فرماندار نیویورک تماس محرک لایحه “بی پروا”

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز پنجشنبه گفت که محرک لایحه تصویب شده توسط سنا به پیشنهاد آمریکایی ها امداد در طول coronavirus بحران کمک به بیمه بیکاری و کسب و کارهای کوچک اما کمی به کمک های محلی و یا دولت.

او گفت که چه چیزی اتفاق می افتد به هر دولت و یا شهرستان و دولت است “دو whammy” — از دست دادن درآمد به عنوان مالیات کمتر پرداخت می شود در حالی که کسب و کار بسته شده و مردم از دست دادن شغل خود را همراه با افزایش هزینه های ناشی از این ویروس.

پیش بینی از دست دادن درآمد برای ایالت نیویورک است که تخمین زده می شود در جایی بین $10 میلیارد و 15 میلیارد دلار کومو گفت. دولت دریافت 5 میلیارد دلار در زیر محرک لایحه, اما از آن است که اختصاص داده شده تنها برای COVID-19 هزینه های, او گفت:.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“این اقدام کنگره به نظر من به سادگی شکست خورده به آدرس دولتی نیاز,” او گفت:.

“من,” او گفت:. “من پیدا کردن آن غیر مسئولانه است. پیدا کنم آن را بی پروا.”

“این یک زمان فوق العاده ای در این ملت و این یک زمان فوق العاده ای برای دولت” کومو گفت. “این زمان برای قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و تعصب را کنار بگذارند. این زمان برای رهبران دولتی برای جلوگیری از بهانه و فقط انجام کار خود را. انجام کار خود را. ما یک ملت.”

به 2 تریلیون دلار امداد لایحه به تصویب رسید در یک 96-0 رای در سنا در روز چهارشنبه پس از مذاکرات بین مقامات کاخ سفید و رهبر اقلیت سنا چاک شومر. آن را گسترش بیمه بیکاری را فراهم می کند پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و شامل صدها میلیاردها دلار وام و کمک های مالی به شرکت ها و بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و بیشتر.

این لایحه خواهد شد به احتمال زیاد تایید شده توسط یک صدا رای دادن در خانه.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 30000 تایید COVID-19 نفر در ایالت نیویورک است.

شهر نیویورک تبدیل Javits Center به اورژانس بیمارستان صحرایی

فضل Segers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de