جدید کروناویروس موارد به موشک وار رفتن در چهارم جولای آخر هفته

بیش از 57,000 موارد جدیدی از کروناویروس گزارش شده در ایالات متحده آمریکا در 24 ساعت گذشته تنظیم و در عین حال رکورد دیگری را برای عفونت های جدید فقط به عنوان کشور سر به چهارم جولای تعطیلات.

Coronavirus موارد در حال افزایش در 37 متحده نوبه خود چشمگیر است که در حال حاضر پیشرو مقامات بهداشتی برای هشدار دادن به وقوع خواهد مارپیچی بیشتر از کنترل خارج اگر آمریکایی ها نمی ماند خانه این آخر هفته.

در بسیاری از مکان ها رژه می روند و پیک نیک آیا شده است در حال حاضر لغو شده و حتی حیاط خلوت منقل هستند دلسرد می شود. سواحل میامی که معمولا شلوغ با گردشگران در حال تعطیل, و شهرستان وجود دارد دستور داد مقررات منع رفت و آمد.

در سراسر کشور بیش از 129,000 مردم کشته شده اند توسط این ویروس وجود دارد و بیش از 2.7 میلیون نفر در سراسر کشور است.

در حالی که بسیاری از کشور های سنتی نمایش آتش بازی شده اند مدرج به عقب و یا لغو جمهور تهمت می زنیم به کوه راشمور به تماشای یک آتش بازی نشان می دهد با یک جمعیت است که می تواند بالا 7,500 مردم است. داکوتای جنوبی و فرماندار کریستی Noem گفت: با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله نمی خواهد اجرا شود.

در گالوستون تگزاس مقامات می ترسید که جمعیت خواهد آمد برای گریز از هوستون که در آن 1 از 4 نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19. “در درجه اول ما شاهد یک افزایش در افراد جوان که واقعا نه تنها از پرداخت هر گونه توجه به خطر این زمینه گفت:” دکتر فیلیپ Keiser از شهرستان گالوستون در بخش بهداشت و درمان.

این مستندات برای این تعطیلات آخر هفته به دنبال افزایش موارد و reopenings پست-روز یادبود.

چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus بیش چهارم جولای آخر هفته

کریس Palone مالک باشگاه راه آهن در فورت ورث رفت و سرکش و باز کسب و کار خود را در سرپیچی از فرماندار گرگ ابوت سفارش بسته شدن میله در دولت است. “من مسئول 15 کارکنان توانایی برای تغذیه کودکان خود را,” Palone گفت.

تگزاس الکلی و نوشیدنی کمیسیون گفت: آن را به عوامل خارج در سراسر کشور این هفته به اجرای فرماندار سفارش. هر بار گرفتار شکستن این نظم می توانست آن الکل مجوز به حالت تعلیق CBS دالاس فورت ورث گزارش شده است.

“علم روشن است: پوشیدن یک ماسک عمل اجتماعی فاصله و به طور کلی در خارج از منزل است امن تر از داخل خانه به دلیل خارج از منزل وجود دارد بهبود تهویه” گفت: CBS اخبار ارشد پزشکی خبرنگار Dr. Jon LaPook.

برای کسب و کار مانند Abuelitas Taqueria در Gavelston آن را نمی خواهد پول-ساخت آخر هفته معمولا و صاحب سارا Asocar خوب است که با.

“چه شما فکر می کنم از سواحل بودن بسته؟” رادیو فردا پرسید.

“خوب سواحل بسته بودن آنها نباید هرگز باز بدون جرم به خودی و یا گردشگران” Asocar گفت.

سنتی جشن های مختلف به دنبال این سال است. لس آنجلس و سان فرانسیسکو و دالاس در میان شهرستانها است که باید لغو آتش بازی. نیویورک انجام شده است صفحه نمایش کوچکتر و در طول هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im