نیویورک فرماندار کومو مسائل اجرایی جهت نیاز مردم به پوشیدن ماسک در مکان های که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست

فرماندار نیویورک اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه نیاز تمام افراد با پوشیدن ماسک یا صورت دیگر پوشش در فضاهای اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

“اگر شما در حال رفتن به در و شما نمی توانید حفظ اجتماعی فاصله و سپس یک ماسک و قرار دادن ماسک بر روی زمانی که شما در اجتماعی-فاصله اماکن” کومو گفت: در طول روزانه خود را coronavirus جلسه.

به منظور پوشش مناطق عمومی که در آن ممکن است به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه مردم ترک شش پا را از فضای بین هر یک از دیگر. کومو ذکر شده حالت از حمل و نقل عمومی و پارک ها و حتی در شلوغ پیاده رو به عنوان نمونه هایی از فضاهای عمومی تحت پوشش ، منظور اجرایی نیاز به ماسک اثر طول می کشد شنبه. کومو گفت bandanas پارچه و مواد دیگر است که پوشش بینی و دهان نیز قابل قبول هستند اشکال و صورت پوشانده اند.

Governor Andrew Cuomo
فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در Jacob Javits مرکز کنوانسیون در طول Coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 30 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. کومو با صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه الزامی تمام افراد پوشیدن صورت پوشش در حالی که مشغول در فضاهای عمومی.
Noam Galai/گتی

کومو نیز گفت: نیویورک خواهد ارسال 100 هواکش به میشیگان و 50 به مریلند. هر دو کشور باید گزارش اخیر سنبله در COVID-19 موارد است. هر چند نیویورک همچنان ادامه دارد به گزارش روزانه تعداد COVID-19 مرگ و میر کومو اعلام کرد هفته گذشته دولت بود شروع به پهن کردن آن منحنی.

جدید ارضا روی صورت, پوشش قانون بخشی از کومو طرح به آرامی شروع بازگشایی اقتصاد دولتی است. در طول این جلسه کومو گفت: افزایش نیویورک تست ظرفیت و در ادامه به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل هر دو ضروری به آوردن همه گیر تحت کنترل تا زمانی که یک واکسن در دسترس است.

در ضمن کومو گفت: کسب و کار خواهد بود ارزیابی برای تعیین چگونه به زودی می تواند آنها بازگشایی شده است. کارگران در معرض خطر سطوح و انواع خدمات ارائه شده خواهد بود که دو عامل مهم در تصمیم گیری اگر یک کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود همه آمریکایی ها پوشیدن صورت پوشش در حالی که در اوایل این ماه. چندین دولت استانداران را صادر کرد دستور مشابه با بسیاری—از جمله نیویورک—نیاز ضروری کسب و کار به ارائه کارکنان با ماسک آنها را می پوشند در حالی که در ساعت است.

“آسیب انجام می شود اگر کسی این بیماری تعداد زیادی از مردم نهفته بهداشت و درمان کارگران—پوشیدن ماسک. چه معامله بزرگ است ؟ ” او گفت:. “خطر/پاداش زندگی است.”

هر چند کومو می گوید او امیدوار است منظور نمی خواهد نیاز به اجرا شود او را ترک خواهد کرد که تصمیم گیری به مقامات محلی. به جای کومو می گوید او انتظار دارد که منظور تکیه بر افراد مسئولیت شخصی و اجتماعی ،

“مردم خواهد شد و اجرای آن” کومو گفت. “آنها می گویند به شما, اگر آنها در حال ایستاده در کنار شما و در یک گوشه خیابان ‘که در آن شما ماسک, دوستان,’ در نیویورک از نوع راه است.”

با توجه به آمار منتشر شده در جمعه, بیش از 202,000 بیماران دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در نیویورک است. بیش از 10,800 فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس. “ما نه از جنگل هنوز” کومو گفت. “کروناویروس است که هنوز هم به یاد ماندنی بحران بهداشت عمومی است و ما در حال از دست دادن نیویورکی هر روز به این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im