جدید کاخ سفید پرسشنامه دامپزشکان بالقوه انتصاب

کاخ سفید پرسشنامه در حال ارسال به پتانسیل سیاسی منصوب به نظر می رسد به یک محک متقاضی وفاداری به رئیس جمهور.

این پرسشنامه یک کپی از آن به دست آمده توسط CBS News, شامل سوالات مانند “چه بخشی از نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیام بیشتر به دادگاه تجدید نظر به شما و چرا؟” پرسشنامه نیز می پرسد بالقوه انتصاب به توصیف سیاسی خود را تکامل و به لیست رسانه ها ظاهر که در آن آنها به اظهار نظر در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هدف از این سند است برای تسریع ریاست جمهوری پرسنل را بررسی فرایند” می گوید: قبل از اینکه درخواست متقاضی به لیست تمام حساب های رسانه های اجتماعی و مراجع است.

روند اخبار ”

بررسی محصول جدید ریاست جمهوری پرسنل مدیر جانی McEntee که دوباره دولت به تازگی و پس از او بخواهيم در خارج از کاخ سفید در سال 2018 در حالی که زیر مربوط به امنیت بررسی است. ایسنا قبلا گزارش شده McEntee شده است تمیز کاری دولت سیاسی انتصاب تلقی بی وفا به رئیس جمهور. کاخ سفید ریاست جمهوری پرسنل دفتر مسئول بررسی صلاحیت دولت انتصاب.

یک منبع با توجه به نقش دولت را تایید کرد و به ایسنا که پر کردن این پرسشنامه بخشی از نرم افزار است. سی ان ان اولین گزارش از وجود این پرسشنامه.

دو اوباما و مقامات کاخ سفید گفت: دولت قبلی بپرسید نه بالقوه انتصاب خود را در مورد سیاسی گرایش یا میل برای رئیس جمهور اوباما.

یکی از اوباما کارمند که در برخورد با پرسنل قرار ملاقات ابراز سوء ظن در مورد تهمت و دولت بود. “این سوالات مخالف هستند از همه چیز ما ایستاده بود. ما رفت و از راه ما به درخواست این نوع از سیاسی سوال” سابق اوباما گفت.

وفاداری شده است ضروری با کیفیت به رئیس جمهور اما McEntee است هجی کردن که کیفیت صراحت بیشتری در روند درخواست.

آقای ترامپ شده است آوردن پشت در هیئت مدیره دستیاران او معتقد است که او می تواند اعتماد از جمله McEntee و سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات امید هیکساست که میله میله به دوباره پیوستن به دولت در این ماه در ارشد ،

— CBS اخبار’ کاترین واتسون کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im