Hoboken, New Jersey Works to Stop the Community Spread of Coronavirus
HOBOKEN, NJ – مارس 15: دروازه به زمین بازی در اسکله C در مقابل افق از میدتاون منهتن در شهر نیویورک remnain قفل شده در 15 مارس سال 2020 در Hoboken, New Jersey. شهرداری از دولت در هابوکن گرفته اقدامات قوی در برابر جامعه گسترش coronavirus (COVID-19) با بستن مدارس و زمینهای بازی و محدود کردن رستوران ها به take-out تنها و سازماندهی حکومت نظامی ابتدا در مارس 16. (عکس newsweek/گتی ایماژ)
Newsweek/گتی

نیوجرسی شد آخرین وضعیت را به ساکنان به ماندن در خانه به منظور به سرعت گسترش رمان coronavirus.

“امروز صبح من یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی تقریبا همه ما از نه میلیون نفر به کاملا به سادگی در خانه بماند. ما باید صاف و منحنی اطمینان از ساکنان تمرین های اجتماعی فاصله,” فرماندار فیل مورفی اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “به من گفته اند قبل از ما دیگر نمی تواند حفظ یک حس کسب و کار به طور معمول در طول این اورژانس…فقط به عنوان آن را در هیچ زمان و با وحشت از آن زمان به صورت هوشمند فعال و شفاف و تهاجمی است.”

“تحت این فرمان اجرایی تمام گردهمایی لغو شده و تا اطلاع ثانوی. این به این معنی هیچ مراسم عروسی در فرد خدمات و احزاب…هر محل جمع مردم یک محل که در آن coronavirus می تواند گسترش یابد.”

ساکنان مجاز ترک خانه خود تحت برخی شرایط به عنوان “به منظور فراهم می کند برخی از موارد استثنا مانند به دست آوردن کالاهای ضروری و یا خدمات به دنبال توجه پزشکی, بازدید از خانواده و یا دوستان نزدیک گزارش به کار و یا درگیر شدن در فعالیت های در فضای باز” با توجه به نیوجرسی COVID-19 اطلاعات Hub وب سایت.

مورفی همچنین گفت: کسانی که خانه در ساحل نیوجرسی به اقامت در محل اقامت اولیه با استناد به این که زیرساخت های بهداشت و درمان در این منطقه ساخته شده است نه برای رسیدگی به هجوم افراد آلوده.

“بیشتر من کارگردانی تمام غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی به طور نامحدود خود را به فروشگاه های فیزیکی به مردم موثر در 9 p. m. امشب” مورفی گفت. “تنها کسب و کار بحرانی به ما پاسخ باقی می ماند ممکن است جسمی به روی عموم باز.” بازار مواد غذایی و داروخانه ها و عرضه های پزشکی فروشگاه ها ممکن است باز باقی می ماند و همچنین به عنوان دیگر مکان های خرده فروشی.لیست کامل از کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند می توان در نیوجرسی وب سایت دولت.

دولت در حال حاضر 1,327 تایید موارد COVID-19 و 16 و میر با توجه به نیوجرسی COVID-19 داشبورد. مورفی اعلام روز پس از شهردار هابوکن صادر مشابه توصیه به شهرستان خواهد شد که در حال حاضر اجرا می شود با توجه به دولت دخالت.

“ما نمی گرفتن این اقدامات به آرامی و نه ما آنها را به راحتی” مورفی گفت: چگونه او فرمان اجرایی جدید اثر خواهد شد کسب و کارهای کوچک. “ما می دانیم که این تنها اضافه کردن بیشتر صدمه دیده است در زمانی که شما در حال حاضر به مراتب صدمه زدن به. اما ما باید این مرحله را برای محافظت از ساکنان ما.”

نیوجرسی می پیوندد چنین متحده به عنوان کالیفرنیا و ایلینویز و نیویورک دور به پیاده سازی برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش دهید. به عنوان این نشریه ایالات متحده 24,148 موارد تایید شده از رمان coronavirus در سراسر کشور و 285 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

کاخ سفید منتشر شد دستورالعمل آن با عنوان “15 روز به سرعت گسترش” دوشنبه به آمریکایی ها راه های عملی آنها می تواند کمک به سرعت گسترش رمان coronavirus. گنجانده شده در این دستورالعمل است که توصیه به “گوش دادن به و دستورات خود دولت و مقامات محلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de