نیویورک اعلام وضعیت اضطراری در پی شیوع کروناویروس

سی بی اس آمریکا | No comments

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری در میان شیوع کروناویروس. مدت کوتاهی قبل از اعلام او توییتی که وجود دارد در حال حاضر 76 تایید موارد COVID-19 سراسر کشور که اکثر آنها در شهرستان Westchester.

از بعد از ظهر شنبه در نیویورک پیوست چهار ایالت دیگر در آمریکا در اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس.

شده اند وجود دارد بیش از 102,000 تایید موارد COVID-19 در 78 کشور با توجه به Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی. در ایالات متحده وجود داشته است 17 و میر به علت COVID-19 از جمله 14 در واشنگتن یکی در کالیفرنیا و فلوریدا.

در یک بیانیه مطبوعاتی فرماندار گفت: وضعیت اضطراری را “قدرت های خاصی برای کمک به ادارات بهداشت محلی است که بسیار تاکید شده است.”

روند اخبار ”

“به عنوان محلی ادارات بهداشت در ادامه به نظارت و قرنطینه مردم ما بیشتر تسریع خرید پروتکل به آنها را تمام ابزار مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس” او گفت:. “در عین حال ما در حال سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار که همچنان به عنوان یک مشکل و من می خواهم کسب و کار به آگاه باشید که شما می تواند از دست دادن مجوز خود را از آنجا که ما بسیار جدی در مورد این.”

اعلامیه اجازه خواهد داد که دولت برای تسریع در تهیه تمیز کردن وسایل ضد عفونی کننده دست و منابع دیگر; اجازه می دهد تا حرفه ای واجد شرایط گذشته از پزشکان و پرستاران برای آزمایش افراد برای coronavirus; تسریع اضافی تست لوازم و تجهیزات و پرسنل و فضای آزمایشگاه; مجوز اورژانس برای حمل و نقل بیماران به قرنطينه دیگر از بیمارستان ها و مجموعه دستورالعمل برای قیمت سنگ آهن در بازار و اجرای تحقیقات.

علاوه بر نیویورک می تواند مصرف کنندگان در حال حاضر ارائه شکایات و نگرانی در مورد قیمت سنگ آهن در بازار

در اینجا برخی از کشورهای دیگر که اعلام وضعیت اضطراری است.

کالیفرنیا

فرماندار گاوین Newsom اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا در مارس 4, یک روز پس از دولت گزارش خود اولین مرگ ناشی از کوروناویروس. همانطور که از 6 مارس وجود دارد 69 مورد تأیید و یک مرگ در کالیفرنیا از COVID-19 با توجه به California Department of Public Health. دولت گزارش داد که 24 از آن موارد عبارتند از پروازهای بازگشت و باقی مانده 45 مورد یک نتیجه از سفر شخص به شخص را در معرض جامعه گسترش یافته و دو مورد از منابع ناشناخته.

“ایالت کالیفرنیا است که استقرار هر سطح از دولت برای کمک به شناسایی موارد و آهسته گسترش این کوروناویروس” گفت: Newsom در یک بیانیه مطبوعاتی. “این اورژانس اعلام خواهد شد کمک به دولت بیشتر آماده جوامع ما و ما سیستم مراقبت های بهداشتی در این رویداد آن را به طور گسترده تر.”

این اعلامیه شامل حمایت در برابر قیمت سنگ آهن در بازار اجازه خواهد داد که خارج از دولت مراقبت های بهداشتی کارگران به کمک در کالیفرنیا امکانات مراقبت های بهداشتی و فعال کردن امکانات مراقبت از بهداشت به جای ورودی بیماران.

فلوریدا

فلوریدا قرار داده شد تحت یک وضعیت اضطراری در مارس 1 در جهت فرماندار ران DeSantis. همانطور که از شنبه وجود دارد که 13 مورد تأیید از coronavirus در کشور از جمله هفت که شد عودت با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. دولت دو گزارش مرگ و میر ناشی از کروناویروس و وجود دارد در حال حاضر 278 مردم در حال نظارت.

“ایالت فلوریدا است که به طور کامل متعهد به اعمال نفوذ همه منابع برای آماده سازی و پاسخ به COVID-19,” DeSantis گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی. “ما سازمان های دولتی و پرسنل نظارت شده اند COVID-19 پس از ژانویه و متمرکز بر مهار و پیشگیری است.”

اعلامیه فعال جراح عمومی اسکات Rivkees برای کمک به مدیریت دولتی پاسخ در طول شیوع و ارائه شده و مورد نظارت بر دستورالعمل. DeSantis نیز درخواست های اضافی دولت و بودجه فدرال برای کمک به با شیوع پاسخ.

مریلند

در همان روز که مریلند اعلام کرد برای اولین بار تایید موارد coronavirus فرماندار لری هوگان اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به مبارزه با گسترش بیشتر. از مارس 7, دارد تایید موارد COVID-19 در دولت با توجه به دولت در وزارت بهداشت وجود دارد و 44 نفر در حال آزمایش. تایید بیماران قرارداد این ویروس در حالی که سفر شده اند و در قرنطینه به خانه های خود هستند اما “در وضعیت خوب” با توجه به فرماندار.

“با این اعلامیه من رسما اجازه و کارگردانی مریلند وزارت بهداشت و مریلند سازمان مدیریت اضطراری به سطح شیب دار تا هماهنگی میان همه دولت ها و سازمان های محلی و فعال کردن آنها را به سرعت در مسیر هماهنگی با دولت ما و محلی بخش بهداشت و درمان اضطراری تیم مدیریت” هوگان در ماه مارس اعلام کرد 5.

هوگان دولت نیز معرفی قانونی که اجازه می دهد تا فرماندار به استفاده از منابع از دولت صندوق روز بارانی به کمک coronavirus پاسخ.

واشنگتن

دولت واشنگتن برای اولین بار در ایالات متحده به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. در فوریه 29, همان روز دولت و کشور — اولین coronavirus مرگ گزارش شد فرماندار جی Inslee اعلام وضعیت اضطراری و هدایت سازمان های دولتی به “استفاده از تمام منابع لازم برای آماده سازی و پاسخ به شیوع بیماری است.” همانطور که از شنبه وجود دارد 102 تایید موارد COVID-19 و 16 و میر ناشی از این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

“این یک زمان را به عقل سلیم اقدامات برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که زندگی در واشنگتن گفت:” در یک بیانیه مطبوعاتی. “واشنگتن می توانید مطمئن باشید ما گرفته ام این تهدید جدی شده اند و مشغول به کار در همکاری با مراقبت های بهداشتی ما همکاران به منظور توسعه برنامه ها و روش های برای آماده شدن برای آنچه که می تواند به احتمال زیاد در سراسر جهان همه گیر.”

تحت Inslee را بخشنامه متحده سازمان ها و ادارات می تواند با استفاده از منابع به “همه چیز ممکن است منطقی” در کمک به مناطق آسیب دیده. آن را نیز اجازه می دهد تا دولت به استفاده از واشنگتن گارد ملی اگر لازم است می شود. واشنگتن نظامی وزارت امور خارجه عملیات اورژانس مرکز فعال شده است در بالاترین سطح از ماه ژانویه برای کمک به پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>