جدید کاهش اقدامات را بیشتر به محدود کردن زندگی برای مردم در ایالت نیویورک و یکشنبه غیرضروری کسب و کار بسته خواهد شد و مردم ممنوع خواهد شد از جمع آوری.

روز جمعه موارد در نیویورک افزایش یافت به 7,102 بیشترین شیوع در ایالات متحده است. در میان کسانی که موارد 35 نفر فوت کرده اند و فرماندار اندرو کومو گفت: در حال حاضر زمان برای افزایش جنبش محدودیت و یا “بستن شیر” به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش بیشتر ویروس.

“زمانی که من صحبت در مورد شدید ترین اقدام ما می توانیم این است که بنیادی ترین اقدام ما می توانیم را” کومو گفت.

هنگامی که این فرمان اجرایی به اثر می رود در روز یکشنبه تجمع به هر اندازه خواهد بود لغو شده در دولت است. حمل و نقل عمومی هنوز هم اجرا برای کسانی که برای رفتن به محل کار از جمله پرسنل پزشکی, اما هر کس دیگری باید به کاهش استفاده از تنها زمانی که لازم است.

قوانین سختگیرانه تر برای کسانی که در گروه های آسیب پذیر که کومو به عنوان کسانی که بیش از 70 کسانی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و کسانی که با بیماری زمینه ای. آنها باید باقی می ماند در داخل خانه به جز هوای آزاد, انفرادی, ورزش و متوسط از تمام بازدید کنندگان و مشاوران. زمانی که آنها در این شرکت از افراد دیگر آنها باید از ماسک و همیشه باقی می ماند 6 پا از دیگر افراد است.

new york coronavirus preventative measures
فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در مورد شیوع کروناویروس در 20 مارس. کومو دستور غیر ضروری کسب و کار خود را به نگه دارید کل حقوقی واجد شرایط در خانه و در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس.
بنت Raglin/گتی

کسانی که در جمعیت آسیب پذیر هستند ممنوع از جمع آوری به هر دلیلی و در هر غلظت از افراد در خارج از خانه خود را محدود به کسانی که به ارائه خدمات ضروری است. مردم قادر به ورزش در خارج از منزل اما باید آن را یک انفرادی فعالیت هایی مانند دویدن و پیاده روی نه دار زدن در پارک با دوستان و یا بازی بسکتبال با توجه به کومو.

“وجود افراد و مکان ها در شهر نیویورک که در آن مانند به نظر می رسد زندگی به طور معمول” کومو گفت. “نه این است و نه زندگی را به عنوان معمول و قبول آن و تحقق بخشیدن به آن و مقابله با آن است.”

نیوزویک رسیده به کومو نظر اما دریافت یک پاسخ قبل از انتشار.

روز یکشنبه همه غیر ضروری کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به نزدیک است. این شامل فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و خدمات آب و برق. رستوران ها خواهد بود قادر به ادامه انجام تحویل سفارشات. کسب و کار است که مجاز به باز بماند باید در اجرای قوانین است که کمک به تسهیل اجتماعی فاصله 6 فوت است.

کومو اشاره کرد که سیاست های اجرایی جهت نبود “اشاره مفید” اما “مقررات قانونی” خواهد بود که به اجرا گذاشته است. کسب و کار است که نمی مطابق خواهد بود موضوع را به مدنی خوب و اجباری بسته شدن. در این نقطه هیچ جریمه برای افرادی که در نقض نظم است.

“من شوخی نمی کنم در این مورد. شماره در حال بالا رفتن در چنین رای دادن که این دو ظرفیت سیستم بیمارستان…. من نمی تواند افزایش دهد که طرف معادله” کومو گفت. “تنها گزینه در دسترس ما است که به منظور کاهش گسترش و کاهش میزان گسترش یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net