نیویورک گزارش پرداخت مهندس $69 میلیون دلار برای هواکش پس از او توییتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن – و او هرگز آنها را تحویل

نیوزویک | No comments

ایالت نیویورک پرداخت $69.1 میلیون به Yaron Oren-سنبه یک دره سیلیکون مبتنی بر مهندس برق بدون سابقه در لوازم پزشکی در اواخر ماه مارس برای 1,450 هواکش که هرگز, وارد, با توجه به Buzzfeed News.

هوگو چاوز پس از Oren-سنبه ارسال یک صدای جیر جیر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدعی است که او می تواند ارائه هواکش برای coronavirus بیماری همه گیر. در مارس 27, تهمت توییتی که فورد و جنرال موتورز باید “شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!” Oren-سنبه در پاسخ به تهمت نوشتن “ما می توانیم عرضه ICU فن های تهاجمی و غیر تهاجمی. کسی که با من تماس فوری است.”

پس از Oren-سنبه موفق به ارائه هدر Groll, یک سخنگوی دفتر نیویورک از خدمات عمومی گفت Buzzfeed که قرارداد بوده است “فسخ” و “بخش عمده ای از این پول به دولت بازگشت.” او کاهش یافته است به دولت چقدر بود هنوز اما با توجه به ذکر است که این دفتر در حال برگزاری است بحث در “چند مسائل باقی مانده.”

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار پیشنهاد کرد که دولت با کار Oren-سنبه ناشناس ایالت نیویورک گفت: با توجه به Buzzfeed. رسمی صحبت ناشناس چرا که او مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

ventilator
یک خط تولید کارمند جدید می سازد پزشکی ونتیلاتور در سانتا کلما د فارنرس کارخانه در مارس 07, 2020.
دیوید راموس/گتی

“کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هرگز اطلاع از این قرارداد بود و نه درگیر در آن در همه,” کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: انتشار.

نیویورک پرداخت به Oren-سنبه بزرگترین بسیاری از unvetted تدارکات ساخته شده توسط نیویورک, وزارت بهداشت, زیر یک مارس 7 فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار دموکرات اندرو کومو. به منظور اجازه این اداره به پرداخت هزینه برای کالا قبل از دریافت آنها را به منظور به سرعت به دست آوردن تجهیزات پزشکی مورد نیاز توسط بیمارستان برای بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت سوابق نشان می دهد وزارت بهداشت و درمان صادر 77 چک برای 1 میلیون دلار یا بیشتر برای لوازم پزشکی بین مارس 19 مارس 27 جمعا به حدود $735 میلیون.

اکثریت چک های صادر شده به “شرکت های بسیاری با کمی و یا بدون آشکار تجربه در پزشکی” با توجه به Buzzfeed از جمله چندین سهام خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری, پوشاک, مارک های چینی شرکت سنگ آهن و “یک شرکت که مبادرت به فروش و, حذف چین و چروک, محصولات.”

Oren-سنبه تا به حال هرگز در هواکش و یا تجهیزات پزشکی. او یک اسرائیلی مهاجر که به مدت طولانی کار می کرد در فن آوری است. او زندگی می کردند در دره سیلیکون از اواسط-90s و کار کرده با گوگل و زعفران تکنولوژی یک شرکت متخصص در مغناطیسی حافظه کامپیوتر.

در سال 2013 او cofounded Legasus, شبکه های یک, شبکه, شرکت راه حل های. Legasus “است و هیچ ربطی به پزشکی و یا هواکش” با توجه به شرکت مؤسسین Thao Tran. Oren-سنبه همچنین ادعا می شود موسس و صاحب InCommon یک مشاور و پیمانکاری شرکت برای صنعت تلفن همراه اما هیچ ایالتی کالیفرنیا در سوابق این شرکت وجود دارد.

وقتی پرسیده شد که در مورد نیویورک یک معامله از طریق تلفن Oren-سنبه گفت: انتشار, “نه من و نه من شرکت است که ارائه هر گونه اظهار نظر در این است.”

در علاوه بر این به Oren-سنبه ایالت نیویورک نیز پرداخت حدود 116 میلیون دلار به گنبد بین المللی, یک شرکت بروکلین که اجاره پنکه و دیگر تجهیزات تنفسی به بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

نیوزویک رسیده به دفتر نیویورک از خدمات عمومی برای اظهار نظر ، دفتر تا به حال در پاسخ زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>