شهر نیویورک پاک وارد فاز 4 از بازگشایی

فرماندار اندرو کومو جمعه اعلام کرد که شهر نیویورک پاک شده به آن را وارد کنید چهارم و آخرین مرحله از بازگشایی بعد از خاموش کردن چهار ماه پیش عنوان شد کانون coronavirus همه گیر. هر منطقه از کشور است که در حال حاضر در فاز 4, کومو گفت.

فاز 4 مجوزها کم خطر فعالیت و سرگرمی در 33 درصد ظرفیت کومو گفت. آن را نیز اجازه می دهد تا برای تولید رسانه ای و ورزش حرفه ای بدون طرفداران.

شهر را وارد فاز جدید در جولای 20. آن را شامل نمی شود هر گونه اضافی داخل سالن فعالیت مانند بازگشایی مراکز یا نهادهای فرهنگی کومو اضافه شده است.

“این چیزی است که گفت: ما از روز اول بازگشایی, هوشمند, و اگر شما بازگشایی هوشمند و شما بازگشایی در فاز, و شما به دنبال اطلاعات آن را در واقع یک راه بهتر برای اقتصاد برای بازگشایی چرا که اگر شما عجله بازگشایی و سپس شما را در معرض خطر احتمال ویروسی افزایش” کومو گفت.

کومو گفت: دولت در حال حاضر به کمتر از 1% مثبت نرخ COVID-19 آزمون که روزانه بستری شدن در بیمارستان هستند و در پایین ترین نقطه خود را از مارس 18.

“من این را تحسین همه نیویورکی به دلیل نیویورکی آن را انجام داد. دولت هیچ چیز در اینجا,” او گفت:. “آن چه مردم انجام داد. همه ما به توضیح حقایق به نیویورک و سپس نیویورک به مناسبت افزایش یافت. بنابراین من بسیار افتخار می کنم به نیویورکر.”

اما کومو هشدار داد که با وجود این نقطه عطف نیویورکی نباید راضی — به ویژه به دلیل بسیاری از کشورهای دیگر در حال دیدن هشدار دهنده خوشه در موارد.

“ما در حال دردناکی آگاه باشید که در حال حاضر شیوع در هر نقطه است شیوع همه جا” کومو گفت. “این ویروس در آریزونا و تگزاس و افزايش متحده در سراسر کشور و این ویروس را در یک هواپیما در یکی از این کشورها خواهد شد و به نیویورک می آیند و یا ویروس را دریافت کنید در یک خودرو و رانندگی به نیویورک و یا ویروس را دریافت کنید در یک قطار و آمد به ایستگاه پن در نیویورک که تقریبا اجتناب ناپذیر است.”

“من می خواهم همه نیویورکی به در آماده باش” کومو اضافه شده است. “این ویروس در حال گسترش است. آن را در سراسر کشور است. از آن بدتر و آن را به یک اثر در نیویورک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید