شهر نیویورک رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در مقابل برج ترامپ

کار بر روی یکی دیگر از سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در شهر نیویورک آغاز شده و در روز پنج شنبه یکی از این واقع به طور مستقیم در مقابل برج ترامپ در میدتاون منهتن. رئیس جمهور تهمت قبلا ناودان برنامه به رنگ آن است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio کرد که نقاشی دیواری را ارسال یک پیام است که “سیاه و سفید زندگی می کند, در واقع, آیا ماده” CBS New York گزارش.

“که مردم سیاه و سفید ساخته شده شهر نیویورک است که آنها هرگز جبران شده است برای همه آنها که تمام اشتباهات و گناهان همه چیز در تاریخ آمریکا است که گریبان مردم سیاه و سفید شده اند نه برای خود اختصاص داده و باید در اختصاص – چیزی که او را درک نمی کند او گفت:” در ماه گذشته. “پس از آن است که حق را از توجه جهان به سمت راست وجود دارد در خیابان پنجم و تمرکز در زندگی مهم است.”

Racial Injustice New York
سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که نقاشی در خیابان پنجم در مقابل تهمت برج دوشنبه 9 ژوئیه سال 2020 در نیویورک است. علامت Lennihan/AP

رئیس جمهور تهمت نوشت: در یک جفت توییتهایی هفته گذشته که ده بلزیو “است که به رنگ های گران قیمت و بزرگ و زرد و سیاه زندگی مهم ثبت نام در خیابان پنجم بدنام کردن این لوکس خیابان” و او پیش بینی کرد که انجام این کار خواهد بود “بیشتر میگیرد” اداره پلیس نیویورک است که او گفت: “به وضوح” به یاد “وحشتناک پل شعار ‘خوک ها در پتو سرخ ‘Em مانند بیکن.”

NYPD او پیشنهاد ممکن است “اجازه دهید این نماد نفرت ضمیمه شده به نیویورک بزرگترین خیابان.”

با توجه به CBS New York, خیابان پنجم بسته خواهد شد بین 56 و 57 خیابان ها تا صبح روز یکشنبه به پایان دیواری.

دیگر پل های دیواری شده اند نقاشی در هارلم منهتن و بروکلین.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شده بود در سال 2013 پس از تبرئه جورج زیمرمن برای مرگ Trayvon Martin. پس از پل جنبش آغاز شد, نام آن در نظر گرفته شده به عنوان یک “تاکید سیاه مردمی “انسانیت” با توجه به وب سایت سازمان تبدیل شده سیاسی flashpoint.

مشترک عمل متقابل “همه زندگی موضوع” ممکن است به نظر می رسد برخی مانند فراگیر سخن گفتن است اما در واقع مضر و اساسا غلطی حرکتبرخی از اعضای جامعه سیاه و سفید تاکید کرد به رادیو فردا. پاسخ اخیرا توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس در “رویارویی با ملت است.”

با توجه به BLM وب سایت “سیاه زندگی مهم است ایدئولوژیک و سیاسی مداخله در یک جهان که در آن سیاه و سفید زندگی می کند که به طور سیستماتیک و عمدا هدفمند برای مرگ. این تاکید از مردمی ” انسانیت ما کمک به این جامعه و ما انعطاف پذیری در برابر خشونت و ظلم و ستم.”

APTOPIX Racial Injustice New York
Azia توسن در سمت چپ شرکت در نقاشی از زندگی ماده در خیابان پنجم در مقابل تهمت برج دوشنبه 9 ژوئیه سال 2020 در نیویورک است. علامت Lennihan/AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de