یک مرد متهم بارها و بارها تجاوز به یک دختر 11 ساله در شهر نیویورک خانه بازداشت شده است. Andre Clarke, 45, گرفته شده است به بازداشت و یک روز بعد از پلیس صادر شده درخواست تجدید نظر برای کسب اطلاعات در مورد محل نگهداری خود را پس از او به اتهام تجاوز کودک در خانه اش در صبح روز شنبه.

کلارک بوده است به اتهام سه فقره تجاوز به عنف و سه فقره سوء استفاده جنسی و سه فقره اقدام به شیوه ای مضر برای کودک یک سخنگوی اداره پلیس نیویورک را تایید کرد به رادیو فردا.

پلیس صادر عمومی درخواست تجدید نظر به قرار کلارک از استاتن آیلند پس از او به اتهام تجاوز به دختر بچه داخل خانه اش در براونزویل محله بروکلین.

پلیس گفت که آنها دریافت یک گزارش که کلارک به حال تجاوز به دختر بچه داخل خانه اش در حدود ساعت 9 صبح روز شنبه. خدمات اورژانس در پاسخ به اقامت و در زمان انتقال به بیمارستان در یک وضعیت با ثبات پلیس گفت:.

کلارک دستگیر شد در یک هتل در کویینز فقط بعد از 5 صبح روز یکشنبه, NBC New York, گزارش شده است.

“آندره کلارک مشکوک از دیروز تجاوز به عنف دستگیر شده است,” NYPD رئیس کارآگاه رادنی هریسون توییتی در صبح روز یکشنبه. “عالی کار توسط بروکلین شمالی جنایت خشونت آمیز تیم ملی و به ویژه قربانیان برای محل شک و دلهره. نگه دارید تا کار بزرگ و مثل همیشه ایمن ماندن!”

اداره پلیس نیویورک گفت: این تحقیقات در حال انجام است. آن را بلافاصله روشن نیست چگونه کلارک می دانستم که ادعایی خود را قربانی.

قبل از کلارک بازداشت پلیس به حال ارائه یک پاداش تا 2500 دلار برای کسب اطلاعات در مورد محل نگهداری او.

با توجه به تجاوز به عنف و زنای با محارم شبکه ملی (RAINN), عاملان سوء استفاده جنسی از کودکان هستند که اغلب شناخته شده به قربانی است.

غیر انتفاعی می گوید: آمار نشان می دهد که در 93 درصد از موارد گزارش شده به اجرای قانون قربانیان دانم مجرم است. مجرم است یک عضو خانواده در 34 درصد موارد آشنایی در 59 درصد موارد و یک غریبه در تنها 7 درصد است.

RAINN همچنین می گوید که سوء استفاده جنسی یک مشکل گسترده—با کودک خدمات محافظ اثبات و یا پیدا کردن مدرکی برای ادعای سوءاستفاده جنسی از کودکان در هر دو ساعت.

یکی در 9 و 1 در 53 پسران زیر سن 18 سال تجربه سوء استفاده جنسی و یا حمله در دست یک فرد بالغ با توجه به RAINN.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست به تماس NYPD Crime Stoppers در 1-800-577-راهنمایی (8477) و یا برای اسپانیایی 1-888-57-PISTA (74782). راهنمایی را می توان فرستاده شده در CrimeStoppers سایت و یا در توییتر @NYPDTips. تمام تماس های محرمانه.

Andre Clarke
مظنون شناسایی شده به عنوان Andre Clarke, متهم تجاوز به دختر جوان در داخل خانه اش در بروکلین شهر نیویورک است.
New York Police Department

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im