شهرداران شهر نیویورک و لس آنجلس دو تا از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه گفت که آنها سفارش رستوران, تئاتر, کافه ها و فیلم خانه بسته در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

هر رستوران فروش مواد غذایی تنها قادر خواهد بود به انجام این کار از طریق تحویل و یا از مقامات گفت.

“این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق این تعاملات نیویورکی را در رستوران ها و کافه ها و مکان های که در آن ما نشستن نزدیک به هم” گفت: نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. “ما باید برای شکستن این چرخه.”

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: یکشنبه شب بود که او نیز سفارش ورزشگاه بسته بیش از حد.

هر دو شهرداران گفت: آنها نمی ساخت تصمیم گیری های خود را به آرامی.

“این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر” د Blasio گفت. “اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

د Blasio گفت: سفارش خواهد بود, در اثر, در روز سه شنبه در ساعت 9 صبح در لس آنجلس محدودیت خواهد اثر را در نیمه شب روز یکشنبه.

وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در چه مدت کسب و کار در نیویورک باقی خواهد ماند بسته – دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به درخواست برای جزئیات.

Garcetti گفت: لس آنجلس کسب و کار تحت تاثیر خود منظور باید اقامت بسته تا 31 ماه مارس, و اضافه کرد که او ممکن است گسترش نظم است.

بیش از 50 ، 000 رستوران در نیویورک شد و انتظار می رود به شاتر سه شنبه صبح. با توجه به انجمن ملی رستوران, رستوران ها حساب برای بیش از $51 میلیارد دلار درآمد سالانه و بیش از 800,000 کارکنان.

“ما از طریق این اما تا زمانی که ما انجام می دهیم ما باید هر چه فداکاری های لازم برای کمک به همکار ما نیویورکی” د Blasio گفت.

قبل از اینکه کلمه ای از شهردار به منظور بیرون آمد یک پلیس نیویورک رزمناو دیده می شد در روستای شرق محله یک ستون شب این شهر زندگی صحنه گفتن مراجعان از کافه ها و رستوران ها برای پراکنده کردن و رفتن به خانه. چند کسب و کار بسته تا مغازه در مدت کوتاهی پس از آن.
صاحب Il Posto Accanto خولیو پنا شمار برای یک عکس به عنوان او در مورد نگرانی در مورد خود و کارگران پس از اقدامات در جای خود قرار گرفتند به رستوران به جز برای تحویل در میان coronavirus موارد در نیویورک

برای صاحب رستوران خولیو پنا نیویورک شهر خاموش به نظر می رسد ویرانگر است. پنا که موفق به حفظ خود Il Posto Accanto رستوران باز پس از 9/11 و طوفان های شنی نمی داند که چگونه او و یا کسب و کارهای دیگر زنده خواهد ماند.

“در طول هر وضعیت ما همیشه باز نه تنها برای کارکنان و به پرداخت صورتحساب اما از آنجا که نیازهای جامعه ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de