نیویورک نیوجرسی در میان کشورهای مختلف به معاف کلیساها از اقامت در خانه سفارشات

چند متحده تحت stay-at-home سفارشات با توجه به COVID-19 همه گیر شامل معافیت برای تجمعات مذهبی با وجود کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد که این تجمعات می تواند کمک به این ویروس به گسترش است.

نیویورک امور خارجه با بیشترین COVID-19 نفر در این کشور تا کنون است نه محدود تجمعات مذهبی, اگر چه دولت “به شدت توصیه می شود” که در فرد خدمات برگزار نمی شود.

ایالات متحده با دوم و سوم بیشتر موارد نیوجرسی و میشیگان نیز شامل مذهبی معافیت در stay-at-home سفارشات.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis معاف هيأتهاي مذهبي در سفارش خود را در حالی که همچنین جلوگیری از مقامات محلی برای ایجاد محدودیت های گفته او “نمی فکر می کنم دولت با اقتدار به نزدیک یک کلیسا است.”

اوهایو, Delaware, پنسیلوانیا, Massachusetts, New Mexico, کارولینای شمالی و ویرجینیای غربی نیز برخی از شکل مذهبی معافیت. در لوئیزیانا تمامی تجمع بیش از 10 نفر ممنوع, بدون استثنا, اما سفر به و از خدمات مذهبی معاف هستند.

قانونگذاران جمهوری خواه کانزاس در لغو فرماندار لورا کلی دستور به محدود مذهبی اجتماعات به 10 نفر در چهارشنبه اجازه می دهد خدمات خود را بدون هیچ گونه محدودیتی در اندازه جمعیت با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان.

Church Open Sign
برخی از کلیساهای آمریکا امتناع از توقف در-فرد با وجود خدمات دولت محدودیت و مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.
Alicia_Garcia/گتی

برخی از رهبران مذهبی در کشورهای بدون معافیت نادیده گرفته اند محدودیت برگزار شد و خدمات بدون در نظر گرفتن. دیگران باید اقدام به اصلاح امور از طریق دادگاه. روز جمعه یک قاضی فدرال در کالیفرنیا علیه یک کشیش بود که به دنبال معافیت برای عید پاک در کلیسای خدمات.

در کشورهای که در آن کلیسا محدود شده, مقامات تا به حال برخی از مشکل در متقاعد کردن noncompliant خانه عبادت از زیر قوانین. فرماندار کنتاکی اندی Beshear جمعه اعلام کرد که دولت خواهد بود پله تا تلاش برای مطمئن شوید که در فرد باقی می ماند خدمات متوقف شد و پس از یک سرویس کلیسا بود و فکر به منبع از شیوع ماه گذشته.

“هر فردی که برای رفتن به یک توده جمع آوری از هر نوع که ما در مورد این آخر هفته ما می رویم به ثبت پلاک و ارائه آن به ادارات بهداشت محلی” گفت: Beshear در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ادارات بهداشت محلی در حال رفتن به آمده به درب خود را با یک سفارش برای شما به قرنطینه برای 14 روز.”

بیشتر خانه ها در ایالات متحده اقتباس کرده اند به بهداشت عمومی محدودیت در میان همه گیر. یک میزبان از رهبران مسیحی و یهودی و مسلمان و دیگر جوامع مذهبی حمایت کرده اند برای خدمات آنلاین به عنوان یک جایگزین برای کمک به مهار گسترش ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هفته پیش که او امیدوار کلیساها خواهد بود “بسته بندی” در عید پاک. اخیر خود توصیه اگر چه نه کاملا روشن به نظر می رسد به

“من می دانم که وجود دارد برخی از کشیشان و وزرا و دیگران که می خواهند به هم و من احترام زیادی برای آنها من می دانم که دو نفر از آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه جلسه. “من می گویند برای اولین بار درمان کشور ما قبل از ما انجام این [حضور در].”

نیوزویک رسیده به ادیان و اتحاد نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im