شهر نیویورک Coronavirus مرگ و میر پیشی 1,000 تایید COVID-19 مورد تجاوز 41,000

این COVID-19 مرگ و میر در شهر نیویورک پیشی گرفتن از 1000 روز سه شنبه به عنوان پرجمعیت ترین ایالات متحده در منطقه در ادامه نبرد خود با این بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 41,000 مردم در این شهرستان است.

در 5:00 p. m. و در روز سه شنبه بعد از ظهر, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت تایید کرد که 1,096 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس با 41,771 مورد تأیید و 8,549 بستری شدن در بیمارستان.

این شهر تلفات گزارش شده در 914 روز دوشنبه شب و 776 روز یکشنبه.

شهر نیویورک گریم جدید نقطه عطف می آید تقریبا دو روز بعد از دولت تلفات صعود بالاتر از 1000 در روز یکشنبه.

رادیو فردا به نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نظر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه آمریکایی ها به استفاده از روسری به عنوان موقت ماسک در روز سه شنبه به ایالات متحده در تلاش برای منبع به اندازه کافی دنده محافظ برای شهروندان است. “شما می دانید شما می توانید با استفاده از یک شال بسیاری از مردم باید روسری” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: طی امروز در کاخ سفید COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی. “احساس من این است که اگر مردم می خواهند به انجام آن قطعا وجود دارد هیچ آسیبی به آن است. من می خواهم بگویم آن را انجام دهد به جای رفتن به یک ماسک.”

New York City
مردم به عنوان دیده بان USNS آسایش پزشکی کشتی حرکت می کند تا رودخانه هادسون به عنوان آن می رسد در مارس 30, 2020 در نیویورک به عنوان دیده می شود از ویهاوکن, New Jersey.
آنجلا Weiss/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: دولت آمریکا برگزاری حدود 10000 فن به آماده شدن برای یک انتظار افزایش موارد است. “ما در حال دادن حجم انبوهی از تجهیزات پزشکی و لوازم به 50 ایالت” رئیس جمهور گفت:. “ما همچنین در حال برگزاری بسیار کمی. ما تقریبا 10,000 هواکش که ما آماده برای رفتن.”

“ما باید برای نگه داشتن آنها را به دلیل افزایش در حال آمدن است و آن را در آینده بسیار قوی است و می خواهیم بلافاصله قادر به حرکت آن را به محل بدون رفتن و گرفتن آن را بنابراین ما در حال آماده رفتن به,” او اضافه شده است.

در طول همان نیروی کار جلسه دکتر دبورا Birx تخمین زده است که بین 100000 تا 240,000 مردم می میرند در داخل کشور حتی با فدرال فاصله مقررات در محل. او می گوید: این رقم کمتر از 1.5 تا 2.2 میلیون نفر است که ممکن است فوت کرده اند اگر دولت قرار نیست مداخله اقدامات در محل برای مهار ویروس.

“وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو. هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی. آن را فقط به رفتارهای” Birx گفت.

با وجود فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل جمعیت زیادی از مردم جمع شده بودند به خوش آمد می گوید USNS راحتی نیروی دریایی کشتی آن را به عنوان لنگر انداخت در شهر نیویورک در صبح روز دوشنبه برای کمک به بیمارستان ها ضعف با کروناویروس بیماران. این کشتی که از 1000 تخت و 12 اتاق عمل را نمی توان درمان COVID-19 بيمار اما کاهش فشار از این شهر و بیمارستان در حال حاضر برخورد با رمان ویروس.

همانطور که از شنبه شب بیش از 181,000 coronavirus موارد تاييد شده بود در سراسر ایالات متحده از جمله حداقل 3,600 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de