فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری در بیش از COVID-19 می گوید: CDC گرفتار شد ‘Flatfooted’

نیوزویک | No comments


Andrew Cuomo
نیویورک امور خارجه رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در صحبت های جداگانه کنفرانس خبری در اولین مورد تایید شده از COVID-19 در نیویورک در تاریخ 2 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. در شنبه کومو اعلام وضعیت اضطراری بیش ویروس.
دیوید دی Delgado/گتی

فرماندار نیویورک Andrew M. کومو اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه به عنوان او نشان داد که 76 نفر تست مثبت برای COVID-19 در دولت افزایش نزدیک به دو دوجین موارد تایید شده در گذشته چند روز.

“من رسما…انجام می شود اعلام شرایط اضطراری که به ما می دهد برخی از قدرت” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “ما در حال رفتن به انجام خرید و استخدام کارکنان بیشتر, به خصوص برای کمک به ادارات بهداشت محلی است که بسیار تاکید شده است.”

نگرانی است که برخی از افراد تحت داوطلبانه قرنطینه ممکن است مطابق با جداسازی مورد نیاز کومو گفت که ادارات بهداشت باید نظارت ها به طور منظم از قرنطینه بیماران و اشاره کرد که دولت می تواند گام باید فردی بیماران تصمیم به جفتک انداختن روند.

اضطراری اعلام کمک های مالی اجرایی فوق العاده—ولو موقت—قدرت از جمله توانایی به حالت تعلیق در قوانین و احکام محلی که مانع دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

فرمانداری ارائه نیوزویک با یک بیانیه روشن است که چنین قدرت استفاده می شود برای تسریع در تهیه مفاد اضطراری مانند تست کیت تمیز کردن لوازم و مواد ضد عفونی کننده ،

علاوه بر جلوگيري از دولت او توانایی به کوه موثر بهداشت عمومی salvo, کومو با اشاره به چندین عوامل دیگر مانند قیمت درآوردن که تهدید به تشدید این بحران است.

“قیمت سنگ آهن در بازار همچنان به عنوان یک مشکل” او گفت:. “من می خواهم کسب و کار به آگاه باشید که شما می تواند از دست دادن مجوز خود را برای قیمت سنگ آهن در بازار. این جدی است. آن را فقط به قیمت درآوردن آن قیمت درآوردن در شرایط اضطراری که در آن شما در حال استثماری عمومی است.”

او همچنین هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره آمریکا برای آنچه که او به عنوان یک شکست برای حمایت از نیویورک بهداشت عمومی پاسخ.

“من باور نمی کنم مکمل تخصیص بودجه در لایحه ارائه شده بودجه کافی برای نیویورک” کومو گفت: مرجع $8.3 میلیارد دلار در هزینه های بسته بندی مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی امضا—وجوه به مقصد فردی متحده و دولت فدرال—پس از رئیس جمهور درخواست کرده بود فقط $2.5 میلیارد دلار است.

“رابطه ما با CDC نیز مشکل ساز بر اساس مداوم,” او اضافه شده این ادعا که آژانس بود اقدام به عنوان یک “تنگنا” برای تست.

“من باور دارم CDC گرفتار شد flatfooted,” کومو گفت. “آنها در حال کم کردن دولت است.”

در طول کنفرانس مطبوعاتی کومو اعلام کرد که خانه های پرستاری و ارشد امکانات زندگی در نیو راشل نیویورک حومه شهرستان در مرکز یکی از شیوع بیماری نمی خواهد بود قادر به دریافت خارج از بازدید کنندگان. او به نام خانه سالمندان یک “مشکل تنظیم” که نیاز دولت به ورزش فراوانی از احتیاط که با توجه به سیاست های اورژانس.

یک خانه سالمندان در حومه سیاتل میزبان یکی از اولین در ایالات متحده شیوع بیماری که حداقل 10 مرگ و میر ناشی از COVID-19 مرتبط شده اند.

این مقاله به روز شده است که شامل نظرات از فرماندار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>