شهردار نیویورک, بیل د Blasio انتقاد مایکل بلومبرگ برای ‘پوشش’ عمر ‘حمایت از کسانی که در قدرت’ با تلویزیون تبلیغات

شهردار نیویورک, بیل د Blasio به شدت انتقاد سلف خود میلیاردر دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ گفته است که او “پوشش” عمر خود را در حمایت از “کسانی که در قدرت” با صرف صدها میلیون نفر در کمپین تبلیغات.

بلومبرگ سابق جمهوری خواه راه اندازی یک غیر متعارف دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در اواخر ماه نوامبر. به جای مبارزه در رای گیری اولیه متحده بلومبرگ صرف بیش از 400 میلیون دلار از 60 میلیارد دلار ثروت در آگهی های تلویزیونی در سراسر کشور به طور خاص هدف قرار دادن سه شنبه رای گیری متحده که در آن مبارزات انتخاباتی خود را به امید به دست آوردن یک افزایش قابل توجهی در ماه آینده.

به عنوان بلومبرگ تا رسید به سوم یا چهارم در سراسر کشور در چندین نظرسنجی های اخیر سابق شهر نیویورک شهردار مواجه شده است و قابل انتقاد از همکار نامزدها. سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن استدلال کرده اند که میلیاردر است اقدام به خرید این انتخابات گفت که اقدامات خود را در حال مبارزه برای دموکراسی است. د Blasio, که همچنین راه اندازی یک شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته تایید شده ساندرز در روز جمعه و در حال حاضر هدف گرفته در بلومبرگ.

“این برای مردم مهم است به درک آنچه اتفاق می افتد در اینجا” شهردار نیویورک روز دوشنبه گفت: در مصاحبه با سی ان ان. او سپس با انتقاد بلومبرگ برای “استفاده بی اندازه از مقدار پول” برای متقاعد کردن آمریکایی ها به او رای.

“آنچه در آن است در پوشش یک عمر حمایت از کسانی که در قدرت او را مظهر ساختار قدرت” De Blasio گفت. Sanders حامی در ادامه به توجه داشته باشید که سلف او تا به حال انجام برخی از چیزهای خوب در طول تصدی خود به عنوان نیویورک شهردار اما تا به حال نیز باعث بسیاری از آسیب.

“او یکی از ثروتمندترین افراد در جهان است و او به دنبال سیاست در شهر نیویورک ساخته شده است که نابرابری درآمد بدتر است که به کمک توسعه دهندگان و بزرگ املاک و مستغلات مردمی و وال استریت در هزینه از کار مردم,” او گفت:.

بلومبرگ در حال حاضر صرف حدود 418 میلیون در تلویزیون تبلیغات پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه نوامبر است که در حدود 100 میلیون دلار بیشتر از همه دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری ترکیب شده است. همچنین حدود 10 بار به عنوان بسیاری به عنوان ساندرز—دموکراتیک فعلی حزب سوسیالیست در مسابقه—سپری کرده است با مبارزات انتخاباتی خود را در مجموع در حدود 42 میلیون.

“او فکر می کند او می تواند خرید این انتخابات” ساندرز گفت: از میلیاردر رقیب در نوادا رویداد این آخر هفته گذشته. “خوب من در اخبار برای آقای بلومبرگ—مردم آمریکا در حال مریض و خسته از میلیاردرهای خرید انتخابات!”

Bill de Blasio
شهردار بیل د Blasio در کتابخانه عمومی نیویورک در شهر نیویورک در ژانویه 29.
EuropaNewswire/Gado/گتی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که هنوز رای گیری دوم در اکثر نظر سنجی های ملی با وجود فقیر پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه در زمان هدف در بلومبرگ نیز هست.

“شصت میلیارد دلار خرید می تواند به شما مقدار زیادی از تبلیغات است, اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را,” او گفت: در مصاحبه ای با ان بی سی نیوز, دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه. بایدن به ذکر است که بلومبرگ از سیاست های به عنوان شهردار نیویورک به حال مضر تاثیر بر جوامع اقلیت.

این تاجر میلیاردر مواجه شده است و معترضان بر گسترش و دفاع از جنجالی “توقف و frisk” پلیس استراتژی در طول زمان تصدی خود به عنوان شهردار. در حالی که او عذرخواهی برای این سیاست در مدت کوتاهی قبل از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری, او تا به حال در دفاع از آن را برای سال ها و حتی نشان می دهد که اقلیت هستند ذاتا احتمال بیشتری برای ارتکاب جرم. بلومبرگ نیز مواجه انتقاد برای درمان خود از کارمندان زن که بسیاری از آنها شکایت بیش از آنچه آنها می گویند در حال misogynistic و جنسیتی اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im