نیوجرسی بازگشایی پارک ها و زمین های گلف اما با شرایط

نیوجرسی وزارت امور خارجه پارک و جنگل و همچنین زمین های گلف بازگشایی شد شنبه ، اما ساکنان هنوز هم باید به دنبال دستورالعمل های خاص در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

فرماندار فیل مورفی امضا فرمان اجرایی بازگشایی پارک دولت آوریل 29 که رفت به اثر در 6 p. m. EDT شنبه و را “در اثر باقی می ماند تا زمانی که لغو یا اصلاح شده توسط فرماندار که باید مشورت با کمیسیون از وزارت بهداشت به عنوان مناسب” — همانطور که در سفارش.

“شما شده ام از اعتماد به ما و ما را هرگز فراموش نکنید که. ما در حال بازگشت مقداری که اعتماد گفت: ما قصد داریم برای باز کردن این اما شما رو به رفتار در یک راه خاص. من در تلاش برای یک حرکت تند و سریع در این مورد [اما] اگر ما جماعت از مردم و آنها را اجتماعی فاصله آنها با پوشیدن ماسک صورت ما تجدید نظر” مورفی گفت: زمانی که اعلام سفارش.

اجرایی به منظور اجازه می دهد تا برای لذت بردن از “منفعل” فعالیت خود را از قبیل ماهیگیری و شکار, دوچرخه سواری, در حال اجرا و پرنده نگری در پارک دولت. مناطق خاص در پارک ها بسته باقی خواهد ماند با اهداف اجتماعی اجازه می دهد فاصله دستورالعمل به درستی مشاهده کرد.

“زیر باید باقی می ماند بسته به عموم مردم در همه امور خارجه پارک ها و جنگل ها: پیک نیک مناطق زمین های بازی و ورزش و ایستگاه ها و تجهیزات, اجاره شناور و خدمات اجاره, شنا, غرفه های دستشویی و ساختمان های دیگر و یا امکانات از جمله, اما نه محدود به, بازدید کننده, مراکز تفسیری مراکز داخلی و سایت های تاریخی” منظور اعلام کرد.

پارکینگ, در پارک ها محدود خواهد شد به 50 درصد ظرفیت و picnicking ممنوع است. مردم را نمی خواهد اجازه ورود به این پارک دولت با پتو صندلی یا کولر. ماسک صورت یک نیاز در پارک اما فرماندار توصیه می شود مردم آنها را می پوشند در مناطق که در آن آنها می توانند به لحاظ اجتماعی فاصله.

گلف نیز مجاز به بازگشایی با شرایط که شامل مبهوت بار توپ را روی گوه به طوری که آنها رخ می دهد در حداقل 16 دقیقه از هم جدا; محدود کردن چرخ دستی گلف به یک نفر در یک زمان مگر اینکه فرد با دیگر اعضای خانواده و یا یک “شریک رمانتیک”; و قطع اجاره باشگاه ها و دیگر تجهیزات.

کارکنان در این امکانات مورد نیاز برای تمیز کردن و ضد عفونی بالا لمسی مناطق به طور معمول و پس از هر بار استفاده طبق دستورالعمل CDC” مانند دستشویی و چرخ دستی گلف.

شهر نیویورک نیز اجرا اقدامات اجازه می دهد تا مردم بیشتر فضا در هنگام بازدید از بسیاری از این شهر پارک ها توسط بسته شدن 7.2 کیلومتر از خیابان ها و یا در داخل و یا پارک های مجاور به آنها را. این تعطیلی برای رفتن به اثر دوشنبه اما شهردار, بیل د Blasio توییتی جمعه که آنها را به اثر هر چه زودتر “به لطف سریع کار توسط وزارت حمل و نقل این بخش از پارک ها و تفریح و سرگرمی و اداره پلیس شهر نیویورک.”

شش پارک های شهر است که نزدیک جاده به ماشین و باز کردن آنها را به پیاده شامل قلعه ترایون پارک Flushing Meadows-Corona Park, پارک جنگل کالاهان-کلی پارک گرانت پارک و دریاچه نقره ای پارک.

 Sunrise in New York City From the Reopened Liberty State Park in New Jersey
JERSEY CITY, NJ – مارس 2: غازها خوراک در یک زمینه به خورشید پشت افق پایین منهتن و یک مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک در آوریل 2 سال 2020 به عنوان دیده می شود از بازگشایی آزادی State Park in Jersey City, New Jersey. New Jersey state parks بازگشایی برای عموم در روز شنبه. (عکس newsweek/گتی ایماژ)
Newsweek/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر