مقامات شش دولت در سراسر شمال شرقی خطاب جدید بین دولت “خرید کنسرسیوم” در نیویورک آخرین coronavirus کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام همکاری اجازه می دهد رهبران به ترکیب منابع در تلاش برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر تجهیزات پزشکی. در علاوه بر این به نیویورک همکاری شامل نیوجرسی, کانکتیکات, پنسیلوانیا, دلاور, رود آیلند و ماساچوست است.

“کار ما با هم می توانید انجام دهید خیلی بیشتر از اگر هر یک از ما با این نسخهها کار بر خود ما” گفت: فرماندار پنسیلوانیا تام گرگ انعکاس کومو را پیش از آن نظر که اشاره مشکلات با توجه به به دست آوردن PPE.

به عنوان کومو توضیح داد: صدور مشترک خرید تقویت خواهد شد و منطقه را در بازار تحت تاثیر قرار است و انتظار می رود به کاهش هزینه از منابع است. به دنبال به جلو گرگ اذعان کرد که این ائتلاف خواهد اجازه می دهد متحده به کار با هم در منطقه ای با رویکرد اقتصادی بازگشایی.

“بخشی از این تست شده است. ما واقعا نیاز به کار با هم برای ایجاد ظرفیت برای آزمون و یا ما در حال رفتن به قادر به شهروندان ما اعتماد به نفس آنها نیاز به بازگشت به کار” گرگ در ادامه اضافه کرد که رهبران دولت خواهد استخر “قدرت مغز” قابلیت های ساخت و دارایی های مالی به این منطقه باعث می شود برنامه را به از سرگیری فعالیت های اقتصادی و زندگی عمومی است.

Governor Andrew Cuomo
فرماندار اندرو کومو در حال سخنرانی در دفتر خود را در مارس 1 نشست خبری به بحث در مورد شیوع کروناویروس در نیویورک است. روز یکشنبه کومو اعلام کرد “خرید ائتلاف” با شش کشورهای دیگر در سراسر شمال شرقی است که اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی موثر تر با ادغام منابع است.
استفانی رینولدز/گتی

بازگشایی جدول زمانی هنوز به تعیین خواهد شد. وجود 280 جدید مرگ و میر در نیویورک به عنوان یک نتیجه از کروناویروس جدید, با توجه به کومو در یکشنبه مشابه روزانه مرگ و میر عوارض گزارش شده پس از حداقل مارس 27. آخرین شماره این بسیار پایین تر از آن را تایید کرد پیش از آن.

“جهت کلی خوب است حتی اگر آن را بسیار دردناک” فرماندار گفت: با اشاره به این ایالت بستری آمار که شروع به ایجاد ثبات در هفته های اخیر.

پس از نیویورک گزارش داد که بالاترین پذیرش تعداد در مارس 12, زمانی که 18,825 بیماران بستری شده بودند با توجه به coronavirus تعداد کسانی که باید به تدریج کاهش یافته است. طی آخرین جلسه کومو گفت: کل کاهش یافته 9,786 مارک کمترین شیوع کروناویروس مربوط به بستری شدن در بیمارستان نیویورک دیده است از اواخر ماه مارس و 20 روز متوالی از کاهش پذیرش.

بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک که در آن شیوع کروناویروس باعث شده است که بیشترین آسیب را افزایش کمی بین جمعه و شنبه هر چند شهردار, بیل د Blasio تایید کرد که بخش مراقبت ويژه پذیرش شدند به 645 مردم نسبت به 677 روز قبل. پرداختن به کروناویروس’ تاثیر در شهر نیویورک در خود اخبار جلسه روز یکشنبه de Blasio اشاره کرد که منطقه “به طور کلی دیدن پیشرفت” از لحاظ coronavirus اعداد اما “نه کاملا به اندازه کافی است.”

هر دو کومو و د Blasio هشدار در مورد یک پتانسیل تجدید حیات این بیماری به نقل از 1918 پاندمی آنفلوانزا و خواست عمومی آماده می شود برای امکان موج دوم از عفونت.

هر چند نیویورک مرحله به مرحله اقتصادی بازگشایی راه اندازی همچنان در انتظار دولت این است که در نظر گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از کارگران ضروری در این میان است. روز شنبه, فرماندار اعلام کرد یک روش جدید که برای ضد عفونی از اتومبیل های مترو یک بار در هر روز. سفارش نیاز شهر نیویورک را در سیستم مترو به کلوز روزانه از 1:00 p. m. به 5 p. m. EDT زمانی که او گفت: ridership ترین پراکنده.

“ما می خواهیم مردم بدانند که نیاز به استفاده از مترو و اتوبوس از آنجا که آنها در حال کار است که آنها امن” کومو به اشتراک گذاشته. “و کارگران ضروری است که باید نگه داشته شود کل این جامعه عملکرد انجام یک کار فوق العاده ای داریم و می خواهیم آنها را به می دانم که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید به آنها را امن نگه دارید.”

قبلا در شنبه کومو اعلام نتایج نیویورک گسترش آنتی بادی آزمایش تلاش است که مورد بررسی قرار 15000 نفر به طور تصادفی از فروشگاه های مواد غذایی و مراکز اجتماعی در سراسر کشور. نتایج یافت که coronavirus آنتی بادی تشخیص داده شد در 12.3 درصد از افراد مورد آزمایش نشان می دهد که آنها در برخی از نقطه آلوده شده است با جدید کروناویروس. پس از آزمون قادر به تعیین گسترش عفونت بدون تکیه بر گزارش علائم—به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره کرده است بسیاری از افرادی که قرارداد این بیماری بدون علامت هستند اما هنوز هم مسری—کومو توصیف آن به عنوان “کلید برای بازگشایی نیویورک” در هفته گذشته.

در مطالعه اخیر پس از دو دور قبلی آنتی بادی آزمون اداره به نیویورک ساکنان برای اولین بار است که تجزیه و تحلیل نمونه خون جمع آوری شده از 7,500 مردم است. در تاریخ 27 آوریل کومو گفت: تقریبا 15 درصد از گروه آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی در سطح ایالت. حضور آنتی بادی بالاتر بود در میان ساکنان شهر نیویورک بررسی آنتی بادی در حدود یک چهارم از آنها آزمایش مثبت است. مطالعه دوم که تست شده از 1000 کارمند از شهر نیویورک آتش نشانی و 1000 از اداره پلیس شهر نیویورک نشان داد که آنتی بادی در 17.1 درصد از سابق و 10.5 درصد از دومی است.

نیویورک را تجربه کرده است بدترین بروز عفونت کروناویروس نسبت به هر منطقه در ایالات متحده است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب حداقل 312,977 موارد مثبت شده بود تایید ایالت که از صبح روز یکشنبه و همچنین 66,570 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im