Newcastle United vs Tottenham Hotspur, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

 • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

3 دقیقه: نیوکاسل 0-0 تاتنهام

یکnd هم اکنون Saint-Maximim خراب است بیش از حد.

خوب شروع شده توسط نیوکاسل اما حقیقت Celso snuffs از یک حمله. اسپرز دوخته قبل از کار با توپ به کین اما او در آفساید.

Kick-off: نیوکاسل 0-0 تاتنهام

Early خاک برای میزبان قبل از Moura باعث می شود اجرا پایین اطراف زمین فوتبال و خراب توسط Bentaleb.

بیا بیرون از تیم

Spurs در آبی نیوکاسل در آشنا سیاه و سفید. اسپرز با پوشیدن بازوبند سیاه در حمایت از Aurier.

تاتنهام را Serge Aurier و Giovani Lo Celso

اعتبار:
ایسنا

خوزه مورینیو در Aurier

منt قوی تصمیم گیری را از او. ما همیشه حمایت سرژ تصمیم. اگر او تصمیم به بازی تا پایان فصل ما را مورد احترام است. وجود دارد راه های مختلف به صورت تراژدی مثل این یکی. او خواسته برای بازی امروز و پس فردا برای رفتن و دیدن او و به فرانسه است که البته ما به طور کامل پشتیبانی می کند.

استیو بروس صحبت

We هستید بدون شش یا هفت [بازیکنان] و آن را بیش از حد بزرگ یک عدد به ویژه مرکز منطقه پشت و هافبک منطقه است. پس از آن متاسفانه عوارض خود را گرفته. ما تا به حال یک ایده است که آن را ممکن است ما نه تنها در آن شما می توانید استفاده از آن به عنوان بهانه ای. مردم آن را می دهد یک فرصت است.

‘قاضی من در نتایج’

Wمرغ شما که نیوکاسل را به خوبی شانس تحت استیو بروس. او صحبت می کند به لوقا ادواردز.

قضاوت من در نتایج ما تا به حال, که در آن ما هستند – ما یک فرصت برای ما سوم بالاترین امتیاز در مجموع در این مدت 13 یا 14 سال است.

نیوکاسل مدیر استیو بروس

اعتبار:
PA

مطلق در برابر بورنموث اما برندگان در دربی شمال لندن

ثانیهow اسپرز bounced بازگشت. سام Dean طول می کشد یک نگاه.

برای تاتنهام وجود دارد چیزی جدید آموخته می شود از این پیروزی ؟ احتمالا نه. مورینیو همچنان قادر به خاموش کردن گسترده مخالفان که هرگز واقعا این مسئله است. مشکلات عمده ای را برای تیم خود را به نظر می رسد به بوجود می آیند که آنها باید بازی به مخالفان خود را به عنوان دیده می شود در آنها یکنواخت و خسته کننده نشان دادن در برابر جمع و جور بورنموث هفته گذشته است.

توبی آلدرویرلد از تاتنهام جشن به ثمر رساند خود را با هم تیمی های هری شکلک و پسر Heung-min

اعتبار:
گتی ایماژ

بازآموزی

Let را شما را به یک روز آفتابی در ماه اوت زمانی که زندگی خیلی ساده تر و نیوکاسل فنر تعجب.

توپ خود را به Joelinton طفره رفت سه مدافع Davinson سانچز نزدیک ترین از همه آنها را در بر داشت و اجرا از نیوکاسل £40 میلیون امضای طریق وسط است. اولین تماس با راست او بسیار عالی بود و او را به فضا و به او از پنجره فرصت برای رفت و برگشت توپ گذشته Hugo Lloris با راست خود را داخل دروازه بان در نزدیکی پست. آنها ممکن است زودتر به ثمر رساند اما شان Longstaff شات از حق رانده شد در طول نوار با یک قلم مو از فرانسوی را در نوک انگشتان.

