نیواورلئان می تواند اجرا از هواکش در اوایل ماه آوریل هشدار فرماندار

فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر کشور رسید. او همچنین هشدار داد که اگر دولت نمی شروع مسطح منحنی آن نیواورلئان می تواند اجرا از کلید لوازم پزشکی در اوایل ماه آوریل است.

به گفته ادواردز به عنوان پنج شنبه, لوئیزیانا, حداقل 2,305 موارد مثبت COVID-19 و 83 و میر — 18 که از آن گزارش شد پس از چهارشنبه. ادواردز گفت که یک دختر 17 ساله از نیواورلئان است در میان مردگان آن را “بسیار نگران کننده قطعه از اطلاعات است.”

ویروس گرفته نگه قوی در دولت به خصوص در نیواورلئان. مقامات تخمین می زنند که در نیواورلئان می تواند اجرا از صرفه جویی در زندگی هواکش توسط هفته اول آوریل است. ادواردز که تکرار هشدار در روز پنج شنبه و گفت که اگر دولت نمی پهن کردن منحنی آن به زودی در این شهرستان می تواند اجرا از هواکش در اوایل مارس 2, و به طور بالقوه می تواند از بیمارستان تخت با 7 آوریل.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“این حدس آن را نه شل و ول نظریه این است که یک تاکتیک ترساندن این چیزی است که اتفاق می افتد,” او گفت:.

پزشکان و مقامات منتخب بر این باورند که شاید تعدادی از موارد است که متصل به مردی گراس ماه جشن است که به طور معمول به تساوی جمعیت زیادی به این شهر در ماه فوریه, CBS News خبرنگار عمر Villafranca گزارش.

خیابان بوربن یاد شاهراه در نیواورلئان’, فرانسوی, سه ماهه محله بود تعطیل در اوایل این ماه. فرانسه در سه ماهه باقی ماند باز در طول طوفان کاترینا در سال 2005.

میله, رستوران ها تعطیل در سراسر ایالات متحده بیش از coronavirus نگرانی

در روز پنج شنبه با این حال فرماندار ادواردز تاکید کرد که موارد coronavirus در حال گسترش در سراسر کشور. او گفت که موارد را در حال حاضر تایید شده است در اکثریت قریب به اتفاق دولت parishes و نه فقط مناطق شهری.

“هیچ کس باید در این وضعیت و فکر می کنم این را شامل نمی شود من… این coronavirus را در محله” ادواردز گفت. “هیچ جایی وجود دارد که در آن نمی باشد. وجود مکان های که در آن ما نیست شناسایی آن نشده است.”

فرماندار التماس برای مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و محدودیت سفر برای مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری. “همه شما باید انجام دهید برای صرفه جویی در زندگی است در خانه بمانند,” او گفت:.

در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که لوئیزیانا یک “کانون” برای ویروس. نیویورک است 37,258 تایید موارد coronavirus. که تا کنون بیشترین تعداد از هر دولت — اما نیویورک نیز مستقر شده ترین آزمون های هر دولت است.

“(Louisiana) یک خوشه است که در حال رشد است و مردم در لوئیزیانا و در نیواورلئان در افکار ما و نماز” کومو گفت. “ما می دانیم آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. و ما احساس می کنیم برای آنها و ما برای آنها دعا کنید و ما می دانیم که مشکل آنها تحت آنجا که ما در حال برخورد با همان نوع از وضعیت است. بنابراین بهترین های ما به آنها. به هر حال ما می توانیم به آنها کمک کند ما آماده هستیم.”

ادواردز گفت که لوئیزیانا سیستم پزشکی نمی خواهد بود قادر به تحمل افزایش در موارد پیش بینی شده برای آمدن اجتماعی بدون فاصله.

“ما نمی توانیم موج (پزشکی) ظرفیت برای پاسخگویی به نیاز اگر ما نمی خم منحنی. ما نمی,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا چیزهایی که شما را به بیرون آمدن از ایتالیا نمی خواهد اتفاق می افتد در اینجا در لوئیزیانا اگر مردم نمی تعامل جدی در این اقدامات کاهش,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net