• نیوکاسل vs Man City نهایی جام حذفی یک چهارم نهایی, ضربات, در 6.30 pm در بی بی سی یک
  • اشتراک در: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش پوشش فقط £40 به مدت 12 ماه — 16 ٪ خاموش قیمت هفتگی

به روز رسانی خودکار

منچستر سیتی تیم: ده بروین و دیوید سیلوا, شروع

نیوکاسل تیم: اندی کارول می شود شروع

نیوکاسل رویای هنوز زنده

Newcastle نه برنده داخلی جایزه از سال 1955 و استیو بروس توصیف کرده است این عنوان بزرگترین بازی به عنوان مدیر باشگاه.

بروس می داند که چگونه از جان گذشته نیوکاسل طرفداران نقره ، اما بدون Geordie وفادار در غرفه به آنها درایو را در آنها نیاز به یک جهنم از یک عملکرد در برابر منچستر سیتی.

پپ گواردیولا تیم برنده هر دو داخلی فنجان فصل گذشته هستند و به خوبی در راه خود را به انجام این کار دوباره. شهر باید نگاه سریع و روان از فوتبال دوباره پست-مستند با ثروت خود را از حمله به گزینه های حتی بیشتر با ارزش با توجه به این که پنج تعویض در حال حاضر مجاز است. آنها به من نگاه آسیب پذیر دفاعی در چلسی آخرین بار ،

آنها خواهد بود بدون Sergio Aguero به دلیل مصدومیت و نیوکاسل طرفداران باید خوشحال باشد چرا که او به ثمر رساند بیشتر در لیگ برتر گل در برابر آنها بیش از هر تیم دیگر.

نیوکاسل امیدوار خواهد شد و بقیه در پای آلن Saint-Maximin. اگر شهر را یک ضعف است مستقیم ضد حملات و معافیت های سریع در برابر آنها و Saint-Maximin می تواند یک خطر اگر چپ یکی در برابر یکی.

Saint-Maximin گفت BBC Sport: “من صحبت با استیو بروس و صحبت او واقعا به خوبی با من و من واقعا احساس. آن را به یک خانواده در نیوکاسل و این فقط آنچه که من نیاز به رفتن به جایی که اعتماد دارد و معتقد است که در من.

“این مهم است. اگر شما جایی بروید که مردم فکر می کنم این مرد بیش از حد خوب نیست شما احساس نمی کنید خیلی راحت. همیشه پس از اولین جلسه آموزش آنها واقعا احساس می کنید مانند این بازیکن می تواند کاری انجام دهد.

“نیوکاسل بسیاری از تاریخ و بسیاری از بازیکنان که بازی کمی راه من بازی می کنم, بنابراین من فکر می کنم که چرا هواداران مثل من.”

اخبار تیم در این راه کوتاهی و شهرستان انتظار می رود که به همراه گابریل عیسی بعد از تصمیم گیری در برابر بازی به رسمیت شناخته شده مهاجم دور در چلسی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de