مطابقت حقایق از طریق Opta

 • نیوکاسل به دنبال ثبت رکورد خود در لیگ برتر بیش از دو برابر اسپرز پس از 2015-16 زیر خود را 1-0 برنده شدن در تاتنهام ورزشگاه در ماه اوت
 • تاتنهام موفق به کسب چهار از پنج لیگ برتر دور بازی در برابر نیوکاسل (L1) بیش از آنها تا به حال در اولین 19 بازدید St James’ Park در رقابت (W3 D5 L11)
 • تاتنهام به دنبال به رکورد سه دور متوالی برنده در تمام مسابقات در برابر نیوکاسل برای اولین بار از ژانویه 1975
 • نیوکاسل را از دست داده اند فقط سه تا از 17 بازی در لیگ برتر در این فصل (W6 D8) – آخرین بار آنها را از دست داده سه یا کمتر از بازی های خانگی در لیگ برتر بود در 2011-12 (سه)
 • هیچ لیگ برتر تیم برنده بازی بیشتر پس از اذعان اولین هدف در این فصل از تاتنهام (4) با پیروزی 2-1 برابر آرسنال آخرین بار در خارج چهارم چنین مناسبت این مدت
 • تاتنهام را از دست داده اند گذشته خود را سه دور بازی های لیگ برتر در روز چهارشنبه یکی بیشتر از آنها می خواهم از دست رفته در قبلی خود 13 این مسابقات (W9 D2 L2)
 • در لیگ برتر حرفه ای, تاتنهام, رئیس, خوزه مورینیو توانسته است بیشتر بازی بدون برد در سنت جیمز پارک از او در هر ورزشگاه (7 – D3 L4). در واقع او را از دست داده و بیشتر در بازی وجود دارد بیش از هر دیگر دور محل در رقابت
 • تاتنهام را Son Heung-حداقل به طور مستقیم درگیر در بیشتر اهداف در تمام مسابقات تحت خوزه مورینیو بیش از هر بازیکن دیگر در این باشگاه در این دوره (9 گل 8 پاس گل)
 • میگوئل المیرن شده است به طور مستقیم درگیر در دو گل در آخرین سه لیگ برتر صفحه اصلی بازی (یک هدف و یک کمک) به عنوان بسیاری به عنوان در 19 بازی لیگ در سنت جیمز پارک در ترکیب
 • نیوکاسل مهاجم دوایت گیل دارای سه گل به ثمر رساند و کمک دیگری در پنج لیگ برتر حضور پس از راه اندازی مجدد در ماه ژوئن پس از شکست به نمره هر یک در 12 بالا-بازی های پروازی در اوایل این فصل (یکی کمک).

تیم!

Newcastle با یک میزبان از تغییرات در بازگشت به عنوان Fabian Schar قطره به دفاع مرکزی به شریک زندگی فدریکو فرناندز با امیل Krafth و DeAndre Yedlin دو پر پشت. نبیل Bentaleb نیز می آید به شریک جونجو شلوی در هافبک.

Spurs در ضمن بدون تغییر هستند. Serge Aurier شروع می شود تنها چند روز پس از برادر خود کشته شد در فرانسه.

خوش آمدید

یک سفر به جنوب شرق در انتظار برای اسپرز در این شب و آنها به سادگی نمی توانیم هر گونه لغزش-یو پی اس در مسابقه به واجد شرایط برای لیگ اروپا.

منچستر سیتی موفق درخواست تجدید نظر در برابر اروپایی خود بان برای فصل آینده است رد هفتم-محل مقدماتی لیگ اروپا را دور مقدماتی. که خبر بد برای شفیلد یونایتد (54 امتیاز) در هفتم و همچنین تاتنهام (52 امتیاز) در هشتم هر دو طرف تعقیب پایین ششم قرار گرفته, گرگ (55 امتیاز) و پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد (59 امتیاز) اگر چه ایران در این مرحله به نظر می رسد دور از دسترس با ماهی های بزرگتر به سرخ شکار یک لیگ قهرمانان گیرد. کردم همه که ؟

Entering به زمین جایگشت, مهمیز می تواند در قرعه کشی سطح با گرگ اگر Nuno Gomes’ سمت از دست دادن در این شب در برنلی ساخت این بازی عظیم برای خوزه مورینیو, که, تکان دهنده, ابراز اعتماد به نفس این هفته که او می تواند برنده لیگ اروپا با تاتنهام با وجود داشتن هنوز رتبهدهی نشده است در واقع واجد شرایط برای گفت لیگ اروپا.

“در زندگی حرفه ای من من تنها بازی هفته بیستم لیگ برتر ایران دو بار و من آن را به دست آورد و دو بار” مورینیو گفت: او مسلما رکورد چشمگیر.

“آن را نمی خواهد به بازی در یک سوم زمان و پیروزی از آن برای بار سوم. ما باید به مبارزه تا پایان را به پایان برساند و در لیگ اروپا محل.

نه به دنبال غفلت نیوکاسل در اینجا آن را فقط آنها بسیار امن در محل 13th, با استیو بروس اثبات نمی شود شعله ور فاجعه برخی بدون شک امیدوار بود او را به نوبه خود می تواند پس از او به جای رافا بنیتز.

اما چیزی است که وجود دارد در معرض خطر! پیروزی امشب را ببینید نیوکاسل انجام بیش از دو برابر اسپرز برای اولین بار پس از 2015-16 پس از 1-0 در لندن در ماه اوت است. Joelinton حتی به ثمر رساند! چگونه است که برای شیرین انگیزه.

ارزش نگه داشتن زبانه ها در فرم میگوئل Almiron و دوایت گیل, بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net