شهر نیویورک به اداره 6000 بیشتر Coronavirus, آزمون های روزانه, شهردار اعلام

نیوزویک | No comments

شهر نیویورک در نظر دارد به اداره 6000 بیشتر تست های تشخیصی در هر روز برای شناسایی موارد از رمان coronavirus, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در روز یکشنبه.

طی اخبار روزانه توجیهی برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در مورد این شهر شیوع و دولت را در جریان پاسخ de Blasio برشمرد گسترش آزمایش های که در دسترس خواهد بود به نیویورک در CityMD مکان در سراسر پنج بخش نیویورک. مراکز بهداشتی به طور کلی پیشنهاد پیاده روی در تست و هفت روز هفته در سایت در اکثر ساعات کار اضافی ساعت از دوشنبه تا جمعه و پوشش هزینه ها برای بیماران ایجاد خود را. اطلاعات خاص در مورد کسب و کار ساعت در سایت های منحصر به فرد در دسترس است از طریق CityMD وب سایت.

بیانیه ای از دفتر شهردار منتشر شد بعد از آن در روز یکشنبه گفت: شهر نیویورک همکاری جدید با CityMD اصل سه گانه فعلی آن مقدار از تست تشخیصی سایت. در صبح امروز در کنفرانس خبری de Blasio تایید آزمون اجرا خواهد شد در 123 درمانگاه در منهتن کوئینز بروکلین و برانکس.

در حالی که افزایش آزمایش های تشخیصی در دسترس او گفت: CityMD در نظر دارد به اداره 140,000 رایگان آنتی بادی آزمایش به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان بیش از چند هفته آینده علاوه بر 140,000 ساکنان نه شاغل ضروری میباشد. آنتی بادی آزمایش بررسی حضور پروتئین های تولید شده در پاسخ به کروناویروس جدید برای تعیین اینکه آیا یک فرد همیشه آلوده شده است. نیویورکی می توانید دسترسی به کسانی که در آزمون در یک درمانگاه واقع در هر قصبه با ساخت یک قرار ملاقات با CityMD آنلاین.

د Blasio منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد خود دولت برنامه ای برای افزایش تست به عنوان شهر ملاقات اولیه آن دیم هدف تشخیصی برای ارزیابی. این هدف با هدف توزیع 20,000 آزمون در روز 25 مه آستانه شهردار گفت: ملاقات یک هفته جلوتر از برنامه.

“ما قصد داریم به نگه داشتن در حال رشد او گفت:” روز شنبه اشاره کرد که 20,000 آزمون اداره هر روز به مقدار تقریبا 150,000 هر هفته یک نقطه عطف مهم برای شهرستان به عنوان آن را با این نسخهها کار برای مدیریت بیشتر انتقال این ویروس نزدیک به دو ماه به آن مستند. “هدف ما این است که برای ادامه ساخت که به سرعت در حال” د Blasio ادامه داد: از شهر نیویورک تست ظرفیت “و CityMD واقعا به ما کمک کرد تا یک گام بزرگ رو به جلو است.”

در طول دولت روزانه coronavirus جلسه روز یکشنبه فرماندار اندرو کومو اعلام کرد قابل مقایسه پیشرفت با توجه به تست تشخیصی در خارج از شهر نیویورک است. او گفت: ایالت تست ظرفیت رسیده بود 40,000 هر روز در بیش از 700 مکان دو برابر آنچه در آن شده بود دو هفته قبل. فرماندار همچنین برنامه ای برای افزایش تست بیشتر از طریق اضافی همکاری با CVS که اجازه خواهد داد که بیش از 60 نیویورک داروخانه ها به دولت ارائه تست های تشخیصی.

Antibody Testing, New York City
شهر نیویورک MedRite درمانگاه تبلیغ پیاده روی آنتی بادی آزمایش برای تعیین گذشته عفونت با کروناویروس جدید در مارس 10. در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری روز یکشنبه, شهردار, بیل د Blasio اعلام همکاری با CityMD که او انتظار دارد که اجازه خواهد داد که 6,000 اضافی نیویورکی برای دریافت تست های تشخیصی که شناسایی عفونت فعال هر روز.
سیندی Ord/گتی

افراد شاغل در صنایع که یا در حال برنامه ریزی برای از سرگیری عملیات تحت دولت فاز 1 بازگشایی استراتژی در حال حاضر واجد شرایط برای دریافت تست های تشخیصی در نیویورک تست مکان های کومو اضافه شده است. دولت بازگشایی طرح امر به فردی مناطق با کاهش بروز این ویروس به عنوان توصیه شده توسط فدرال معیارهای. قبلا تست های تشخیصی ارائه شده به افراد دچار علائم تنفسی بیماری, بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان–به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که معتقد است آنها ممکن است به تازگی در تماس با فرد آلوده.

هر دو de Blasio و کومو باید اولویت بسیج تشخیصی و تست آنتی بادی در سراسر نیویورک ملی کانون ایالات متحده شیوع. از بعد از ظهر یکشنبه بیش از 350,000 این کشور 1.4 میلیون coronavirus موارد تشخیص داده شده بود در داخل دولت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب. حداقل 28,232 نیویورک ساکنان فوت کرده اند در حالی که نزدیک به 60,800 بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>