یک کار جدید گروه راه اندازی شده است به “حق اشتباهات” رنج می برد توسط Windrush نسل Priti پاتل گفته است.

دبیر خانه گفت: آنچه که بیشتر در حال حاضر مورد نیاز بود اقدام و او را به صندلی جدید Windrush متقابل دولت و کار گروه با اسقف درک Webley به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای رسیدگی به رسوایی.

این گروه یافته ها را تحت تاثیر قرار دفتر خانه پاسخ به گزارش منتشر شده در ماه مارس که در بر داشت در بخش “سیستم های عملیاتی نقایص” تا به حال اجازه دهید Windrush نسل به معنی برخی از مردم با حق زندگی در انگلستان بودند و به ناحق زندانی یا تبعید شده به کارائیب.

آن را نیز ارائه راه حل های عملی در مورد چگونگی مقابله با چالش های به طور نامتناسبی مردم از بام زمینه و راهنمایی در طراحی و تحویل Windrush طرح جامعه صندوق.

دوشنبه علامت 72 سال پس از امپراتوری Windrush وارد درشکه روباز سبک دو چرخه اسکله در 22 ژوئن سال 1948 حمل برخی از 500 نفر از جامائیکا.

این مقام دیده بان حقوق بشر راه اندازی شده است اقدام قانونی این دفتر “محیط خصمانه” سیاست که منجر به رسوایی.
Priti پاتل خواهد صندلی جدید Windrush متقابل دولت و کار گروه


اعتبار: AP

آن را به معنای هزاران نفر از مهاجران کشورهای مشترک المنافع – که به بریتانیا در دهه های پس از جنگ جهانی دوم بودند به اشتباه محروم از حقوق شغل خود را از دست داده و در برخی موارد بودند اخراج.

خانم پاتل گفت: “این بسیار مهم است برای ارائه در وعده ما به حق اشتباهات تجربه شده توسط Windrush نسل و درست است که ما در پیشبرد این مسائل در یک سازنده حساس و مسئول راه است.

“ما می دانیم که بهترین راه برای مطمئن شوید که ما به همه کسانی که تحت تاثیر قرار است با گوش دادن به آنها و شنیدن صدای آنها از جمله چگونه به بهترین آدرس گسترده تر چالش های است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد کسانی که از بام پس زمینه.

“از مسائل مربوط به آموزش و پرورش و بهداشت و درمان این گروه را حمایت از دولت برای ارائه راه حل های عملی و همچنین مشاوره در طراحی Windrush جامعه صندوق طرح و پاسخ به وندی ویلیامز نقد و بررسی.

“آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر اکثر اکشن است و من هیجان زده به کار در همکاری با این گروه که خود را نگه دارید و تجربه با ارزش در درون جامعه و رانده شده را نهایی تغییر است که همه ما می خواهیم برای رسیدن به آن در حال ساخت یک تفاوت به زندگی مردم است.”

این می آید به عنوان ارقام منتشر شده در ماه گذشته نشان داد که کمتر از 5 درصد از دعاوی مربوط به دولت Windrush جبران خسارت طرح پرداخت شده است با فقط 60 نفر از دریافت £362,996 در سال اول.

سحر هیل که صندلی Brixton مبتنی بر سیاه و فرهنگی Archives گفت: دفتر خانه باید بهبود, چگونه آن را با این نسخهها کار با جامعه و سازمانها برای اطمینان از افراد واجد شرایط برای جبران خسارت در واقع آن را دریافت خواهید کرد.

او گفت: “وجود داشته است 12,000 افرادی که در خانه کار می داند که شهروندان بریتانیا و اکثر که 12,000 داشته اند وضعیت خود را دوباره تاسیس شده است.

“چرا از آن است که لازم را برای این مقدار کاغذ بازی های تولید شده برای این ادعای غرامت پرداخت?

“چرا آن را تا زمانی ؟ که در آن است در انجام آن ؟ کل سیستم راه اندازی فقط مناسب نیست و برای افرادی که قرار بود از طریق استفاده از این طرح است.

“آنچه که ما پیدا کردن است و جامعه و سازمان ها است که کمک به مردم در حال گرفتن پشتیبانی از صفحه اصلی ،

“این امر اگر آنها به حال یک ارتباط مناسب و طرح هر دو چهره به چهره و آنلاین است.”

به مناسبت ملی Windrush بعد در دوشنبه طیف وسیعی از آنلاین سخنرانی و خوانش کلاس های آشپزی و تئاتر و موسیقی, رویدادهای برگزار خواهد شد به رسمیت شناختن چگونه انگلیسی کارائیب جوامع را شکل داده اند جامعه است.

سال گذشته مراسم تحلیف رویداد 49 پروژه در سراسر کشور اهدا شد بودجه به مناسبت این روز برگزار خواهد شد که آنلاین.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: “بریتانیا خواهد بود که قوی و پر جنب و جوش ملت آن است که امروز بدون بی اندازه سهم که Windrush نسل ساخته شده اند به کشور ما است.

“این مردان و زنانی که زندگی خود را ساخته و ساخته شده و خانه خود را در اینجا در بریتانیا غنی سازی در تمام حوزه های جامعه ما به عنوان یک نتیجه.

“از حمایت و پیشرو در شبکه های اجتماعی و خدمات عمومی برای بالا بردن ما هنر و فرهنگ این نسل کمک زیادی به جامعه ما و اقتصاد ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de