نیویورک آماده به ارسال اول آشکارا گی سیاه, اعضای کنگره

رای غیابی هنوز در حال شمارش از نیویورک اولیه سهشنبه, اما دو نامزد اصلی به نظر می رسد در آستانه ساخت تاریخ به عنوان اولین آشکارا گی سیاه, اعضای کنگره است.

وکیل و فعال Mondaire جونز اعلام پیروزی در مسابقه اولیه به جای گذاشت که کنگره نیتا Lowey در نیویورک 17th منطقه درست در شمال شهر نیویورک است. در برانکس, نیویورک شهرستان, عضو شورای Ritchie تورس در حال حاضر پیشرو در مسابقه اولیه به جای گذاشت کنگره خوزه سرانو. هر دو صندلی در نظر گرفته امن برای دموکرات ها به این معنی هر دو آشکارا گی سیاه مردان به احتمال زیاد به پیروزی در ماه نوامبر هنگامی که آنها رسما امن حزب خود را نامزد.

screen-shot-2020-06-27-at-7-32-11-pm.png
دموکرات نیویورک در کنگره نامزد Mondaire جونز. Facebook

“این است که بسیاری از مسئولیت” جونز گفت: CBS اخبار از چشم انداز به عنوان اولین آشکارا گی سیاه, عضو منتخب به کنگره است. دیدن کسی که مانند او در کنگره در حالی که پس از رشد ضعیف و گی را “مادی و بهبود زندگی خود جونز گفت. “آن شده اند که شواهد مستقیم از این واقعیت است که همه چیز واقعا بهتر است.”

جونز مطرح شد در نیویورک توسط یک مادر تنها با کمک پدربزرگ و مادربزرگ. او رفت و در دانشگاه استنفورد و هاروارد قانون و خدمت در وزارت دادگستری در دولت اوباما. او نا امید شده و با دموکرات ها که او می گوید نیاز به آوردن قدرت بیشتر به حمایت خود برای محروم. اعلام او “تغذیه” جونز شروع به پریدن کرد در سال 2020 مسابقه.

“من خوشحال به ارائه این نوع از نمایندگی برای بسیاری از افراد جوان و افراد مسن همه در سراسر منطقه و در سراسر این کشور که رسیده به من و گفت:” من خیلی با الهام از آنچه شما انجام می دهند. شما به من امید و من می تواند به من معتبر خود را در یک جهان پر از بسیار بی عدالتی و این واقعا یک افتخار قادر به انجام این کار است.”

Ritchie تورس آماده است برای برنده شدن در کنگره خوزه سرانو باز صندلی در 15th District, ضرب و شتم یک شلوغ دموکراتیک زمینه است. تورس بود که با احتیاط در مورد اعلام پیروزی قبل از رای غیابی را شمارش در این مرحله او منجر به بسته 12 نامزدهای مورد 10 امتیاز.

او گفت: “شانس بودند انباشته علیه ما” و که وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا او به عنوان یک آشکارا تجاوز نامزد و حتی برنده شدن در برانکس جنوبی. اما تورس تا به حال ساخته شده است تاریخ قبل از زمانی که او جوانترین و اولین همجنسگرا عضو به نمایندگی از برانکس در نیویورک شورای شهر در سال 2013.

screen-shot-2020-06-27-at-7-35-06-pm.png
دموکرات نیویورک در کنگره نامزد Ritchie تورس. برایان Bedder/گتی ایماژ به صورت نقطه بنیاد

یکی از تورس اصلی مخالفان بود کشیش روبن دیاز Sr. یک برانکس جنوبی کشیش که شناخته شده بودن unapologetically مخالف ازدواج همجنسگرایان. یک بار در سال 2011 دیاز Sr. برگزار ضد ازدواج همجنسگرایان تظاهرات در حالی که نوه اش برگزار شد دوئل رویداد در حمایت از آن در سراسر خیابان. به عنوان یک دولت سناتور, دیاز, Sr. رای دادند در برابر لوایح قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2009 و 2011.

“نگاه پیروزی آشکارا تجاوز کنگره نامزد بیش از یک پیشرو ضد همجنس در سیاست خارجه که به من نشان دهنده دیر شاعرانه عدالت” تورس گفت: CBS News. “چه راهی بهتر برای جشن غرور ماه نسبت به شکست سیاست هوموفوبیا?”

پیش از آن در ماه ژوئن جمهوریخواه وقت کنگره دنور Riggleman از دست رفته در ویرجینیا “drive-thru” کنوانسیون. یکی از دلایل او مواجه چالش اصلی بود چرا که او تا به حال officiated ازدواج بین دو نفر از سابق خود کمپین کارکنان.

حریف خود را در باب خوب استفاده می شود این موضوع از برابری ازدواج به رنگ Riggleman به خارج از این منطقه رای دهندگان محافظه کار. Riggleman retorted که او به نمایندگی از حزب جمهوری خواه که “باقی می ماند از کسب و کار ما از ما pocketbooks بلکه در خارج از اتاق خواب ما.” در ماه نوامبر خوبی روبرو خواهد شد دموکرات کامرون Webb سیاه و سفید دکتر و وکیل که مدیر سیاستگذاری سلامت و عدالت در دانشگاه ویرجینیا است.

پس از 2018 ميان ترم وجود دارد حداقل ده تجاوز اعضای کنگره تنظیم یک رکورد جدید از جمله دو سناتور و هشت نفر از اعضای مجلس نمایندگان. کتی هیل اولین آشکارا دوجنسی, کالیفرنیا, نماینده کنگره, پایین پا سال گذشته است.