نیوجرسی می گوید شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار, تقلب, سه برابر شده میان Coronavirus همه گیر

شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار و کلاهبرداری مرتبط با رمان coronavirus همه گیر سه برابر شده پس مارس در نیوجرسی مقامات دولتی اعلام کرد این آخر هفته.

“ما دریافت کرده اند و هزاران هزار شکایت از جدید Jerseyans که احساس می کنید که آنها شده اند بهره گرفته و در طول زمان همه گیر” نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

دولت بخش مصرف کننده امور است ثبت نام بیش از 4700 شکایت از همه گیری آغاز شد. از کسانی که شکایت بیش از 85 درصد بوده است در رابطه با افزایش قیمت برای اقلام ضروری مانند ماسک تمیز کردن محصولات ضد عفونی کننده, مواد غذایی و بطری آب. نزدیک به 1000 نامه فرستاده شده به فروشندگان هشدار داد که اقدامات خود را ممکن است نقض نیوجرسی قوانین برابر قیمت سنگ آهن در بازار.

“از قیمت سنگ آهن در بازار به خیریه و سرمایه گذاری کلاهبرداری به احتکار لوازم پزشکی و تدارکات تقلب, ما می خواهیم نیوجرسی ساکنان به حقوق خود می دانند چگونه به تشخیص کلاهبرداری های رایج ترین و بدانید از کجا و چگونه برای گزارش هر گونه سوال فعالیت” Grewal گفت.

در ماه مارس نیوجرسی فرماندار فیل مورفی یک دموکرات هشدار داد که دولت در حال حاضر دریافت برخی از 1,400 شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار و تقلب.

“یادآوری: قیمت سنگ آهن در بازار غیر قانونی است. ما باید تحمل صفر برای قیمت سنگ آهن در بازار مربوط به #COVID19. اگر شما گمان ناعادلانه افزایش قیمت در محصولات مانند ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات هشدار @ConsumerNJ,” مورفی توییتی در مارس 12.

Grewal اعلام کرد در توییتر در مارس 13 که مجازی تاون هال برگزار خواهد شد در روز سه شنبه به اطلاع عمومی در مورد قیمت سنگ آهن در بازار و طرح های تقلب مربوط به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“آیا شما سوالی در مورد #COVID19 مربوط به تقلب و کلاهبرداری و یا قیمت سنگ آهن در بازار? ما باید پاسخ! پیوستن @GurbirGrewalNJ & محترم ما اعضا برای هفته آینده مجازی تاون هال و یادگیری نحوه گزارش و محافظت از خودتان را از این فعالیت های غیر قانونی,” او نوشت: در یک پست.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr ساخته شده است که تحقیقات به قیمت درآوردن و دیگر تقلب مرتبط با این بیماری همه گیر به یک اولویت برای وزارت دادگستری.

New Jersey
مردم گذشتن از کنار دریا ارتفاع مرور به عنوان دولت شروع به بازگشایی سواحل و boardwalks میان رمان coronavirus همه گیر در 16 ماه مه در دریا ارتفاع نیوجرسی
Yana Paskova/گتی

“این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی خطرناک است و بدون اينها به دنبال سود از وحشت عمومی و این نوع رفتار را نمی توان تحمل” بار نوشت: در یک یادداشت به وکلای آمریکا منتشر شده به تاریخ مارس 16. “هر باراک اوباما است بنابراین بدینوسیله به کارگردانی اولویت بندی تشخیص تحقیقات و محاکمه همه رفتار مجرمانه مربوط به زمان pandemic,” او اضافه شده است.

قیمت سنگ آهن در بازار رخ داده است در سراسر کشور به عنوان دیگر کلاهبرداری مانند شعار جعلی درمان و یا درمان برای COVID-19. آمازون گفته است که آن را در حال حاضر حذف نیم میلیون مواردی که به آن اعتقاد داشتند قیمت های خود را پیاده و یا جعلی در میان همه گیر. این شرکت همچنین گفت: آن حذف حساب برخی از 4,000 فروشندگان برای فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de