نیویورک ویروس بستری سقوط به کمترین تعداد در چهار ماه

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در نیویورک – هنگامی که آمریکا کانون این بیماری همه گیر – باید کاهش یافته و به کمترین تعداد از مارس 18. دولت تا به حال 743 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در روز جمعه بود که پایین 22 از روز قبل فرماندار اندرو کومو در روز شنبه اعلام کرد.

کومو تقدیر نیویورکی برای تا حد زیادی مطابق با اقدامات در محل قرار داده برای کنترل ویروس.

“نیویورک’ هوشیاری و شجاعت و تصویب اساسی رفتار — ماسک پوشیدن و شستن دست و اجتماعی فاصله — رانده است توانایی ما برای کنترل این ویروس و ما باید در ادامه این مسیر به موفقیت” کومو گفت.

او اشاره کرد که در کشورهای دیگر شده اند کمتر موفق به جلوگیری از گسترش COVID-19 و هشدار داد که افزایش موارد در جای دیگر می تواند تاثیر در نیویورک است.

فلوریدا در صدر 10,000 جدید روزانه موارد برای دهمین بار در روز جمعه و به ويژه در هشت میامی-Dade شهرستان را 25 بیمارستان ها پر هستند. چند استان ها در کشور را صادر حکومت در تلاش برای تضعیف, مهمانی, یکی از رفتارهای مشکوک از دامن زدن به ویروس’ سریع گسترش است. ساحل جنوبی میامی در حال حاضر دارای 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

“به نیویورک همچنان به نشان دادن پیشرفت در مبارزه با COVID-19 با کم بستری شدن در بیمارستان و نرخ پایین از موارد مثبت ما باقی می ماند نگران خوشه در خیلی از کشور و خطر عدم انطباق در خانه به عنوان دولت به دنبال مرحله به مرحله, داده محور, بازگشایی,” کومو گفت شنبه.

ایالات متحده شاهد بیش از 70,000 جدید کروناویروس موارد در کل برای دومین روز متوالی در روز جمعه با 71,600 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور. پنج شنبه دیدم تمام زمان بالا روزانه از 77,300 جدید تایید موارد با توجه به چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز.

در نیویورک 100 نفر باقی می ماند انتوبه در بیمارستان ها و 172 در حال درمان در بخشهای ويژه با توجه به داده های ارسال شده توسط دولت در بخش سلامت است.

یازده نفر به این بیماری روز جمعه. شده اند وجود دارد 25,035 مجموع مرگ و میر در نیویورک با توجه به کروناویروس پس از ردیابی مارس آغاز شد.

به گفته فرماندار از 69,817 تست های انجام شده در ایالت نیویورک در روز جمعه 754 یا 1.08% آمد مثبت است.

شهر نیویورک بود و 1.3 درصد مثبت عفونت رای از 1.2% در روز چهارشنبه. کومو جمعه اعلام کرد که شهر پاک شده به آن را وارد کنید چهارم و آخرین مرحله از بازگشایی در تاریخ 20 ژوئیه پس از خاموش کردن چهار ماه پیش.

در هر منطقه از کشور است که در حال حاضر در مرحله 4.

فاز 4 مجوزها کم خطر فعالیت و سرگرمی در 33 درصد ظرفیت با توجه به فرماندار. آن را نیز اجازه می دهد تا برای تولید رسانه ای و ورزش حرفه ای برگزار شود بدون طرفداران, حاضر, اما اجازه هر گونه اضافی داخل سالن فعالیت مانند بازگشایی مراکز یا نهادهای فرهنگی.

افزایش عفونت کروناویروس در سراسر ده ها تن از کشورهای در حال تهدید بهبود اقتصادی در ایالات متحده را وادار به کسب و کار و مصرف کنندگان به توقف هزینه های نگه داشتن نرخ بیکاری سرسختانه بالا است.

“این چیزی است که گفت: ما از روز اول: بازگشایی هوشمند” کومو در روز جمعه گفت.

“اگر شما بازگشایی هوشمند و شما بازگشایی در فاز, و شما به دنبال اطلاعات آن را در واقع یک راه بهتر برای اقتصاد برای بازگشایی چرا که اگر شما عجله بازگشایی و سپس شما را در معرض خطر احتمال ویروسی افزایش می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit