نیویورک ورزشی باشگاه شکایت کرد هنوز شارژ هزینه های بدنسازی برای بیش از 600 ، 000 اعضای با وجود Coronavirus بسته شدن

نیویورک-بر اساس بدنسازی شرکت شکایت کرد که پس شکایت از کاربران که آن را هنوز هم شارژ آنها هزینه عضویت با وجود به میان coronavirus.

نیویورک باشگاه های ورزشی است که متهم به “فریب دادن” بیش از 600 ، 000 اعضای با انجماد پرداخت و آن را “تقریبا غیر ممکن” را برای آنها به لغو عضویت خود را.

در یک اقدام کلاس طرح دعوی در دادگاه علیه نیویورک ورزشی باشگاه شرکت مادر شهر های ورزشی بین المللی منابع و شهر های ورزشی بین المللی (TSI) در ورزشگاه نیز متهم به نادیده گرفتن درخواست های متعدد از اعضای خود را برای لغو و یا مسدود کردن عضویت خود را با وجود تمام ورزشگاه در نیویورک گفت به تعلیق عملیات در مارس 16 برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19

اعضای بارها و بارها گرفته شده برای رسانه های اجتماعی به شکایت در مورد حساب های خود را نه در حال منجمد یا ورزشگاه نه لغو عضویت خود را.

“شما اینجا برای کمک به.’ تا کنون شما را نادیده گرفته و ایمیل و خطاب نگرانی های ما با عضویت در هزینه های” کاربر توییتر تام پرلمن نوشت: در پاسخ به نیویورک باشگاه های ورزشی تایید بسته شدن آن است.

“کارت اعتباری در حال حاضر به منظور امتناع از پرداخت و من خواهد شد ارسال شکایت به دولت برای قیمت سنگ آهن در بازار. شما نمی خواهد به سرقت پول ما.”

“هیچ چیز وجود دارد در وب سایت خود در مورد بازپرداخت. هنگامی که من به نام پدر و مادر خود شرکت TSI در 877-258-2311 من یک پست صوتی گفت: بازپرداخت نمی تواند پردازش شود در این زمان” اضافه شده کاربر توییتر @tinmaniac. “دیگر ورزشگاه هستند پاسخگو بودن. چرا می تواند به شما باشد؟”

در جای دیگر آنلاین طومار خواستار TSI برگزار می شود “پاسخگو و مسئول” برای reimbursing تمام کسانی که اقدام به لغو عضویت خود و یا دریافت هزینه در ماه مارس و فراتر از جذب بیش از 1500 امضا.

TSI باید انجام دهید در سمت راست جدید نیویورکی که در کانون این بحران جهانی توسط انجماد تمام عضویت در باشگاه بلافاصله موثر تجلیل تمام کتبی یا شفاهی عضویت لغو درخواست و صدور بازپرداخت برای آن دسته از کاربرانی که متقلبانه به اتهام هزینه برای عضویت در باشگاه است که آنها در حال حاضر قادر به استفاده از” David E. Gottliebشریک در Wigdor دفتر حقوقی در بیانیه ای گفت:.

“ما از ما نهادهای عمومی از جمله ایالت نیویورک دادستانی کل و شهر نیویورک وزارت امور مصرف کننده – به رسمی اقدام علیه TSI برای محافظت از صدها نفر از هزاران نفر از نیروهای قربانی بودن این حرص و آز شرکت های بزرگ.”

TSI شده است تماس, برای اظهار نظر ،

gym
نیویورک باشگاه های ورزشی در 41 خیابان است به طور موقت بسته به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس 16, 2020 در شهر نیویورک است.
سیندی Ord/گتی

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 23,000 موارد تایید شده از coronavirus در نیویورک ساخت آن یکی از آلوده ترین شهرهای جهان در حال حاضر.

به طور کلی ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در کل جهان با بیش از 85,000. شده اند وجود دارد 1,296 مرگ و میر ناشی از این ویروس با 753 بيماران مدیریت به بهبود می یابند.

این infographicارائه شده توسط ana ortega, نشان می دهد تعداد تایید COVID-19 موارد در ایالت نیویورک در مقایسه با واشنگتن و کالیفرنیا.

Confirmed COVID-19 cases in New York, Washington,California

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش coronavirus بیماری (COVID-19)

بهداشت مشاوره:

• پاک دست اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
• شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
• حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
• اجتناب از لمس کردن دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
• پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی:

• اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
• اقامت در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
• اگر شما دچار عوارض جدی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
• توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
• اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده:

• افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
• پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
• ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
• آیا لمس ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
• یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
• آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
• به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
• این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im