نیویورک تشکر. Elise Stefanik می یابد ‘پوسیدگی در جهنم فاشیستی خوک’ توجه داشته باشید در ماشین, انفجار ‘چپ’ برای ‘باطل نفرت’

نیوزویک | No comments

نماینده Elise Stefanik (R-NY) با انتقاد از “رادیکال چپ” و پس از او در بر داشت یک توجه داشته باشید در اتومبیل او خواستار یک “فاشیست خوک.”

در شنبه Stefanik مشترک یک عکس در توییتر از آنچه به نظر می رسد یک یادداشت دست نویس خواندن “در جهنم فاسد فاشیستی خوک.” معلوم نبود که در سمت چپ توجه داشته باشید.

در کنار تصویر او نوشت: “این واقعا غم انگیز است که رادیکال چپ نمی بینم فراتر از خود را باطل نفرت.

“من و شوهرم رفتم خرید مواد غذایی امروز صبح قبل از حوادث منطقه و لذت بردم چت با ترکیبات در سراسر فروشگاه. این ننگین ناشناس توجه داشته باشید در سمت چپ بود در ماشین ما,” او گفت:.

Stefanikکه در خدمت نیویورک 21st کنگره منطقه نوشت: در یک جداگانه توییت “را به عنوان یک انتخاب رسمی من درک می کنم که احترام و پرشور سیاست اختلافات بنیادی به دموکراسی ما.

“اما توجه داشته باشید این است که فقط غم و نفرت. ما دعا می کنیم برای نویسنده” او گفت: در کنار دعا دست از emoji.

با اشاره به Tedra کاب یک دموکرات به امید سرنگون Stefanikاو افزود: “این نفرت شعارهای باید علنا محکوم حریف من بشه.” توییت های تصویر به اشتراک گذاشته شد بیش از 6,200 بار و توسط 15,000 کاربران است.

کاب در پاسخ به Strefanikکه شناخته شده است به تماس او را “Taxin’ Tedra” : “حق با تو است که نوع گفتمان است و مضر و غلط است.

“من فکر می کنم آن زمان شما به من پیوست و در حمایت نمی به نام تماس بگیرید و در این مبارزه است. من دوست دارم به کار با شما را به مجموعه یک مثال بهتر برای #NY21.”

Stefanki ضربه به عقب است نه محکومیت. در اینجا این است که حریف من معادل ‘Taxin’ با ‘پوسیدگی در جهنم فاشیستی خوک’

“یکی است تفاوت سیاست (شما رای داده اند چندین بار به منظور بالا بردن مالیات) دیگر باطل ننگین بیمار حمله. آنها یکسان نیست و رای دهندگان آن را می دانم.”

National Public Radio عضو شمال کشور عمومی رادیو گزارش داد که “تعداد زیادی از سازمان های خبری باید واقعیت-بررسی [نام Taxin’ Tedra] و یافت می شود نادرست است.”

Stefanik آمار عناوین و برنده ستایش دیگران از همکار جمهوری خواهان در سال گذشته برای بازجویی سفیر سابق در اوکراین ماری Yovanovitch در خانه جلسات استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

عملکرد او باعث شد که رئیس جمهور به صدای جیر جیر “یک جمهوری خواه ستاره متولد شده است.”

Stefanikجوانترین جمهوری خواه زن انتخاب شود به کنگره فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد در سال 2006 و یک عضو از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش سیاست داخلی شورای کارکنان تا 2009. رسمی بیوگرافی متحده او “کمک در نظارت بر سیاست روند توسعه اقتصادی سیاست داخلی و مسائل” در رئیس ستاد ، او نیز مشغول به کار برای خانواده اش کسب و کار حق بیمه تخته سه لا محصولات.

Representative Elise Stefanik, capitol hill, getty
در کنگره ایالات متحده Elise Stefanik تصویر Milan خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل نوامبر 19 2019 در واشنگتن, DC.
شاون Thew – استخر/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>