نیوجرسی بدنسازی بازگشایی در نقض اقامت در خانه سفارش

سی بی اس آمریکا | No comments

بدنسازی در بلماور, New Jersey, بازگشایی دوشنبه در مخالفت با دولت stay-در-خانه سفارش. جمعیت حامیان خارج Atilis ورزشگاه به عنوان آن را باز درهای خود را در ساعت 8 صبح

صاحبان شرکت ایان اسمیت و فرانک Trumbetti صادر شد دادگاه احضار برای نقض فرماندار فیل مورفی اقامت در خانه اما کسب و کار باز مانده است در طول روز است. مشتریان صادر شد هشدار. ورزشگاه بسته شده بود پس از نیوجرسی coronavirus مستند اقدامات سفارش غیر ضروری کسب و کار برای نزدیک به اثر رفت در اواسط ماه مارس.

ورزشگاه برقرار تعدادی از اقدامات ایمنی برای روز دوشنبه بازگشایی. با توجه به Facebook صفحه بدنسازی تنها عامل 20 درصد ظرفیت تنها اعضای فعلی اجازه داده شد در داخل. درجه حرارت گرفته شده بودند پس از ورود و کسی با دمای بالای 100.4 درجه تبدیل خواهد شد دور. هنگامی که در داخل مراجعان بودند نیاز به پوشیدن ماسک صورت “مگر اینکه شما در وسط از مجموعه خود را” و تمرین های اجتماعی فاصله. علاوه بر این دوش و قالبهای بودند “خارج از محدوده” و ورزشگاه بود نه ارائه مشترک از تجهیزات مانند تشک و گچ است.

Trumbetti و اسمیت احساس اقامت در خانه سفارش خلاف قانون اساسی است و حتی تا به حال یک وکیل پیش نویس نامه ای به مورفی, CBS Philly گزارش. مورفی خطاب به برنامه ریزی بازگشایی ورزشگاه در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته گفت: “آنها از انطباق و آن را نمی تواند تحمل شود.”

“همه چیز در حال انجام است که در قانون اساسی و این حقوق ما و ما شکسته نمی شود هر گونه قوانین و یک فرمان اجرایی نیست یک قانون به هر حال” Trumbetti گفت: CBS Philly. “حتی اگر من در نقض دستور اجرایی من واقعا باور نمی کنم من بر اساس اطناب او را در خود اجرایی سفارشات.”

Virus Outbreak Defiant Gym
یک افسر پلیس مسائل Atilis بدنسازی صاحبان شرکت ایان اسمیت و همسرش Frank Trumbetti احضار و در بیرون ورزشگاه در بلماور, New Jersey. مت Rourke / AP

تصویری گرفته شده در ورزشگاه پارکینگ شنبه نیز نشان داد Trumbetti با اطمینان گفت که استناد او صادر شده می تواند از پرتاب به دلیل آن است که “خلاف قانون اساسی است.” جمعیت حامیان, بسیاری از آنها نمی شد و تمرین های اجتماعی فاصله, تشویق می کردند. حداقل یک مرد می تواند دیده می شود مصرف ماسک خود را خاموش با صدای بلند به تشویق.

اسمیت و Trumbetti اعلام برنامه های خود برای بازگشایی سالن ورزشی در یک جفت از Facebook ویدئوها هفته گذشته است. “ما پیشنهاد سازمان صلح آمیز بازگشایی دولت ما نه فقط ما کسب و کار” Trumbetti گفت. “ما واقعا بر این باورند که اگر ما این کار را نمی, در پایان, ما باید صفر حقوق و گویند در چه اتفاقی می افتد.”

Trumbetti به نام از همه غیر ضروری صاحبان کسب و کار به بازگشایی در ساعت 8 صبح روز شنبه و خواسته مردم برای جمع آوری در ورزشگاه پارکینگ برای نشان دادن حمایت.

Virus Outbreak-Defiant Gym
جمع آوری مردم در حمایت از Atilis بدنسازی در بلماور. مت Rourke / AP

اسمیت اشاره به عدم کمک های اقتصادی به عنوان بخشی از دلیل آنها بازگشایی شد.

“همانطور که ما نشسته خانه پناه در محل ما به تماشای سیاستمداران سر و کله زدن و سرهم بندی کردن راه خود را از طریق امداد بسته بودند که مبهم سرند شده با گوشت خوک و هزینه های ثانویه برنامه” اسمیت گفت. “متاسفانه برای بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک و افراد کمک شده است وجود ندارد و یا کاهش یافته است فاجعه کوتاه است.”

صاحبان گویند اعضا پرداخت هنوز هم یخ زده و به طوری که آنها در حال ساخت هر گونه پول با بازگشایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>