مرحله پشت چراغ نیویورک برادوی را نشان می دهد باقی خواهد ماند روشن در میان coronavirus نگرانی. اما توصیه هایی برای تئاتر به دنبال همچنین شامل توقف موقت یک معشوق برادوی سنت است.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه, برادوی, لیگ, انجمن ملی برای تئاتر برادوی, صنعت, نام برای تعلیق گردهمایی است که در آن طرفداران صبر کنید خارج از این مرحله درب خود را برای دیدار با ستاره های مورد علاقه در پایان از عملکرد. “ما به شدت توصیه که همه مرحله درب فعالیت های حذف شده” لیگ روز سه شنبه گفت.

تعلیق عمل به حمایت از بازیگران, سهام, اتحادیه است که نشان دهنده نوازندگان. “بسیاری از آنها عشق به آن را انجام دهد” بازیگران’ سهام, مدیر اجرایی, مریم McColl گفت: این بار در مورد تجمعات. “اما در حال حاضر که در آن جمعیت از مردم است نه لزوما امن ترین محل می شود.”

چهارشنبه برادوی usher گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19. ناشناس usher مشغول به کار بود در Shubert غرفه تئاتر و بروکس اتکینسون تئاتر است. هر دو تئاتر داده شد تمیز کردن عمیق و اجرای این بازی که ترس از ویرجینیا وولف در غرفه و موسیقی شش در بروکس اتکینسون ادامه انتظار می رود به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

این Shubert و Nederlander سازمان گفت: در یک بیانیه مشترک: “بلافاصله پس از یادگیری از تست مثبت هر دو سازمان شروع به مصرف هر مرحله لازم است برای اطمینان از ایمنی ما مخاطبان اجرا خدمه و ساخت و ساز کارکنان.”

در بیانیه ای به The Daily Beastلیگ گفت: ویژه روش های تمیز کردن برای تئاتر تا به حال اجرا شده است به صورت دو هفته: “آنچه مهم است به یاد داشته باشید این است که تئاتر صاحبان بلافاصله به این اطلاعات و به حال تئاتر تمیز بزرگترین خارج پیمانکار در کسب و کار تمیز کردن. ما همیشه تغییر روش ما اگر ما یادگیری چیزهای جدید ما باید انجام دهند.”

اخبار آلوده usher همزمان با تئاتر صنعت را آخرین تلاش برای کاهش خطر گسترش ویروس. در میان حرکت های ساخته شده شامل افزایش تمیز کردن قرار دادن ضد عفونی کننده اسپری در لابی و قطع از پشت صحنه تور.

“ایمنی و امنیت ما تئاتر را برانگیخت و کارکنان بالاترین اولویت ما است. ما به دنبال سرب از شهر ما دولت فدرال و مقامات منتخب به عنوان ما پیاده سازی استراتژی های توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی و مرکز کنترل بیماری ها (CDC) در همه ما تئاتر و ادارات به تمام تولیدات در ادامه به بازی به عنوان برنامه ریزی شده” لیگ قبلا گفت.

Broadway
بازیگر اد هریس(C)دیده می شود در طول هارپر لی “کشتن مرغ مقلد” یک بازی جدید توسط Aaron Sorkin در باغ میدان مدیسون در فوریه 26, 2020 در شهر نیویورک است. – عملکرد اولین برادوی بازی انجام شده در باغ میدان مدیسن با یک روش کاملا رایگان و عملکرد برای 18,000 شهر نیویورک دانش آموزان مدرسه. (عکس آنجلا Weiss / AFP) (عکس آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ)
آنجلا WEISS/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im