نیویورک اغذیه فروشی و مشروب فروشی مالک می یابد تاسیسات در دوار جهت کباب کردن مرغ جوجه

زمانی که شهر نیویورک آشپز و اغذیه فروشی و مشروب فروشی مالک لورنس Edelman شروع یک رستوران کنار پروژه در اواخر سال 2018 ارائه ready-to-eat دوار جهت کباب کردن مرغ گوشتي و دو طرف برای تحویل او تا به حال هیچ ایده که کمتر از دو سال بعد یک بیماری همه گیر را ارائه سرویس به عنوان تنها عملکرد بخشی از سرمایه گذاری.

“ما آن را به عنوان یک پاسخ به ظهور خیلی بودن کسب و کار تولید شده توسط آنلاین تحویل سفارشات. وجود دارد هیچ راه ما می تواند از آن شناخته شده اند خواهد بود حیاتی برای بقای ما” گفت: Edelman از مرغ بدون Tête یا مرغ بدون سر, راه اندازی در اواخر سال 2018 با او شریک کسب و کار میشلین Gaulin.

مرغ-on-the-run گسترش یافته که همه اما ضروری کسب و کار بسته برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حالی که این جفت ارز اصلی سرمایه گذاری — یک بازی گاه به گاه رستوران خوب ناهار خوری به نام چپ بانک عامل در این شهرستان در غرب ایجاد کرد محله برای نه سال — به سرعت رفت به مستند. “ما تا به حال واقعا یک شیب در درآمد هفته قبل از آن نصب تعطیلی— حدود 95%,” Edelman توضیح داد.

ادلمن و Gaulin تا به حال به کار در حدود دو دوجین از مردم به عنوان سرور و آشپز, و در حال حاضر به خود و دو نفر دیگر که در تهیه و فروش حدود 40 جوجه ها در روزهای شلوغ همراه با طرف سس و ساندویچ. که تا از قبل از همه گیر حجم بین 12 و 20 پخته شده پرندگان.

unnamed.jpg
لورنس Edelman آشپز و مالک مشترک از شهر نیویورک در سمت چپ بانک رستوران و خانه دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ تحویل سرویس به نام مرغ بدون تته که تبدیل به یک تاسیسات (و آینده کسب و کار و نام تجاری) در طول coronavirus shutdown. لورنس Edelman

چه آغاز شده به عنوان یک پنجره سرمایه گذاری “شد چیزی است که می تواند رشد بسیار پیچیده و جالب حس” Edelman گفت. “ما واقعا خوش شانس به یک تحویل-تنها مفهوم آماده برای رفتن. حالا که ما یک ماه است که همه ما در حال حاضر.”

کسب و کار تحول در میان بیماری تنفسی که به کشته شدن بیش از 50 ، 000 آمریکایی ها که از صبح روز جمعه نیز منجر Edelman به زمین با ارائه وعده های غذایی برای تغذیه پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران در شهر نیویورک در بیمارستان های تامین کمک های مالی ساخته شده توسط کسانی که خود سفارش مرغ آنلاین.

“ما به مشتریان ما این فرصت را به کمک یک وعده غذایی به بیمارستان کارگر برای $10,” او گفت:, و اشاره کرد که این ایده الهام گرفته شده بود توسط یک مرغ Sans Tête مشتری ساخته شده است که یک غذا سفارش برای 350 دلار برای تحویل به نزدیکی Lenox Hill بیمارستان “از خوبی از قلب خود را.”

در پنج هفته Edelman مطرح شده بیش از $10,000 در کمک های مالی و تا کنون تحویل بیش از 800 وعده های غذایی به کارگران بیمارستان.

“در ابتدا من فقط با مواد غذایی در حال حاضر من یک تماس بگیرید و همه چیز سازمان یافته تر” او گفت: خود را دو بار در هفته سفر به مراکز پزشکی.

کارگران بیمارستان آیا همیشه باید از این فرصت برای گرفتن یک وعده غذایی در طول روز “بنابراین بهتر است آنها را بدانید مواد غذایی در راه است,” او اضافه شده است. “ما در حال توقف مبارزات انتخاباتی تا کنون.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی صورت سود و کاهش دستمزد در میان شیوع کروناویروس

“ما به اندازه کافی پول برای خرید مواد غذایی و نگه داشتن یک زن و شوهر از مردم پرداخت کمی” Edelman گفت: مرغ بدون Tête, ذکر تحویل کسب و کار خواهد بود به اندازه کافی برای پرداخت روستای غرب اجاره تحت شرایط عادی.

مالک کسب و کار کوچک گفت: او تلاش برای آمدن به ترتیب با صاحبخانه خود, ارائه به پرداخت نیمی از معمول اجاره برای سه ماه آینده با مجموع معوق تا اکتبر. “آنها گفتند: هیچ کس از پرداخت اجاره و آنها واقعا در یک موقعیت به برش deals در حال حاضر.”

ادلمن و Gaulin مشغول پر کردن کاغذ بازی برای کمک مالی در قالب کمک های مالی و فدرال و شهرستان وام به نگه داشتن گزینه های خود را باز و در امید و در نهایت rehiring اغذیه فروشی و مشروب فروشی کارگران آنها تا به حال به اجازه رفتن.

“در سمت چپ بانک بسته است اما مرغ, Sans Tête است و در حال اجرا و نگه داشتن افراد شاغل که خیلی مهم است,” او گفت:. “خیلی از این رقابت توقیف از جمله خودمان که آن را واقعا مرغ, Sans Tête فرصت درخشش.”

این داستان به روز شده است با فروش و کمک های مالی اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im