نیویورک کارکنان بیمارستان تحسین جورج فلوید معترضان که فریاد بازگشت ‘با تشکر از شما’

معترضان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید و کارگران بیمارستان هنوز مبارزه COVID-19 همه گیر خود را ابراز تحسین متقابل در خیابان های شهر نیویورک در روز سه شنبه.

یک ویدیو ارسال شده به توییتر نشان می دهد که جمعیت پرستاران و پزشکان در تجهیزات حفاظت شخصی جمع آوری شده در خارج از بیمارستان که به نظر می رسد به یک محل NYU Langone بهداشت تشویق به عنوان یک گروه از معترضان عبور از خیابان. بسیاری از معترضان تقریبا همه با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود تشویق کارگران بیمارستان در بازگشت با فریاد “با تشکر از شما.”

نیوزویک رسیده به NYU Langone بهداشت برای نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

چندی پیش تعداد زیادی از نیویورک ساکنان جمع خارج از خانه خود را به تشویق در حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران که تحت فشار بی سابقه ای به دلیل این بیماری همه گیر.

NYC Protest
یک گروه بزرگی از تظاهر کنندگان جمع آوری در شهر نیویورک فولی مربع در اعتراض به کشتار جورج فلوید در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 است.
ایرا L. سیاه/Corbis/گتی

معترضان به دنبال عدالت در مارس 25 مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در مینیاپولیس, مینه سوتا پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای یک مدت طولانی در حالی که نادیده گرفتن تماس های خود را برای کمک به. تظاهرات بزرگ در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان پس از ویروسی تصویری از کشتار موجب هتک حرمت شد.

مراقبت های بهداشتی کارگران را تشویق معترضان در مکان های مختلف با نیویورک Memorial Sloan Kettering Cancer Center سایت از یک گردهمایی در روز سه شنبه. یکی دیگر از ویدئو های ارسال شده به توییتر نشان می دهد یک گروه از پرستاران در خارج از واشنگتن را Howard University Hospital, کف عبور معترضان در روز شنبه.

متخصصان پزشکی ایستاده در خارج از نیویورک کوه سینا وست هوستون تگزاس مرکز پزشکی نشان داد و حمایت خود را با رعایت 8 دقیقه و 45 ثانیه سکوت—مقدار زمان افسر سابق پلیس درک چوین او زانو فشرده در برابر فلوید را گردن با توجه به شکایت کیفری شارژ چوین با فلوید قتل و قتل نفس.

در علاوه بر این به ارائه خود را حمایت جمعی برخی از کارکنان بیمارستان اعضای این گزارش به دنبال طولانی شیفت مراقبت از COVID-19 بيمار با سفر به طور مستقیم به تظاهرات برای کمک به معترضان مجروح توسط پلیس گاز اشک آور و یا گلوله های لاستیکی. دیگران ارائه آنلاین پزشکی مشاوره برای معترضان.

چندین سازمان به نمایندگی از آمریکا و جامعه پزشکی باید پیشنهاد فلوید را قتل و محصول یک بحران بهداشت عمومی در آورده با نژاد پرستی و خشونت پلیس. انجمن پزشکی آمریکا (AMA), بزرگترین گروه به نمایندگی از پزشکان یکی از بسیاری از به تازگی محکوم به قتل و ابراز حمایت نژادی عدالت است.

“بیش از حد پلیس به زور یک جامعه خشونت است که به طور قابل توجهی دیسک های غیر ضروری و پر هزینه آسیب و عوارض زودرس و مرگ” AMA رئیس جمهور دکتر پاتریس هریس و رئیس هیئت مدیره دکتر جسی Ehrenfeld گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “ما کشور—جامعه—مطالبات بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de