نیوزیلند رهبر مخالفان تاد مولر واریز شده هفته قبل از انتخابات و تنها 53 روز پس از او کار

رهبر نیوزیلند مخالفت حزب ملی استعفا داد بیش از دو ماه قبل از انتخابات و تنها 53 روز پس از او در زمان شارژ از سمت راست از مرکز ،

تاد مولر گفت: او پله پایین “بلافاصله” پس از یک رسوایی است که درگیر این حزب در هفته های اخیر. مشخص شد که یک کاربر مجلس به بیرون درز خصوصی سلامت جزئیات نیوزیلند Covid-19 بيمار به اخبار رسانه ها است.

اطلاعات ارائه شده توسط یک حزب سابق رئیس جمهور که آن را دریافت محرمانه در ظرفیت خود را به عنوان بازیگری, مدیر اجرایی, Auckland هلیکوپتر نجات سازمان است.

آقای مولر شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد خود را برای دست زدن به رسوایی و صحت برخی از اظهارات او تا به حال به چالش کشیده شده است. او در مواجهه با سوالات بیش از زمانی که او می دانست که منبع نشت و اگر او می دانست که یکی از مهمترین ارشد نمایندگان مجلس نیز با دریافت این اطلاعات است.

این اطلاعات خصوصی فرستاده شد به سه رسانه سازمانهای اما منتشر نشده بود.

“این برای من روشن شده است که من بهترین فرد برای رهبر اپوزیسیون و رهبر جدید حزب ملی نیوزیلند در این زمان بحرانی برای نیوزیلند” آقای مولر گفت. “مهم تر از همیشه است که در نیوزیلند حزب ملی دارای یک رهبر است که راحت در نقش.
Jacinda protocol wine studio محبوبیت به دست آورده پس از دولت coronavirus پاسخ


اعتبار: گتی ایماژ

“نقش گرفته و تلفات سنگینی بر من شخصا و در خانواده من و این تبدیل به قابل دفاع از دیدگاه سلامت.”

حزب ملی اعلام کرد که معاون نیکی کی خواهد بود این اقدام رهبر. کامل جلسه حزب حزبی بود که با توجه به محل بعد از آن در روز سه شنبه که در آن یک رهبر جدید ممکن است انتخاب شود اما چند وجود دارد آشکار نامزدها.

آقای مولر بود پایین-پروفایل عضو حزب زمانی که او انتخاب شد برای رهبری کودتا که سرنگون رهبر سابق سیمون پل که عدم محبوبیت را با رای دهندگان را آغاز کرده بود به نگرانی نمایندگان مجلس به انتخابات نزدیک شد.

این حزب تلاش کرده است به دندانه محبوبیت نخست وزیر Jacinda protocol wine studio که دولت بالا تصویب اعتبار برای دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر. نیوزیلند رفته 73 روز بدون یک مورد از جامعه انتقال و دچار کم تلفات و مرگ و میر 22.

زندگی بازگشته است غالبا عادی با مدارس و کافه ها و رستوران ها همه باز و با بسته بندی استادیوم در رویدادهای ورزشی. تنها مسافرت های بین المللی باقی مانده است محدود و نیوزیلند تنها فعال ویروس موارد در میان بازگشت مسافران در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im