دوک ادینبورگ خواهد خود را جشن می گیرند 99 تولد در انزوا در قلعه ویندسور در روز چهارشنبه به عنوان کاخ باکینگهام نسخه جدید رسمی پرتره با ملکه است.

دوک است که با ملکه تحت سخت lockdown شرایط پس از ماه مارس را علامت تولد او را مرسوم خواند, مد, انتظار برای دریافت تماس های تصویری از خود و فرزندان و نوه و نوه بزرگ.

یک عکس رسمی به مناسبت گرفته شده دوشنبه گذشته در قلعه ویندزور را نشان می دهد دوک ایستاده بلند مثل همیشه پوشیدن خانوار تقسیم کراوات و پیراهن و ژاکت با هوشمندانه جلا دکمه.

ملکه ایستاده در کنار او می پوشد به شکل قلب Cullinan diamond V سنجاق سینه یکی از منظم مورد علاقه و لباس توسط آنجلا کلی آراسته با گل تابستان روشن.

این زوج که ازدواج کرده اند برای سال 72 مطرح شده در چهارگوش در آفتاب به صورت رسمی عکس به علامت دوک نقطه عطف.
تصویر جدید از ملکه و دوک ادینبورگ خود را به علامت 99 تولد


اعتبار: PA

این اولین بار است که تصویر عمومی از دوک پس از او دیده می شد ترک یک بیمارستان خصوصی در شب کریسمس, پس از چهار شب بستری برای درمان مربوط به قبل از وضعیت موجود.

اگر چه او بازنشسته شده است برای چندین سال او باقی مانده است فعال و در ماه آوریل با صدور پیام نوشته شده است ضمن تشکر از تمام کسانی که کمک به مقابله با Covid-19 همه گیر و حفظ خدمات ضروری در حال اجرا است.

ملکه و دوک شده است زندگی در ویندزور برای مدت زمان مستند با کمک تعداد کمی از کارکنان است که در سه هفته چرخش به حفاظت از آنها.
شاهزاده خانم الیزابت و پرنس فیلیپ در نامزدی خود را در سال 1947

جو کمی سردبیر عظمت مجله توصیف زمان محافظ هم در قلعه ویندسور به عنوان “کامل رویال cocooning” اضافه کرد امروز جشن: “آنها را سر و صدا او را به عنوان بسیار به عنوان شما می توانید سر و صدا از دوک ادینبورگ.”

ملکه و دوک در حال انتظار برای لذت بردن از یک تولد با هم ناهار و تماس های از خود را گسترده تر خانواده که در سراسر کشور پراکنده و در لس آنجلس.
یکی از جدید ترین عکس های شاهزاده فیلیپ, جلسه نوزاد مورچه Mountbatten-ویندزور در مارس 2019


اعتبار: Chris اللرتن

دوک و دوشس کمبریج که قبلا صحبت در مورد خانواده سلطنتی جدید عادت با استفاده از تکنولوژی ویدئویی برای تماس با یکی دیگر از مستند, در حالی که شاهزاده ولز به تازگی پیشنهاد او از دست رفته بغل کردن.

تصویر زیر اخیر انتشار یک عکس نشان دادن ملکه بیرون در محوطه قلعه ویندسور.

دوک طولانی ترین خدمت به همسر در تاریخ بریتانیا و همچنین قدیمی ترین خدمت به شریک زندگی یک پادشاه حاکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im