گونه های جدید موجود در, زمین, عمیق ترین گودال پلاستیکی است در بدن خود—به طوری که دانشمندان نام آن را Eurythenes Plasticus

نیوزویک | No comments

دانشمندان از کشف گونه های جدید از حیوانات دریایی در عمیق ترین گودال در زمین—پیدا کردن که ممکن است به طور معمول علت برای جشن. محققان همچنین شناسایی پلاستیک در بدن خود را برجسته مقیاس جهانی آلودگی بحران است.

یک تیم از دانشگاه نیوکاسل در انگلستان یافت مخلوق—یک نوع از سخت پوستان شناخته شده به عنوان یک amphipod (محاوره به عنوان “قیف”)—در درازگودال ماریانا در عمق حدود 20 ، 000 پا با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله Zootaxa.

این 1,580 مایل طولانی سنگر واقع در غرب اقیانوس آرام است حداکثر عمق حدود 36,000 ، اما حتی حیوانات زندگی در این افراطی و به ظاهر از راه دور محیط نمی شود معاف از اثرات آلودگی پلاستیکی.

محققان دریافتند قطعات کوچک از زباله های پلاستیکی به عنوان شناخته شده microplastics در بدن ناشناخته amphipod. مواد اولیه آنها شناسایی شده است و پلی اتیلن ترفتالات (PET)—مشترک پلاستیک است که به طور گسترده ای مورد استفاده در مواد غذایی و نوشیدنی, بسته بندی.

به عنوان یک نتیجه از این پیدا نیوکاسل تیم تصمیم گرفت تا نام این گونه جدید Eurythenes plasticus به منظور برجسته کردن این واقعیت است که اقدام فوری باید گرفته شود به “توقف سیل از زباله های پلاستیکی به اقیانوس ها” آلن Jamieson دریایی بوم شناس و نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت. حیوانات در حال حاضر یکی از 240 گونه های شناخته شده به ثبت رسیده خوردن پلاستیک.

“ما باید گونه های جدید تبدیل کردن که در حال حاضر آلوده و بنابراین ما باید از دست رفته پنجره به درک این گونه در یک محیط طبیعی” Jamieson گفت: عصر ایران. “[این کشف] نمونه ای از حد از پلاستیک مشکل است. گونه های از راه دور و محیط های دریایی رنج می برند به عنوان یک نتیجه از فعالیت های انسانی. هر گونه اثرات مضر بر روی جمعیت زیادی سخت به درک در گونه های جدید را به عنوان ما نمی دانیم که آنچه در این جمعیت بودند مانند قبل از آلودگی.”

زباله های پلاستیکی است که در حال حاضر رایج در سراسر در سراسر اقیانوس های جهان. در واقع 2015 مطالعه نشان داد که حدود هشت میلیون تن از این مواد وارد اقیانوس ها در هر سال است. هنگامی که در آب این پلاستیک می تواند شکستن به قطعات کوچکتر و کوچکتر در نهایت تبدیل شدن به microplastics—که اغلب مصرف توسط حیوانات دریایی مانند Eurythenes plasticus.

Eurythenes plasticus
Micro-CT اسکن از Eurythenes plasticus.
آلن Jamieson/دانشگاه نیوکاسل

“داشتن هضم قطعات در آن جرات می تواند منجر به انسداد فضای کمتر برای مواد غذایی و جذب nastier مواد شیمیایی مانند pcb ها که با اتصال به پلاستیک در آب” Jamieson گفت: عصر ایران.

لورن Spurrier معاون رئیس جمهور از اقیانوس حفاظت در صندوق جهانی حیات وحش (WWF)—که نه درگیر در مقاله (اگر چه WWF پشتیبانی پژوهش)—گفت: این تصمیم به این گونه تازه کشف شده از یکی از عمیق ترین و مکان های از راه دور در این سیاره Eurythenes plasticus بود “جسورانه و لازم است حرکت می کند.”

“می تواند وجود داشته باشد هیچ دعوا همه جا حضور پلاستیک در محیط زیست و تاثیر آن بر طبیعت او گفت:” در یک بیانیه ارائه شده به رادیو فردا. “ما در حال حاضر در حال دیدن و حتی بیشتر مخرب اثرات پلاستیکی آلودگی است که در آن آلوده گونه علم است تنها در حال کشف است. در حالی که رسمی وجود پلاستیک در طبقه بندی ثبت آشکاری است که مفهوم این کشف باید با بسیج همه ما را فوری و قوی عمل در برابر این جهانی آلاينده.”

Heike زهره مدیر دریایی برنامه در WWF آلمان اضافه شده در یک بیانیه گفت: “پلاستیک هستند در هوایی که ما تنفس در آب است که ما می نوشند و در حال حاضر نیز در حیوانات است که زندگی دور از تمدن بشری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>