نیویورک گزارش کمترین 3 روز به طور متوسط ویروس مرگ و میر پس مارس 16

نیویورک رسیده چندین نقاط عطف در مبارزه با کروناویروس در روز شنبه. دولت گزارش شش COVID-19 مرگ و میر در روز جمعه و پایین آن سه روز به طور متوسط مرگ و میر پس از اواسط ماه مارس: هفت فرماندار اعلام کرد.

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان نیز کاهش یافته و به کمترین سطح خود از مارس 18. کمتر از 800 نفر در بیمارستان بستری شدند با این بیماری در سراسر کشور از روز شنبه.

فرماندار اندرو کومو در بیانیه ای گفت که نیروهای جدید باید با احتیاط با افتخار از پیشرفت.

“به ما اجازه می دهد خودمان را به جشن می گیرند برخی از خبر خوب — که بستری شدن در بیمارستان را کاهش یافته و به زیر 800 برای اولین بار از مارس 18 و به مدت سه روز به طور متوسط مرگ و میر در پایین ترین سطح خود از مارس 16 — من مصرانه از ساکنان به اقامت در نیویورک دشوار است و نمی دهد تا زمین ما خیلی سخت برای به دست آوردن با هم به خصوص در مواجهه با افزایش موارد در سراسر کشور و رعایت مسائل در اینجا در خانه” کومو گفت.

از 69,203 تست های انجام شده در سطح ایالت در روز جمعه 730 مثبت بودند نشان می دهد که حدود 1.05 درصد از افراد مثبت بودند COVID-19 با توجه به آن بخش از سلامت. یک مطالعه در زمانی که دولت همه گیر شد و در اوج خود نشان داد که به طور کلی عفونت نرخ به حدود 14 درصد.

در Westchester County, که در آن در مجموع 35,260 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس — یکی از بالاترین نرخ هر شهرستان فقط 34 نفر تست مثبت در روز جمعه. شهر نیویورک تا به حال 307 موارد جدید.

هفتاد و پنج نفر بستری در بیمارستان برای بیماری ایالت پایین 12 از روز قبل و 106 نفر مرخص شد.

“در طول این همه گیر ما پیشرفت شناخت که دولت های ایالتی و محلی نمی تواند مبارزه با ویروس خود به خود—از تلاش های روزمره نیویورکی به لحاظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را مرکزی به توانایی ما به سرعت گسترش و صرفه جویی در زندگی” فرماندار گفت.

ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار کومو نیز تشویق نیویورک ساکنان برای حفظ پوشیدن ماسک نوشتن در توییتر: “اجازه دهید به نیویورک — don’t stop now!”

نیویورک شتاب ناشی از ویروس’ گسترش کاملا در تضاد با واقعیت در دیگر نقاط کشور است. فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس این هفته همه گزارش خود را به بالاترین روزانه coronavirus مرگ عوارض نشده است. و با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده گزارش داد بیش از 66,000 موارد جدید در روز جمعه یک رکورد است. در 22 ژوئن کمتر از یک ماه پیش تنها 30,500 موارد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de