دادستان جدید به نام در Ahmaud Arbery مورد

سی بی اس آمریکا | No comments

گرجستان دادستان کل کریس کار در روز دوشنبه به نام یک دادستان جدید در Ahmaud Arbery مورد. Cobb County District Attorney Joyette هلمز در حال حاضر تعقیب تیراندازی مرگبار از 25 سال.

در بیانیه ای Carr به نام هلمز یک “احترام وکیل با تجربه” به عنوان یک وکیل و قاضی و اضافه کرد که دفتر او است که “منابع پرسنل و تجربه منجر به این محاکمه و عدالت انجام شده است.”

وکیل لی مریت که به نمایندگی از Arbery خانواده با صدور بیانیه ای خواستار هلمز به “متعصب در جستجوی عدالت به عنوان او کار می کند برای نگه داشتن تمام کسانی که مسئول و غیر قابل توجیه اعدام یک جوان غیر مسلح سیاه مرد در روز روشن است.”

Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در نیوبرانزویک در فوریه 23. دو مرد 64 ساله گرگوری McMichael و پسر 34 ساله تراویس McMichael دستگیر شدند در هفته گذشته برای قتل و تشدید حمله.

این دستگیری به دنبال انتشار تلفن همراه تصویری نمایش دو مرد مقابله و تیراندازی Arbery. این McMichaels ادعای آنها اقدام در دفاع از خود.

با توجه به تنها شاهد در گزارش پلیس McMichael از محققان گفت: او فکر Arbery بود سرقت مظنون و دستور داد او را به متوقف شود. McMichael گفت Arbery “خشونت” خود حمله کردند و این دو مبارزه “بیش از تفنگ ساچمهای” قبل از تراویس او را به ضرب گلوله دو بار.

گرگوری McMichael سابق مامور اجرای قانون است که با استفاده از به کار محلی منطقه وکیل. با توجه به تضاد منافع مورد است که در حال حاضر در چهارم آن دادستان است.

عمر Villafranca کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>