نیوکاسل پیشنهاد تصاحب فرو می ریزد و پس از رایگیری بیرون

عربستان سعودی-حمایت تصاحب نیوکاسل سقوط کرده است پس از ارائه بیش از £300 میلیون دلار برای خرید این باشگاه شد به طور ناگهانی خارج در میان خشم در لیگ برتر به طور مداوم به تاخیر انداختن تصویب آن.

آماندا ستولی این سرمایه عنوان پیشنهاد گفت: Telegraph Sport که “همه این سوالات” پاسخ داده نشده بود و هنوز در لیگ برتر نمی تواند ارائه یک چارچوب زمانی به زمانی که تصمیم گیری ساخته شده باشد با وجود توافق رسید در پایان ماه مارس با نیوکاسل صاحب مایک اشلی.

“من ویران برای طرفداران نیوکاسل کاملا ویران شده” ستولی گفت. “من فکر می کنم این بزرگترین باشگاه در جهان است. من خیلی عصبانی که من دوباره در چند روز شاید شکل و [چه] اما در این لحظه من فقط دل شکسته. تنها راه بازگشت به لیگ برتر به تصویب پیشنهاد. ما پاسخ تمام سوالات خود را. آنها می گویند ما نیست اما ما انجام داده اند.”

تلگراف ورزش نشان داد این هفته که به بن بست رسیده با لیگ برتر خواستار رسمی پیوند ایجاد شده بین دولت سعودی و عمومی صندوق سرمایه گذاری بود که دستیابی به 80 درصد سهام در نیوکاسل به عنوان یک شرط عبور از صاحبان و مدیران تست.

این بود که به عنوان یک “غیر ممکن است تقاضا” توسط منابع که اصرار PIF است مستقل سرمایه گذاری بدن که دارای سهام در کسب و کار در سراسر جهان حتی اگر رئیس خود را که ولیعهد و محمد بن سلمان.

ممکن است که به لیگ برتر می خواستم به formalise لینک به آینده شکایت در مورد دزدی پخش حقوق در خاورمیانه است که قطری ها ادعا کرده اند که عربستان با حمایت. عربستان سعودی نیز انتقاد در سازمان تجارت جهانی گزارش شده است وجود دارد و اقدام قانونی اقدام به لیگ برتر در این پادشاهی است.

اما ستولی اصرار داشت “این دزدی موضوع بود نه یک مسئله” در حالی که یک منبع ارشد گفت: داوطلبان تا به حال “به پایان افسار خود را با لیگ برتر رفته فراتر از آنچه بود که انتظار می رود در صاحبان و مدیران تست” و به اصطلاح روند ،

این نیز قابل درک است که:

  • لیگ برتر تا به حال ارائه شده برای رفتن به داوری مستقل به تلاش برای حل و فصل بن بست بیش از معامله اما این رد شد.
  • PIF شد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری £250 میلیون به نیوکاسل بیش از یک دوره پنج ساله به علاوه قرار دادن وجوه اضافی به جامعه محلی.
  • مایک اشلی renegotiated قیمت تصاحب آن افزایش یافته است و بالاتر £300 میلیون با برخی منابع گفته شد £305 میلیون و یا بالاتر و همچنین در حال حاضر واجد شرایط برای حفظ £15 میلیون سپرده بود که پرداخت می شود به دلیل یک انحصار معامله زد در پایان ماه ژوئن. با اين وجود اختلاف نظر و یا سقوط کردن با اشلی که می خواست معامله را از طریق رفتن.
  • دو منجر به باشگاه های لیگ برتر که منابع مدعی شد لیورپول و تاتنهام, حال نگرانی خود را تصاحب اما جلوگیری از آن.
  • عربستان سعودی تا به حال نشان داد به لیگ برتر است که آنها در نظر گرفته شده برای قرار دادن با هم یک کنسرسیوم به پیشنهاد برابر قطر beIN Sports که مجموعه بعدی در خارج از کشور پخش معاملات برای خاورمیانه و شمال آفریقا بودند به مذاکره است.
  • لیگ برتر امتناع برای قرار دادن یک “پایان تاریخ” تا زمانی که این روند خواهد بود تکمیل نهایی کلش برای داو طلبان و به خصوص در آب و هوای فعلی اقتصادی.
  • PIF همچنان علاقه مند به سرمایه گذاری در ورزش و در فرصت های دیگر داشتن در نظر گرفته نیوکاسل به عنوان یک پروژه بلند مدت.

“اگر آنها در تلاش بودند sportswashing بالا بودن مشخصات آنها را خرید دیگر باشگاه” یک منبع گفت.

علاوه بر این وجود امیدی که پس از نشانه های اولیه وجود ندارد “پرچم قرمز” با معامله و ادعا شده است – آن را تشویق لیگ برتر با وجود روند ورود آن هفته 17 که به طور معمول در آن طول می کشد کمتر از یک ماه. در اوایل این هفته هنوز هم وجود دارد امید است که این گروه را مدیریت برای پیدا کردن یک راه را از طریق به تکمیل معامله است که درگیر ستولی را PCP سرمایه شرکای کسب 10 درصد از نیوکاسل با باقی مانده 10 درصد خریداری شده توسط ملک magnates این برادران روبن.

  • منحصر به فرد: نیوکاسل می تواند هنوز هم صاحبان جدید قبل از شروع فصل آینده

اما در عوض مناقصه با صدور بیانیه ای با تایید پیشنهاد کرده بود در نهایت خارج شده است.

آن را بخوانید: “با درک عمیق برای نیوکاسل جامعه و اهمیت آن, باشگاه فوتبال ما به این تصمیم به خروج منافع ما در دستیابی به Newcastle United Football Club. ما این کار را با تاسف که ما هیجان زده شدند و به طور کامل متعهد به سرمایه گذاری در شهر نیوکاسل و معتقدم که ما می تواند به بازگشت این باشگاه به موقعیت آن تاریخ و سنت و طرفداران شایستگی.”

این بیانیه افزود: “متاسفانه طولانی شدن روند تحت شرایط فعلی همراه با اطمینان جهانی به ارائه پتانسیل سرمایه گذاری دیگر به صورت تجاری قابل دوام. به این منظور ما احساس مسئولیت به طرفداران برای توضیح عدم وجود جایگزین از دیدگاه سرمایه گذاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر