نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب اریک گارنر ضد سبد عمل

این مجمع ایالت نیویورک در روز دوشنبه به تصویب اریک گارنر ضد سبد عمل می کنند. قانون تصویب هر دو مجلس ایالتی نیویورک نماینده مجلس و فرماندار اندرو کومو نشان داده است او را امضا و آن را به قانون است.

به نام اریک گارنرکه کشته شد در سال 2014 پس از قرار گرفتن در سبد توسط یک افسر NYPDلایحه جرم استفاده از chokeholds که منجر به آسیب یا مرگ. استفاده از chokeholds توسط NYPD ممنوع گردیده بود در سال 1993.

“تقریبا شش سال پیش ما شنیده اریک گارنر بگویید پلیس ‘من نمی توانم نفس بکشم‘ به عنوان او را در یک سبد توسط یک افسر NYPD,” Assemblymember Walter T. Mosley به حمایت از این لایحه گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “کلمات او در حال حاضر صحبت از قبر به عنوان ما در برخورد با پلیس از قتل جورج فلوید تحت شرایطی تقریبا یکسان.”

این لایحه آن را به طوری که یک افسر پلیس که زخمی یا کشته شدن کسی از طریق استفاده از “یک سبد یا مشابه خویشتن داری” را می توان با یک کلاس C جنایت مجازات تا 15 سال در زندان است.

New York Lawmakers, Al Sharpton, And Mother Of Eric Garner Call For Ban On Police Chokehold
گوئن Carr نژادی عدالت فعال و مادر اریک گارنر به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار ممنوعیت پلیس chokeholds در فولی مربع در 2 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است. اسکات Heins / گتی ایماژ

“من کار کرده اند با مجمع همکاران به اصلاحات دولت ما را شکسته سیستم عدالت کیفری. برگزاری مأموران اجرای قانون پاسخگو اعمال خود یک بخش ضروری از آن” سخنران کارل Heastie گفت. “NYPD ممنوعیت chokeholds بود به اندازه کافی برای محافظت از اریک گارنر و این کافی نیست امروز. این قانون را برای پایان دادن به عمل در سراسر دولت است.”

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط مجمع ایالت نیویورک 996 نفر گزارش داده اند که قرار دادن در chokeholds توسط NYPD ماموران پس از جلب مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im