فرماندار نیویورک اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد از 299 جدید و میر ناشی از یک رمان coronavirus گزارش روز قبل از افزایش به پایان رسید که شش روز روند نزولی در روزانه و میر گزارش شده.

در نیویورک دولت با بیشترین شیوع جدید مرگ و میر شروع روند نزولی در آوریل 25 وقتی کومو گزارش 367 از دست رفته زندگی در مقایسه با 437 روز قبل. در روز پنج شنبه آنها کاهش یافته و به 289 پایین ترین به گزارش در یک روز در کل ماه آوریل.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده بود بیش از 18,000 مرگ و میر ناشی از صبح روز شنبه.

جدید 299 مرگ و میر–یک عدد کومو به نام “obnoxiously و terrifyingly بالا” در طول پنج شنبه جلسه–273 بودند در بیمارستان و 23 بودند در خانه های سالمندان.

اگر چه شش روز روند نزولی مرگ و میر در روز جمعه به پایان رسید این افزایش نباید به عنوان یک نشانه آن است که اقدامات کاهش کار نمی کند. در حالی که هنوز هم وجود دارد بیشتر پیشرفت می شود ساخته شده است کومو تحسین نیویورکی برای اقدام به تغییر سرنوشت دولت است.

“ما در گذشته اقدامات تغییر مسیر مسیر” کومو گفت: در طول یک جلسه در روز جمعه. “ما در حال حاضر اقدامات آینده را تعیین مسیر. آن است که روشن است. آن است که علت و معلول است.”

به این منظور کومو روز جمعه اعلام کرد که او بسته شد همه K-12 مدرسه و کالج ها برای بقیه سال تحصیلی.

آموزش از راه دور برنامه های خود ادامه خواهد داد و در سراسر کشور و فرماندار گفت: یک تصمیم خواهد بود ساخته شده در مورد مدرسه تابستانی در پایان ممکن است. با توجه به این که این وضعیت همچنان به تغییر کومو گفت: دولت در تلاش است برای تصمیم گیری در فواصل زمانی که هر دو اجازه می دهد تا آنها را به اطلاعات به روز و به مردم زمان برای برنامه ریزی است.

فقط به عنوان کسب و کار خواهد بود وظیفه با ایجاد برنامه ای برای حفاظت از کارگران که آنها بازگشایی مدارس خواسته خواهد شد که برای تعیین اقدامات احتیاطی که باید در آموزش و پرورش محیط.

new york coronavirus deaths
این USNS راحتی در بیمارستان کشتی خروجی بندر در مقابل مجسمه آزادی به عنوان آن سر به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در ویرجینیا در روز پنج شنبه در قلاب محله بروکلین قصبه شهر نیویورک است. نیویورک دیده می شود تشویق روند ظهور اما فرماندار مشوق مردم برای سخت کوش باقی می ماند به عنوان دولت امپراتوری نیست از جنگل است.
جاستین Heiman/گتی

این معلوم نیست که نیویورک خواهد بود قادر به راه رفتن غیر ضروری کسب و کار دوباره. اما کومو شناور این ایده که برخی از مناطق ممکن است قادر به بازگشایی پس از 15 ماه مه زمانی که اقامت در خانه سفارش مجموعه به اتمام می رسد. در میان الزامات مورد نیاز برای یک منطقه برای بازگشایی کسب و کار است که آنها تا به حال 14 روز کاهش میزان بستری شدن.

بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید در حال کاهش است در دولت که هر دو “خبر خوب” با توجه به کومو. اما دولت هنوز هم به طور متوسط حدود 1000 نفر در روز و در آن تعداد آن هنوز هم می تواند یک بار در سیستم بیمارستان.

حرکت رو به جلو و مقامات در حال تنظیم مناظر خود را در منشاء این موارد جدید و چه رانندگی عفونت رای دادن. در حال حاضر که “دشمن در اجرا” کومو گفت: زمان آن را برای یک هدف رویکرد است که شناسایی که آلوده شدن پس این استراتژی را می توان متناسب با کاهش از 1 ، 000 مورد جدید در هر روز است.

به جای پتانسیل هجوم در بستری رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال USNS راحتی یک بیمارستان نیروی دریایی کشتی به نیویورک است. آن را از منوی view در مارس 30 و درمان 182 بیماران از جمله حدود 70 درصد از کسانی که با COVID-19 قبل از خروج در روز پنج شنبه برای ایستگاه نیروی دریایی در نورفولک ویرجینیا.

“در حالی که این کشتی عازم, نیویورک شهرستان, اشتباه نکنید, مبارزه نشده است و ما آماده هستیم برای حمایت از پاسخ به COVID-19 در هر ظرفیت ما نیاز” معاون دریاسالار اندرو Lewis, فرمانده از ایالات متحده 2 و ناوگان دریایی جزء عنصر شرق در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im