به تازگی منتشر شده لو Parnas تصویری را نشان می دهد کسب و کار خود شریک ایگور Fruman بودن به گرمی استقبال RNC صندلی Ronna McDaniel در یک Mar-a-لاگو رویداد که در آن جفت آمیخته با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“خوب شما من خیلی خوشحالم که شما در اینجا… ما قبل از ملاقات چه چیزهایی هستند ؟” McDaniel به Fruman به طور مستقیم پس از ورود به ضیافت اتاق. این ویدئو منتشر شد پنج شنبه توسط Parnas وکیل یوسف بوندی.

Fruman و Parnas شد هر دو متهم در اکتبر 2019 به اتهام تلاش برای غیر قانونی قیف خارجی پول به سیاستمداران آمریکایی. Parnas نیز گفت: این جفت ارز مشغول به کار بودند با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی به حفاری تا خاک بر رئیس جمهور رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

این ویدئو جدید نشان می دهد که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و عالی رتبه ایران با مقامات ممکن است تا به حال چندین تماس با جفت که تا به حال بنا به گزارش اهدا $600,000 به نامزدهای جمهوری خواه بین 2016 و 2018.

“در یک روز داده می شود معاون استقبال صدها اگر نه هزاران نفر از مردم در حوادث در سراسر کشور” گفت: RNC سخنگو در بیانیه ای در پاسخ به ضبط. “این چیزی بیش از آن.”

جدید تصویری گرفته شده در آوریل 20, 2018 و در درجه اول قطاری صوتی از مغلوب ساختن پیشی جستن McDaniel و شرکت کنندگان در بحث های پس از آن در آینده دورۀ انتخابات. این فیلم از Parnas نما برای یک تصویر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تهمت نیز همواره محروم دانستن Parnas, اخیرا گفتن در جمع خبرنگاران سابق جولیانی مرتبط است “ارشد” و “مرد باهم.” جدید تصویری از آخرین قطعه از شواهد منتشر شده توسط Parnas برای مقابله با رئیس جمهور ادعا. چندین عکس از مردان با هم نیز وجود دارد و همچنین به عنوان یک که قبلا منتشر شد تصویری.

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Igor Fruman
رودی جولیانی کاردانی ایگور Fruman می رسد به دادگاه فدرال در 23 اکتبر 2019.
استفانی کیت/گتی

Parnas وکیل بوندی به تازگی اعلام کرد که بیشتر ضبط Parnas و تهمت وجود داشته باشد و می تواند برای عموم منتشر شد. نامه ای از بوندی درخواست ایالات متحده در منطقه قاضی پل Oetken برای اجازه به شواهد بیشتری به آمریکا وارد شد دادگاه روز سه شنبه.

“من نمی دانم که چرا او [Fruman] ساخته شده ضبط شده است. برخی از مردم را ضبط و آنها را به گرفتن عکس. من نمی توانم نسبت دادن هر نوع انگیزه فراتر از آن” بوندی گفته سی ان ان اندرسون کوپر در روز شنبه.

ضبط که قبلا منتشر شده بود و گفته شده است در روز 30 آوریل سال 2018 است. در علاوه بر این به Parnas و تهمت و گو آن نیز ظاهرا قطاری تهمت ترغیب همکاران به “خلاص شدن از شر” سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch.

سفیر سرنگون شد یک سال بعد پس از گفته شدن در راه یک طرح به فشار اوکراین به اعلام بررسی بایدن.

“خلاص شدن از شر او” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در ضبط با توجه به ABC News. “او فردا. من اهمیتی نمی دهند. او را فردا. او را. خوب ؟ آن را انجام دهد.”

مدیر ارتباطات کاخ سفید استفانی گریشام رد هر گونه مفهوم که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد Yovanovitch معنیدار بود.

“هر رئیس جمهور در تاریخ ما تا به حال حق را به جای افرادی که حمایت خود را از دستور کار و سیاست های خود در دولت او گفت:” گریشام در بیانیه ای به رادیو فردا.

معلوم نیست که آیا بیشتر ضبط شده از مغلوب ساختن پیشی جستن و Parnas وجود داشته باشد و یا منتشر خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح آزمایشی در حال انجام است و جمهوری خواهان تا کنون در برابر تلاش برای اجازه می دهد شواهد جدید و تماس شاهدان.

Parnas نشان داده است که او را به شهادت در دادگاه. یک رای در اجازه می دهد شاهد است که انتظار می رود روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de