نیویورک مرد به اتهام قیمت سنگ آهن در بازار در اولین دفاع تولید عمل پیگرد قانونی


Amardeep Singh
Amardeep Singh, 45, می پوشد چهره سپر به عنوان او به شمار در کنار سهام از مواد ضد عفونی کننده در یک Instagram ارسال در 7 آوریل سال 2020 است. دادستان فدرال بر این باورند سینگ احتکار این مواد که تعیین شده بود به عنوان ترساندن و به اتهام مشتریان بیش از حد قیمت به دست آوردن آنها.
باراک اوباما برای منطقه شرق نیویورک

نیویورک خرده فروشی اپراتور متهم شده است توسط دادستان فدرال از قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار بحرانی تجهیزات پزشکی در آنچه که تصور می شود اولین جمله تحت پیگرد قانونی دفاع تولید عمل از سال 1950.

Amardeep سینگ 45 نام بود در شکایت کیفری در Islip مرکزی نیویورک در روز جمعه منوط به اتهامات که او جمع آوری شده, ماسک, لباس و ضد عفونی کننده دست در بیش از مقادیر او خواهد نیاز خود را به اجرا محصولات ورزشی و پوشاک کسب و کار.

سینگ وکیل Bradley Gerstman, به شدت مورد اعتراض اتهامات عنوان شده علیه. Gerstman گفت نیوزویک که او معتقد است این ماده از قانون منع احتکار است که اعمال می شود به طوری مبهم است که آن را به طور موثر جرم بودن یک خرده فروش یک چارچوب قانون اساسی در ذهن خود.

اگر محکوم به اتهامات, سینگ, چهره های بالقوه 10 ، 000 دلار جریمه و تا یک سال در زندان فدرال.

دفاع تولید عمل قدرتمند جنگ کره-عصر قانون است که اجازه می دهد تا دولت برای کنترل توزیع و تولید و استفاده از مصالح تعیین شده به عنوان ترساندن در زمان اضطراری است.

این قانون باعث می شود آن را یک جرم به تجمع “در بیش از خواسته های معقول و منطقی کسب و کار” مواد که تعیین شده است به عنوان کمیاب-مانند تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)–تعیین شد که به طور رسمی ساخته شده در مارس 25. همان قانون نیز منع فروش ترساندن عناوین “بیش از غالب از قیمت بازار است.”

“شکایت کیفری توصیف یک متهم که گفته می دیدم ویرانگر COVID-19 اپیدمی به عنوان یک فرصت برای ساخت غیر قانونی سود مورد نیاز تجهیزات حفاظت فردی” کریگ Carpenito که منجر وزارت دادگستری COVID-19 قیمت سنگ آهن در بازار نیروی کار گفت: در آزادی مطبوعات. “وزارت دادگستری و شرکای آن را دخالت هر زمان که سودجویان و کلاهبرداران شکستن قانون توسط سرمایه گذاری های عمومی را از ترس به غنی سازی خود است.”

با توجه به استشهاد شده توسط جوزف مارکوس یک محقق با ایالات متحده پستی خدمات بازرسی بیش از یک دوره دو هفته ای آغاز و در اواخر ماه مارس سینگ کسب و کار دستور 1.6 تن از ماسک صورت 2.2 تن فولاد لباسهای 1.8 تن از ضد عفونی کننده دست و بیش از 250 پوند ارزش کند. دولت معتقد است که این خرید شد بیش از حد در رابطه با “کتانی و پوشاک کسب و کار.”

Shelves
قفسه ها به طور معمول مواجه نگردند با دست دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت نشستن خالی در یک هدف فروشگاه در تاریخ 13 مارس سال 2020 در آرلینگتون ویرجینیا. در اواخر ماه مارس دولت ایالات متحده به طور رسمی تعیین شده برخی از تجهیزات حفاظت شخصی مانند مواد ضد عفونی کننده ، ماسک و دستکش به عنوان کمیاب نیاز است که کسب و کار خودداری از احتکار و یا قیمت سنگ آهن در بازار این اقلام است.
برنده McNamee/گتی

ماموران فدرال کشف سهام بیش از 100,000 ماسک صورت و حدود 900,000 دستکش یکبار مصرف پس از جستجو سینگ انبار و رسانه های خرده فروشی.

Gerstman استدلال کرد که در ساختمان موجودی از PPE برای فروش مشتری خود انجام شد با ارزش خدمات عمومی. به دلیل سینگ خط مقدم کارگران در منطقه “دسترسی داشت و قادر به رفتن به جایی و بلند کردن این محصولات” Gerstman گفت.

اما دادستان نیز با این استدلال که سینگ به فروش می رسد این موارد در نرخ های گزاف. برای مثال آنها ادعا می کنند او بالا بفروشید 7-درصد ماسک صورت برای $1.00 در هر یک نشانه گذاری حدود 1,328 درصد است. این ضد عفونی کننده دست آنها ادعا شد به فروش می رسد در حدود 200 درصد نشانه گذاری شده است.

با توجه به دادستان سینگ به فروش می رسد بسیاری از این موجودی در مشخص کردن قیمت به سازمان های خیریه مانند نیویورک بنیاد برای شهروندان ارشد.

Gerstman مورد مناقشه دولت در محاسبات. “این به سادگی درست نیست. آنها اصلا مناسب, هزینه,” او گفت:.

به گفته او دولت بوده است تمایلی به دیدار با سینگ که Gerstman می گوید می تواند با ارائه مدارک و شواهد از ورودی هزینه های بسیار بالاتر از آنچه که دولت اتمام حجت, effacing اتهامات قیمت سنگ آهن در بازار. زمانی که تردید, Gerstman گفت که او نمی توانست با ارائه یک برآورد از Singh, واقعی, ورودی, هزینه, اما به اعتقاد او آنها را به “درون دلیل” با توجه به اینکه هزینه ها برای تامین اضطراری “در حال رفتن را از طریق سقف.”

ایالات متحده دفتر دادستان منطقه شرق نیویورک که در آن صورت است که تحت تعقیب کاهش یافته است شنبه به اظهار نظر در مورد پرونده.

سینگ صادر شد چندین تقدیر نامه به عنوان او شروع به شرکت در PPE کسب و کار در اواسط ماه مارس. ناسائو شهرستان اداره امور مصرف کننده با ارسال اخطار به HottestFootwear.com که سینگ در عمل به گفته repackaging N-95 ماسک به فردی کیسه Ziploc قبل از فروش یک تخلف از دولت و حمایت از مصرف کننده قانون است.

شش اضافی استناد صادر شد بیش متعاقب آن هفته مربوط به ادعا شوی و به یاد بیاورید-مسائل مربوط به مدیریت. Gerstman گفت که گنجاندن این اتهامات یک شاه ماهی قرمز با توجه به این که آنها نشان می دهد به مشتری خود را که او در حال اجرا گرفتار قیمت درآوردن قوانین.

با این حال نیویورک دادستان کل Letitia جیمز صادر شده بس-و-دست برداشتن نامه ای به یکی از سینگ کسب و کار در اوایل ماه آوریل هشدار او را در برابر شارژ “unconscionably بیش از حد قیمت” تخلف دولت قیمت درآوردن قوانین.

در سال 2014 سینگ و خانواده اش که co-مدیریت کسب و کار بودند شکایت کرد توسط کارمندان سابق در دادگاه فدرال بیش از اتهامات دستمزد سرقت. کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شد به طور داوطلبانه خارج چند ماه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net