نیویورک مدارس بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو جمعه اعلام کرد که همه K-12 مدرسه و کالج ها در دولت باقی بماند بسته برای بقیه سال تحصیلی. کومو آن را به نام “بهترین عمل برای نگه داشتن دانش آموزان و مربیان و کارکنان امن” و گفت: مدارس ادامه خواهد داد به ارائه آموزش از راه دور.

“ما باید از فرزندانمان. هر پدر و مادر و شهروند احساس می کند که” او گفت:.

فرماندار گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده در مورد سقوط بازگشایی مدارس, اما مقامات در حال بحث در مورد برنامه ریزی برای کودکان و نوجوانان “فعالیت های تابستان.” تصمیم گیری در مدرسه تابستانی برنامه نویسی ساخته خواهد شد در پایان ماه مه, او گفت:.

“ما در حال تلاش به مرحله تصمیم گیری در فواصل زمانی که اطالعات را به ما بدهید اما همچنین زمان کافی برای مردم را به آماده سازی آنها نیاز به,” او گفت:.

در این اطلاعیه آمد و به عنوان تک روز شمار تلفات با توجه به COVID-19 کاهش یافته است زیر 300 برای اولین بار در هفته. وجود دارد 289 مرگ و میر در پنجشنبه کومو گفت.

نیویورک خشونت خانگی گزارش در ماه آوریل دو برابر شد

کومو گفت: در جلسه مطبوعاتی است که گزارش ها از خشونت خانگی در ادامه به افزایش به عنوان دولت وارد دوم آن ماه تحت stay-at-home سفارشات. با توجه به Cuomo, خشونت خانگی گزارش رفت تا 15 درصد در ماه مارس و دو برابر در ماه آوریل است.

“است که ترسناک نرخ و سطح افزایش,” او گفت:.

نیویورک برخورد با خشونت در خانه های خود را تشویق به تماس با دولت تلفنی در 1-844-997-2121.

“شما می توانید تماس بگیرید و فقط بحث در مورد این موضوع, شما لازم نیست که به هویت خود را, شما لازم نیست که می گویند که در آن شما زندگی می کنند اما افرادی که نیاز به کمک دارید باید به خارج” کومو در روز جمعه گفت.

“وجود دارد هیچ شرم در رسیدن و گفت: من به کمک نیاز دارم” او گفت:. “این ملی اپیدمی این ایالت بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de