یک قانونگذار در شهرستان Westchester, نیویورک اعلام کرد که او تعویض وفاداری از جمهوری خواهان به حزب دموکرات در روز جمعه.

دیوید Tubiolo بود, تنها راه باقی مانده جمهوریخواه در این شهرستان هیئت قانونگذاران ترک این حزب با هیچ نماینده ای وجود دارد, اخبار 12 گزارش شده است.

Tubiolo, 32 گفت که تصمیم خود را—ظاهرا دو سال در ساخت—شد تا حدودی تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من در تلاش برای اهریمن جلوه دادن جمهوری خواهان” Tubiolo گفت: با توجه به اخبار 12. “من فقط گفت: من احساس می کنم راحت تر در حال حاضر با حزب دموکرات است.”

گذشته از رئیس جمهور خود یانکرز ساکن Tubiolo گفت که به اعتقاد او در بدهی های دانشجویی و, زندان, اصلاحات, در حالی که همچنین در حال pro-کار—نمایش ها بودند که بیشتر تراز وسط قرار دارد با کسانی که از حزب دموکرات—Rockland/Westchester, مجله, اخبار, گزارش شده است.

او همچنین گفت که او با شناسایی به اصطلاح راکفلر خواهان—متوسط دموکرات بودند که محبوب در مناطق مانند شرق و غرب ساحل بین 1930 و 1970.

“آنها را به آرامی از بین رفته و یا آنها را تحت فشار قرار دادند از حزب” Tubiolo گفت: مجله خبری. “من همیشه خودم را بیشتر از این نوع قالب و من احساس می کنم من باید به عنوان بسیاری از خانه های دیگر.”

Tubiolo گفت: او تصمیم خود را در حال حاضر است که به طوری که او می تواند ثبت نام برای دموکرات ها قبل از 14 فوریه مهلت گذشت برای رای گیری در مارس دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس این جمعیت در طول فرصت شرکت در اجلاس مرکزی ناحیهای در شمال غربی کالج در 7 فوریه سال 2020 در Charlotte, North Carolina.
Sean Rayford/گتی ایماژ

“هر نامزد بهتر است از رئیس جمهور در حال حاضر. بنابراین من می گویند هر یک از نامزدها در حال حاضر تا آوریل هر کس سمت چپ است یک انتخاب فوق العاده است و من معتقدم که آنها قادر خواهد بود به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:” با توجه به اخبار 12.

Tubiolo سوئیچ از تعلقات شد و مورد استقبال دموکرات ها در دولت است.

“این اولین بار در تاریخ است که ما تا به حال یک جمهوری خواه در این شهرستان هیئت قانونگذاران. آیا می شنوید ؟ نه یک جمهوری خواه در این شهرستان هیئت قانونگذاران!,” هیئت قانونگذاران رئیس بن Boykin, گفت اخبار, 12.

جای تعجب نیست, محلی جمهوری خواهان بودند خیلی تحت تاثیر قرار Tubiolo آخرین حرکت می کند.

Westchester اوباما رئیس داگ Colety در بیانیه ای گفت: “دیوید Tubiolo حزب سوئیچ خیانت از رای دهندگان که در ماه نوامبر انتخاب یک جمهوری خواه با جمهوری خواه ارزش خدمت خود را به عنوان شهرستان قانونگذار. یک ماه به دو ماه ژوییه Tubiolo رها کرده است مردم و اصول است که وی را به پیروزی. خود اقدام غمگین است به عنوان مثال از یک سیاستمدار gaming سیستم برای پیشبرد جاه طلبی های شخصی خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de