جدید CDC دستورالعمل تاکید بازگشایی مدارس در پاییز

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آخرین دستورالعمل ها به شدت تاکید اعزام دانش آموزان به مدرسه در پاییز امسال با وجود آنچه CDC به عنوان “مخلوط شواهد در مورد اینکه آیا بازگشت به مدرسه نتایج در افزایش انتقال و یا شیوع است.” دستورالعمل جدید وارد همان روز آمریکا پیشی گرفتن 4 میلیون coronavirus موارد.

CDC مدیر رابرت Redfield توییتی در مورد سیاست جدید گفتن پدر و مادر است که “تعطیلی مدارس را مختل عادی راه زندگی را برای شما و فرزندان خود را و آنها را به حال پیامدهای منفی سلامت در جوانان ما.”

“این بسیار مهم است برای ما بهداشت عمومی برای باز کردن مدارس این سقوط,” او اضافه شده است. “CDC منابع کمک خواهد کرد که معلمان و مدیران را عملی ایمنی متمرکز تصمیم گیری به عنوان این سال تحصیلی آغاز می شود.”

یکی از CDC بحث اولیه برای بازگشایی مدارس در این پاییز است که K-12 دانش آموزان “کمتر احتمال دارد” به کروناویروس تر از بزرگسالان است.

“پدر و مادر هستند و طبعا مورد ایمنی کودکان در مدرسه در پی COVID-19” جدید ارشاد گفت. “…بهترین شواهد موجود نشان می دهد که COVID-19 شمار نسبتا کم خطر برای کودکان در سن مدرسه. کودکان به نظر می رسد در کاهش خطر ابتال به COVID-19 نسبت به بزرگسالان است.”

آخرین اطلاعات در سایت CDC نشان می دهد که در حالی که کودکان بین سنین 5 و 17 کمتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus عفونت در گروه سنی را تشکیل می دهند حدود 5.3 درصد از تمام coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا, سیاه, اسپانیایی و لاتین در کودکان را تا نزدیک به 72 درصد از موارد در این گروه سنی است.

CDC همچنین که مدارس باید بررسی میزان جامعه انتقال قبل از تصمیم به بازگشایی شده است. سازمان نگاه شواهد از مدارس در سراسر جهان در بر داشت و در حالی که بازگشایی مدارس ممکن است امن در جوامع که در آن وجود دارد کم نرخ انتقال, اروپایی, شبیه سازی های کامپیوتری نشان داده است که بازگشایی مدارس “بیشتر ممکن است افزایش خطر انتقال در جوامع که در آن انتقال است که در حال حاضر بالا است.”

با وجود این خطرات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به دور از کمک های مالی از مدارس که باز نمی شود و این سقوط. وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: در اوایل این ماه که محدود کردن روز در کلاس درس “خواهد شکست آمریکا در دانش آموزان و آن را خواهد شکست مالیات دهندگان که پرداخت مالیات بالا برای آموزش و پرورش است.”

برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس در مدارس CDC توصیه می شود که مدارس اتخاذ ماسک صورت و اجتماعی فاصله سیاست. گزینه های جایگزین ممکن است در نظر گرفته شود که دانش آموزان در حال نشستن حداقل شش فوت از هم جدا هستند و در زنگ تفریح و یا یک کلاس تربیت بدنی در گروه کر یا کلاس موسیقی, شدید, مشکلات تنفسی و یا ناشنوا یا کم شنوا.

هدایت است و معلوم نیست چگونه موثر این خواهد بود که CDC همچنین گفت که “بیشتر تحقیق و بررسی مورد نیاز است.”

والدین تشویق می شوند تا برای نظارت بر کودکان برای علائم CDC گفت و از آن توصیه نمی شود که مدارس انجام جهانی علامت چک.

CDC در نهایت پیشنهاد کرد که اگر مدارس بسته باقی می ماند خطرات برای دانش آموزان پیمانکاری و گسترش coronavirus پایین هستند در حالی که خطرات برای دانش آموزان مبتلا تحصیلی و سلامت-عاقلانه بالا هستند. آن اشاره کرد که مدارس ارائه منابع حیاتی از جمله مواد غذایی برنامه های آموزش و پرورش ویژه, خدمات, مشاوره, و پس از برنامه های مدرسه برای دانش آموزان است. بسیاری از این برنامه در درجه اول کمک به کم درآمد و اقلیت و یا غیر فعال دانش آموزان است.

“مضرات نسبت به تعطیل مدارس در, اجتماعی, احساسی رفتاری و سلامت, رفاه اقتصادی و پیشرفت تحصیلی کودکان در هر دو کوتاه مدت و دراز مدت به خوبی شناخته شده و قابل توجه” CDC گفت. “گذشته از یک کودک دیگر تنظیم دارای نفوذ بیشتری در کودک سلامت و رفاه از مدرسه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im