نیویورک جدید کروناویروس موارد انداختن برای اولین بار’


تعدادی از عفونت و مرگ و میر در نیویورک کانون ما coronavirus شیوع انداختن است برای اولین بار مقامات می گویند.

اما در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه فرماندار اندرو کومو گفت: خیلی زود است که به دانستن اطلاعات اهمیت است.

این می آید به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده و مقامات بهداشتی می گویند بدترین هنوز به آمده است.

ایالات متحده جراح عمومی هشدار داده است که این خواهد بود که “سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند”.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه” جراح عمومی جروم آدامز گفت: فاکس نیوز در روز یکشنبه.

“تنها آن را به موضعی. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور و من می خواهم به درک که.”

در سراسر ایالات متحده بیش از 331,151 مردم آلوده شده اند و بیش از 9,420 فوت کرده اند.

چه در نیویورک ؟

روز یکشنبه آقای کومو گزارش 594 جدید مرگ و میر در مجموع 4,159 مرگ و میر در نیویورک دولت در سخت ترین ضربه از coronavirus تا کنون.

او گفت: در حال حاضر وجود دارد 122,000 نیویورک ساکنان که آلوده شده اند. اما او اضافه کرد که نزدیک به 75 درصد از بیمارانی که مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده.

بیمارانی که نیاز به بیمارستان در حال پایین برای اولین بار در یک هفته و مرگ و میر را از, قبل بعد, او گفت:.

وجود دارد 630 مرگ و میر در گزارش قبلی 24 ساعت.

“Coronavirus واقعا باطل و موثر در چه این ویروس می کند” او به خبرنگاران گفت: در آلبانی دولت کاپیتول. “آن موثر قاتل.”

آن را خیلی زود به می دانم که اگر نیویورک است که در حال حاضر دچار آن apex – بالاترین میزان عفونت است که گرافیک پشت سر آقای کومو به عنوان “نبرد در بالای کوه”.

او همچنین گفت: خیلی زود است که به می دانم که اگر موارد افت خواهد کرد به سرعت پس از apex و یا اگر آنها کاهش خواهد یافت به آرامی و در یک رای که هنوز هم پایمال بیمارستان.

“این آمار و ارقام نمی خواهد به شما یک پاسخ مستقیم در هر چیزی او گفت:” در مورد به اصطلاح “منحنی” – نمودار که آهنگ های رای از عفونت.

“در ابتدا آن را مستقیم بالا و راست پایین یا کل ‘V’. یا شاید آن با فلات و ما در جایی در فلات. آنها نمی دانند.”

آقای کومو گفت که با وجود “cabin fever” از ماندن در منزل و مردم باید همچنان به باقی می ماند در داخل به جز فعالیت های ضروری مانند ورزش و خرید مواد غذایی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در یک کنفرانس خبری که در شهر به اندازه کافی هواکش به گذشته تا شنبه یا یکشنبه پس از ابتدا گفت که دولت می تواند اجرا کرد.

“ما خریداری چند روز بیشتر” او اعلام کرد و اضافه کرد که این شهر به توزیع 2,865 هواکش و تا به حال 135 چپ در ذخایر.

“من می خواهم آن را تنها بدان معنی است چند روز دیگر, هیچ چیز بیشتر من می تواند تضمین کند که فراتر از,” او گفت.

چه شده است که وضعیت در اطراف ما ؟

عفونت و نرخ جدید مرگ و میر در حال رشد در شهرهایی مانند واشنگتن دی سی دیترویت و نیواورلئان, حتی در حالی که حدود 90 درصد از آمریکایی ها تحت برخی از فرم اجباری مستند نیاز به آنها را به ماندن در خانه.

فرمانداران متحده همچنان به یک هشدار وخیم کمبود مورد نیاز تجهیزات پزشکی از جمله هواکش ها و ماسک صورت.

نیوجرسی یک دولت است که مرزهای نیویورک گزارش داد بیش از 3000 عفونت های جدید در روز یکشنبه آوردن گسترده دولت در مجموع به 37,505. شده اند وجود دارد 917 coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیوجرسی.

جنوب ایالت لوئیزیانا — یکی از سخت ترین ضربه در آمریکا گزارش داد افزایش 20% در روز یکشنبه با 3,010 موارد جدید. همچنین گزارش شده 477 مرگ و میر.

میشیگان – با سوم بدترین شیوع در ایالات متحده آمریکا رنج می برد تقریبا 16,000 موارد و 617, مرگ و میر, مقامات گفت. دیترویت همچنان به دولت عمده کانون با نزدیک به 5000 موارد و 158 مرگ و میر.

صحبت کردن با ان بی سی نیوز در یکشنبه, Dr Anthony Fauci – کشور رئیس immunologist – گفت: آن را خیلی زود به این وضعیت است که “تحت کنترل” به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ادعا کرد.

“خواهد بود که یک بیانیه نادرست است. ما در حال تلاش برای به دست آوردن آن را تحت کنترل و این مسئله ای است که در دست راست در حال حاضر.”

جراح عمومی آدامز گفت که کالیفرنیا و واشنگتن خود را دیده اند نرخ انتقال آهسته با توجه به کاهش تلاش اما هشدار داد که همه باید به دنبال دولت فدرال سلامت ارشاد از جمله پوشیدن یک ماسک صورت ،

“من می خواهم آمریکایی به درک که به عنوان سخت به عنوان این هفته در حال رفتن به وجود یک نور در انتهای تونل اگر هر کس به سهم خود برای 30 روز آینده,” او گفت:.

در جای دیگر در آمریکا:

  • چند فرمانداران می گویند آقای ترامپ باید مسئله ملی ‘stay-at-home” منظور پس از نه عمدتا در جنوب و غرب میانه ایالات متحده در برابر اجرای یک مستند
  • یک کشیش در فلوریدا که در حال حاضر شده است با آمار چند جنحه می گوید او را سرپیچی از دستور ممنوعیت اجتماعات بزرگ برای برگزاری پالم یکشنبه جشن
  • کاخ سفید برگزاری آن روزانه Covid-19 جلسه با توجه به تعطیلات مسیحی
  • آقای ترامپ می گوید او را مخالف دولت را هدایت به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد حکم جدید در هفته گذشته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im