نیویورک گزارش 19 روز مستقیم از کاهش تعداد در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان آوردن تعداد به پایین ترین سطح از اواخر ماه مارس است.

فرماندار اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد در روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی که در حال حاضر وجود دارد 10,350 مردم با آلوده رمان coronavirus در نیویورک بیمارستان های سراسر کشور–کمترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان پس از 9,517 نفر بستری شده در مارس 29.

نیویورک شاهد اوج در بستری شدن در بیمارستان در تاریخ 12 آوریل با 18,825 تعدادی است که در حال کاهش بوده است. تخت بیمارستان ظرفیت در کشور است که بیش از 90,000 پس از کومو دستور بيمارستان به افزایش قبلی 53,000-ظرفیت تخت.

کومو اعلام کرده بود در شروع این بیماری همه گیر است که نیویورک نیاز 140,000 تخت بیمارستان و 30,000 هواکش در هر علمی پیش بینی که شده بود هدف توسط یک حاشیه گسترده ای. این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده ساخته شده 2000-تخت تسهیلات در Javits Center رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نیویورک, ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی راحتی قادر به درمان 500 coronavirus بیماران. نیروی دریایی کشتی پس فرستاده شده دور کومو و Javits Center بسته خواهد شد به زودی پس از تنها درمان حدود 1100 بیماران.

دولت نیز شاهد سه روز نورد متوسط جدید روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان قطره به 831 جمعه–بالاترین آن بوده است و پس از آن ضربه 694 در 23 مارس–اما هنوز هم بیش از حد بالا یک عدد با توجه به فرماندار.

“ما هنوز در مورد 900 عفونت های جدید هر روز در راه رفتن به بیمارستان. که هنوز هم غیر قابل قبولی بالا نرخ. ما در حال تلاش برای درک دقیقا به همین دلیل است که کسانی که 900 که در آن آن است که از [و] آنچه می تواند ما را به شرکت پالایش استراتژی ما برای پیدا کردن که در آن کسانی که موارد جدید در حال تولید می شود و سپس به آن مناطق…سعی کنید به هدف ما حمله” کومو گفت.

کومو گفت که او شروع به پرسیدن بيمارستان جمعه به جمع آوری اطلاعات در موارد جدید مانند بيماران محل اقامت و شغل خود و روش خود را از سفر به سعی کنید و کشف کردن که در آن دولت منابع باید هدایت شود.

نیویورک انجام بزرگترین آنتی بادی مطالعه در کشور توسط تست 15,103 مردم برای دیدن اینکه آیا آنها آلوده شده است coronavirus. متحده با استفاده از این آنتی بادی آزمایش برای به دست آوردن یک حس در مورد چقدر شایع این عفونت ها به عنوان بسیاری از مردم که قرارداد این ویروس بدون علامت هستند.

حدود 12.3 درصد از بیش از 15 ، 000 نیویورکی مورد آزمایش قرار گرفته بود coronavirus آنتی بادی در خون خود. از ساکنان تست شده است که زندگی در شهر نیویورک 19.9 درصد شد به آنتی بادی است. برانکس بيشترين درصد مردم با آنتی بادی در 27.6 درصد و پس از بروکلین و استاتن آیلند با 19.2 درصد هر یک از. حدود 18.4 درصد از ملکه ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی و منهتن تا به حال حداقل مقدار مثبت آزمون با 17.3 درصد است.

“ما بسیار در معرض خطر بسیاری از تصمیم گیری های ما را که ما می خواهیم به آن امتیاز داده به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم” کومو گفت.

به منظور محافظت از آسیب پذیر ترین جمعیت از آلوده شدن از جمله سالمندان و کسانی که در جوامع فقیرتر نیویورک دولت خواهد بود توزیع هفت میلیون ماسک به خانه سالمندان و کسانی که زندگی در تحولات مسکن. دولت نیز به 25 میلیون دلار به بانک های مواد غذایی در سراسر کشور.

“بیشتر از این رفته است که دیگر مردم بدون کار…اصول اولیه مانند پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی بسیار مهم است” کومو گفت:, و اضافه کرد که “هیچ کس نمی تواند اخراج شود برای عدم پرداخت اجاره و درست است که از طریق ژوئن.

به منظور نگه داشتن کارگران خط مقدم امن به عنوان آنها سفر به شغل خود را به فرماندار گفت که متروپولیتن حمل و نقل (MTA) خواهد بود “ضد عفونی هر [مترو] قطار” در هر 24 ساعت.

“این چنین یک bosco من حتی نمی تواند شروع به توصیف آن به شما. ایستگاه مترو شهر نیویورک سیستم هرگز بسته شده است. این عمل 24 ساعت یک روز چون ما 24 ساعته در شهرستان. ما در حال گرفتن مرحله بی سابقه ای در طول این بیماری همه گیر از بسته شدن سیستم به مدت چهار ساعت در شب – از ساعت 1 صبح تا 5 صبح – هنگامی که ridership است کمترین” کومو گفت.

MTA استفاده خواهد کرد که زمان برای پیاده روی را از طریق هر قطار “با misting دستگاه” و “اسپری ضد عفونی کننده به معنای واقعی کلمه در هر سطح.”

“مطمئن شوید که سوار عمومی امن است, بهترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که ضد عفونی کل داخل ماشین” کومو گفت.

فرماندار در روز جمعه گفت که دولت خواهد بود بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه ها از طریق پایان سال تحصیلی است. برنامه ریزی برای تابستان مدرسه اعلام خواهد شد در پایان ماه مه.

“ما باید برای حفاظت از دانش آموزان ما باید برای حفاظت از مربیان است. با توجه به شرایطی که ما در آن هستیم و اقدامات احتیاطی که باید در جای خود قرار داده…ما نمی فکر می کنم ممکن است برای انجام این کار در راه است که ما را به کودکان و مربیان امن” کومو گفت. نیویورک ادامه خواهد داد و برای انجام آن برنامه آموزش راه دور.

نیویورک 312,977 موارد تایید شده از رمان coronavirus و 18,909 مرگ و میر با توجه به دولت coronavirus ردیاب.

Gov. Cuomo Holds Daily Briefing On Coronavirus Pandemic In New York
ALBANY, NY – MAY 01: ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار صحبت می کند در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 1, 2020 در Albany, New York. کومو اعلام کرد که نیویورک را از بین بردن deductibles به خدمات سلامت روان برای کارگران خط مقدم. (عکس از استفانی رینولدز/گتی ایماژ)
استفانی رینولدز/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im