شهر نیویورک در آمریکا دیدن سنبله از سال گذشته

خشونت مسلحانه در شهر نیویورک “مشخصی به طور قابل توجهی” در ماه ژوئن در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با توجه به NYPD ماهانه جرم مطبوعاتی. “بین ماه های ژوئن 1 و 30 ژوئن وجود دارد 130% افزایش در تعداد از حوادث تیراندازی در سراسر شهر” می خواند ،

وجود دارد و در مجموع 205 تیراندازی حوادث در ماه ژوئن تا از 89 سال گذشته — در سراسر تمام پنج بخش با توجه به NYPD. خشونت ادامه داد: به ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به عنوان NYPD گزارش 44 تیراندازی حوادث, CBS New York, گزارش.

در علاوه بر این به تیراندازی ماه گذشته قتل منازل به قصد سرقت و خودرو دزدی نیز افزایش یافت با شروع از تابستان است. منازل به قصد سرقت افزایش یافته است به طور قابل توجهی بیشتر از 817 به 1,783 فتح کرد گرفته شد یک 118% چشم انداز مثبت.

“افزایش شدید تیراندازی و خشونت در نیویورک قرار می دهد و مردم بی گناه را در معرض خطر و اشک در تار و پود زندگی در شهر ما” گفت: NYPD کمیسر پلیس درموت شیا در جلسه.

شیا گفت: NYPD به چالش کشیده شده است توسط “عمیق کاهش بودجه” و تغییرات در سیستم عدالت کیفری در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و شورای شهر توافق در 30 ژوئن به reallocate 1 میلیارد دلار از NYPD بودجه ترک گروه با $88.1 میلیارد, CBS New York, گزارش.

به عنوان یک نتیجه, بخش جولای پلیس کلاس لغو شد اضافه شد محدود و مدرسه ایمنی عبور سپاه پاسداران و بی خانمان کمک رسانی شد همه منتقل شده از NYPD را اجراء. را مجددا اخذ وجوه را نسبت به جوانان و جامعه خدمات با توجه به شهردار.

شیا اشاره کرد و در جلسه توجیهی که در یک کلاس 1,163 پلیس استخدام لغو شد با توجه به کاهش در همان زمان که گروه تا به حال یک افزایش چشمگیر در بازنشستگی. همانطور که از ژوئن 27, 233 اعضای زمینه برای بازنشستگی نزدیک به دو برابر نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با توجه به CBS New York.

“اما در تمام آن مدت من را دیده اند ما زحمتکش مردان و زنان نمایش تعهد تزلزل ناپذیر به نوع نمایشگاه و موثر پلیس تعریف می کند که سازمان ما و که نیویورکی ها انتظار و شایسته” شیا گفت: در روز دوشنبه جلسه.

افزایش خشونت در میان گسترده خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت و اصلاح ادارات پلیس در سراسر کشور پس از جورج فلوید مرگ است. نیویورک تصمیم پال خواستار قطع بودجه دولت درصد کمی از NYPD اولین کاهش بودجه این بخش داده شده است, پس از د Blasio گرفت ،

شیا با اشاره به “قانونی حکم” که ارسال مجرم دیگر واجد شرایط برای وثیقه “بازگشت به خیابان” به عنوان یک عامل کمک به افزایش جرم و جنایت.

“در حالی که NYPD با استفاده از یک فندک لمسی با توجه به اجرای مجرم دیگر واجد شرایط برای وثیقه در حال rearrested,” او نوشت. “آنها شده اند rearrested حدود 750 اضافی عمده جنایات طریق ژوئن 26 در مقایسه با جمعیت آن منتشر شد که در مدت مشابه سال پیش است.”

شیا نیست توجه داشته باشید متعدد خشونت حوادث مربوط به NYPD افسران و جورج فلوید معترضان. تحت عنوان “چالش های مداوم,” او نوشت که “NYPD را تسهیل تظاهرات مسالمت آمیز همچنان به استفاده از بخش منابع” و اشاره ای به وزارت قرن 21 پولیس ابتکار عمل.

در پاسخ به هفته از تظاهرات NYPD گفت: در 15 ژوئن که آن را جابهجا 600 لباس شخصی و ضد جرم و جنایت افسران — که اغلب درگیر در تیراندازی پلیس. یک سری از NYPD اعضا نیز منتقل شده است و به کارکنان این ابتکار.

شیا نوشت که این لحظه یکی از ” اهمیت تاریخی در روابط بین پلیس و مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im