نیوزیلند رزمندگان وارد در استرالیا در اواخر روز یکشنبه پس از ملی راگبی لیگ امن معافیت برای این تیم به کشور وارد جلوتر از برنامه ریزی برای از سرگیری این ورزش است.

منشور هواپیمای حامل رزمندگان فرود آمد در شهر روستایی از تمورته حدود پنج ساعت رانندگی از سیدنی.

این NRL تنها بین المللی طرف را صرف 14 روز در قرنطینه در شهر استرالیا کشور موسیقی ایرانیان قبل از مسابقه ری استارت on May 28.

روز شنبه مقامات استرالیا اعطا 36 بازیکنان و کادر نادر معافیت از کشور ممنوعیت ورود بین المللی میان یک رکود جدید در coronavirus موارد در استرالیا و نیوزیلند.

رزمندگان بودند از دو بازیکن پس از مرکز David Fusitu كردند و ناتانیل Roache ماند پشت در اوکلند. این باشگاه گفت: Fusitu به كار بود و اجازه داده شده است برای به تاخیر انداختن خروج خود را در دلسوز زمینه و Roache گفته شده بود برای همین پس از گزارش او ناخوش شد.
نیوزیلند رزمندگان لیگ راگبی بازیکنان تیم صبر کنید به جمع آوری توشه خود را


اعتبار: AFP

“ما کاملا راضی Nate تا به حال هیچ تماسی با هر بازیکن دیگر و یا کارکنان عضو در باشگاه برای چند هفته و ما بسیار راحت ما abided همه سیاست ها و الزامات” رزمندگان مدیر عامل کامرون جورج گفت.

این NRL فصل بود به حالت تعلیق در مارس 24 تنها پس از دو دور در میان خاموش کردن دولت از همه غیر ضروری تجمعات در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کاپیتان راجر Tuivasa-Sheck گفت که او هیجان زده به پیوست با هم تیمی های خود اما جدا شدن از خانواده خود را برای یک دوره طولانی مدت خواهد بود به چالش کشیدن.

“که قطعا سختی بود بخشی از خداحافظی با خانواده در خارج وجود دارد در پارک ماشین و با دیدن من دو نفر از بچه ها دور او گفت:” قبل از سوار شدن به پرواز.

“در این مرحله من آماده ام برای رفتن به مدت پنج ماه و رفتن به محل کار. اگر آنها می آیند در طول امن (دوره) پس از آن من می خواهم خوشحال به آنها را بیش از دلیل آن را سخت به آنها را ببینید که برای مدت طولانی.”
استرالیا امنیت زیستی مقامات شعله ور از هواپیمای حامل نیوزیلند رزمندگان لیگ راگبی تیم


اعتبار: AFP

تحت برنامه کوبید با این لیگ و پخش شرکای این هفته فصل قطع خواهد شد از 25 دور به 20 – از جمله دو در حال حاضر بازی – با چهار هفته حذفی سریال پایان دادن به در یک فینال بزرگ در 25 اکتبر.

سه-در نظر گرفتن دولت از مبدا بین سری نیو ساوت ولز و کوئینزلند که معمولا در اواسط فصل تغییر خواهد کرد به ماه نوامبر برای اولین بار.

این NRL است سخت تحت فشار قرار دادند به راه اندازی مجدد لیگ استرالیا به عنوان موفقیت در مهار گسترش coronavirus با تعداد روزانه موارد کاهش قابل توجهی در هفته های اخیر اجازه می دهد برخی از محدودیت ها برداشته شود.

استرالیا ثبت کرده است 6,800 موارد Covid-19 و 95 و میر ناشی از این ویروس در حالی که نیوزیلند تایید کرده است فقط بیش از 1100 موارد و 20 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de