دادستان جدید به نام در Ahmaud Arbery مورد وکیل می گوید

گرجستان دادستان کل کریس کار است نامگذاری یک دادستان جدید در Ahmaud Arbery مورد با توجه به وکیل لی Merrit که به نمایندگی از Arbery خانواده. Merrit گفت که کاب کانتی دادستان منطقه Joyette هلمز در حال حاضر تعقیب تیراندازی مرگبار از 25 سال. اما کار هنوز به تایید دادستان جدید نامگذاری شده است.

“در جهت عدالت انجام شود و هر دو به طور موثر و مناسب در قتل Ahmaud Arbery ضروری است که به ویژه دادستان هیچ وابستگی با و جنوب شرقی گرجستان قانونی و یا اجرای قانون جوامع” مریت در بیانیه ای گفت.

“ما درخواست دادستان منطقه Joyette هلمز به متعصب در جستجوی عدالت به عنوان او کار می کند برای نگه داشتن تمام کسانی که مسئول و غیر قابل توجیه اعدام یک جوان غیر مسلح سیاه مرد در روز روشن است.”

Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در نیوبرانزویک در فوریه 23. دو مرد 64 ساله گرگوری McMichael و پسر 34 ساله تراویس McMichael دستگیر شدند در هفته گذشته برای قتل و تشدید حمله.

این دستگیری به دنبال انتشار تلفن همراه تصویری نمایش دو مرد مقابله و تیراندازی Arbery. این McMichaels ادعای آنها اقدام در دفاع از خود.

با توجه به تنها شاهد در گزارش پلیس McMichael از محققان گفت: او فکر Arbery بود سرقت مظنون و دستور داد او را به متوقف شود. McMichael گفت Arbery “خشونت” خود حمله کردند و این دو مبارزه “بیش از تفنگ ساچمهای” قبل از تراویس او را به ضرب گلوله دو بار.

گرگوری McMichael سابق مامور اجرای قانون است که با استفاده از به کار محلی منطقه وکیل. با توجه به تضاد منافع مورد است که در حال حاضر در چهارم آن دادستان است.

عمر Villafranca کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im